מישהו פה עשה לאחרונה קורס MCSA 2012 מקיף של ג'ון ברייס או המתחרות? - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו פה עשה לאחרונה קורס MCSA 2012 מקיף של ג'ון ברייס או המתחרות?

ariel77766

Recommended Posts

היי שמעתי כבר את רוב הסיפורים על הקורסים שמציעות מכללות ההיי טק הקיימות בשוק

אני רוצה לדעת אם יש פה אנשים שעברו את הקורס הספציפי הנ"ל בג'ון ברייס או במתחרות שלה

ולדעת האם הם הצליחו למצוא עבודה אפילו שהיא לא עם משכורת גבוהה אבל שהם התקבלו אליה ללא ניסיון קודם

על מנת לשמש כקרש מקפצה למשרות יותר נחשקות

יש אנשים כאלה? או מישהו שמכיר כאלה ויכול לעזור לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה להגיד פה בעצם?

שמע הכי חשוב לי כרגע זה לא העניין של התעודה, כי את זה רוב האנשים יכולים להוציא ועובדה שהקורסים האלה נעשים כל חודש עקב הביקוש, השאלה הגדולה היא מבחינתי האם יש עבודות שיקבלו אותי ללא ניסיון קודם,אפילו לעבוד בהתנדבות במהלך הקורס במשרה בסגנון HELP DESK רק כדי לצבור ניסיון וידע לעצמי וכמובן לקורות חיים

יש חיה כזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שלא מדפיסים את ההסכמה הזאת על נייר רך.

אל תיתן לאנשים בורים, רעים ולא חכמים במיוחד להפיל את רוחך, אבל באותה נשימה שקול אילו הסמכות אתה הולך לקראתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עברתי את הקורס הנ"ל במכללה למינהל

עבר כבר מעל חצי שנה ועדיין לא מצאתי עבודה בתחום, הרוב המוחלט דורש ניסיון, אך ישנם גם מקומות שלא דורשים נסיוןבשבילם לפי מה שהבנתי הדבר הדי חשוב זה המיקום הגיאוגרפי.

בגדול סיימת קורס תמשיך לחפש ואל תרים ידיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עברתי את הקורס הנ"ל במכללה למינהל

עבר כבר מעל חצי שנה ועדיין לא מצאתי עבודה בתחום, הרוב המוחלט דורש ניסיון, אך ישנם גם מקומות שלא דורשים נסיוןבשבילם לפי מה שהבנתי הדבר הדי חשוב זה המיקום הגיאוגרפי.

בגדול סיימת קורס תמשיך לחפש ואל תרים ידיים

זה שעשית קורס זה יפה וטוב, אבל האם ניגשת למבחנים של ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא עשיתי את הקורס וקיבלתי רק ייעוץ בג'ון ברייס לגביו, אבל אני רוצה לדעת אם אני נכנס לתחום שיש בו משרות גם ללא ניסיון כך שהשכר העלוב לא מפריע לי ויותר חשוב לי לצבור ניסיון בעבודה ולצבור וותק ובכך להתקדם בסולם הדרגות, אין מה לעשות מי שלא נשם אבק דרכים לא ישאף אויר פסגות

אני גם גר בת"א כך שאין אזור יותר אידיאלי ממנו לחיפוש משרה בתחום ההיי טק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בן 24 עברתי עכשיו לגור בת"א ויש לי שליטה טובה במחשב , לפרק מחשב ולהרכיב מ א ועד ת' ובגלל זה אני החלטתי להמשיך להתעסק במחשבים ולפנות לתחום של אבטחת מידע ... אבל כפי שהבנתי צריך קודם כל ידע בניהול ולכן המליצו לי על הקורס הנ"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל לעבוד ב help desk ותראה איך אתה מצליח לקדם את עצמך. יכול להיות שתגלה משהו חדש על עצמך.

אתה בדיוק בגיל והמקום המתאים. גם הנסיון הוא סביר לתחום.

אני מוצא את עצמי חוזר על כך שוב שוב: לעולם אל תשלם אגורה על לימודי הסמכה. תן למקום העבודה שלך לממן אותם אם זה באמת חשוב לו.

יצא לי לעבוד עם עשרות אנשים בעלי הסמכות שונות ומשונות ומעולם לא התבטע שום קשר בין מה שהם למדו שם לתפוקה המקצועית שלהם. תעיין בעצמך בחומר הלימוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שגם אתה לא יודע "להתבטעות" ובכך גם מסכמת דעתך הקלוקלת על העניין.

בתור Mcse, CCNP , VCP & RCHE אני מסופק בהחלט שהם לא ידעו כלום, אלא אם כן הם שיננו דאמפים שזה נלוז מבחינתי לא פחות.

בכל אופן, מהסתכלות קצרה בפורפיל שלך בלינקידין, ראיתי שגם אתה למדת ב-john bryce, אז אנא עשה לנו טובה ואל תבוא להטיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בא "להטיף" בגלל שאני מכיר את המערכת מבפנים והתניסיתי בה. כל מה שאני כותב מבוסס על ידע אישי ולא ניחושים או שמועות.

יצא לי לעבוד גם בגוונים שונים של תפקידים בעולם הIT בשש השנים האחרונות ולכן זאת גם הדעה הכללית שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בא "להטיף" בגלל שאני מכיר את המערכת מבפנים והתניסיתי בה. כל מה שאני כותב מבוסס על ידע אישי ולא ניחושים או שמועות.

יצא לי לעבוד גם בגוונים שונים של תפקידים בעולם הIT בשש השנים האחרונות ולכן זאת גם הדעה הכללית שלי.

ייתכן והתקבלת לעבודות שלך בשש שנים האלה בשיטת "חבר מביא חבר", מה שמאוד נפוץ במגזר שלכם ועל כן חוות דעתך לוקה בחסר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...