עזרה בבחירת אל-פסק APC BR550GI או BR900GI - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת אל-פסק APC BR550GI או BR900GI

taimor

Recommended Posts

אהלן,

אני מעוניין לקנות לHTPC שלי בסלון אל-פסק, הדרישה ממנו שיכבה את המחשב בצורה מסודרת וברגע שיחזור החשמל יחזיר אותו לפעולה(זה דיי חשוב...). כמו כן אני רוצה גם לחבר לאל-פסק גם את הנתב האלחוטי שאם הוא כבר נמצא שם שישאר גם הוא מוגן.

המערכת היא מערכת פשוטה של מעבד E5200, יש לו 2 כונני 2TB פנימים ועוד כונן 4TB חיצוני (אשמח גם את הכונן החיצוני לחבר לאל-פסק), כרטיס מסך פשוט ATI 6540HD, בגדול הספק כוח הוא 380W אבל לא נראה שזאת הצריכה האמיתי של המערכת.

אחרי שחפרתי ההתלבטות שלי היא בין הBR900GI ל BR550GI איזה מהם יספיק לשימוש שלי ויחזיק את המערכת?

(בגדול הבנתי שחברה הכי מומלצת וטובה בתחום היא APC אבל אם יש לכם המלצות לאל-פסקים אחרים שמתאים לדרישה אני אשמח...)

תודה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנמוך יותר, המערכת שלך צורכת כלום (גם כל עתידי סביר להניח). האל פסק לא מחזיר את המחשב לפעול (אוטומטית) אחרי כיבוי, הוא כן יכול לכבות מסודר אם אתה מתקין את התוכנה שמגיעה איתו ומגדיר

apc באמת מאוד אמינים והבטריה לא נגמרת כמעט, אם אתה מנצל אותה רק לדקות ספורות בנחשולי מתח\הפסקות חשמל (שלי כבר 4 שנים לא בסימני גסיסה). חסרון יחיד, זה שלפחות לדגמי BK יש צליל אלקטרוני (כמו גחלילית) מעצבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...