מחליף אוזניות כמו גרביים - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחליף אוזניות כמו גרביים

~Pizza~

Recommended Posts

אני לא מדבר על אוזניות גיימינג, אלא על אוזניות ספורט.

טוב, אז אתמול נהרסו לי האוזניות Philips shq 3000 ואמרתי שאני חייב לשים לזה סוף.

אני מחליף אוזניות כל חודש וזה פשוט נמאס.

אני משתמש באוזניות המון. אני גם מתאמן איתן במכון כושר ובגלל זה אני תמיד מחפש אוזניות ספורט עמידות וחסינות למים.

בהתחלה היו לי skull candy (היו מתנה, לא היו אוזניות ספורט), האוזניות של Samsung שמגיעות עם הGalaxy S4, עוד 2-3 זוגות של אוזניות זולות שנהרסו אחרי יומיים-שלושה, סנהייזר MX 685 או משהו שדומה להן, החזיקו 3 חודשים (מחזיקות בשיא) ועכשיו הSHQ 3000. הכל פשוט נהרס!!

באוזניות היותר איכותיות- מהskull candy ומעלה זאת אותה תקלה- אוזניה אחת מפסיקה לפעול. סתם ככה פתאום, שומע מוזיקה, מוריד כדי לדבר עם חבר או משהו- מחזיר ואוזניה אחת כבר לא פועלת.

באוזניות עם המיקרופון כמו של הSamsung הן מתחילות לשגע לי את הווליום של הפלאפון ולוחצות על דברים (פתחתי על זה דיון בעבר)

לפני שאני מוציא כסף על אוזניות "עמידות וחסינות במים" שוב, אני רוצה לנסות להבין ממה זה נובע...

יכול להיות שהפלאפון שלי הורס אותן? יכול להיות שזה שאני מנתק את האוזניות בלי לכבות את המוזיקה פוגע בהן?

יש לי S4, לא יודע אם זה רלוונטי. אני זוכר שהייתה לי בעיה גם לפני שהיה לי את הGalaxy S4, היה לי gio והאוזניות של סמסונג נהרסו.

למישהו יש ניסיון עם טובות שלא נהרסות כל כך מהר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

skull candy והסמסונג הן מהארץ.

הסנהייזר והפיליפס מאיביי אבל אני לא בטוח שזאת הבעיה.

חבר קנה לי ולו את הcandy והוא עדיין איתן. החלפתי 6-7 זוגות מאז הcandy...זה כנראה משהו שאני עושה.

יש לי חברים באירופה כרגע- אני יכול לבקש משם, השאלה היא איזה? אני יכול להגזים עם הbeats sports, אבל יש שם כפתורי ווליום שמפחידים אותי...הדברים האלה נקרעים מבפנים ומשגעים לי את הפלאפון...מעדיף בלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביטס זה לא סתם להגזים, זה לזרוק כסף לפח.

skullcandy זה עוד יותר גרוע.

מה שקנית מאיביי והגיע מהמזרח - ככל הנראה זיוף, טוב ככל שיהיה...

אם כבר "להגזים" אז לך על ה JayBird BlueBuds X .

אופציה טובה נוספת עבור 'מגזימים' היא ה Bose SEI2i .

אני אישית חושב שאפשר להנות גם מאוזניות זולות ולא להתאמץ לשמור עליהן יותר מדי. למשל -

MEElectronics S6P

Sennheiser CX680

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג איך אתה הורס בקצב כזה מטורף

אני מציע לך להיות יותר עדין איתם.. ללפף בעדינות ולא לזרוק אותם בתיק סתם ככה

אם אין לך קייס קשיח לאוזניות אז כדאי מאוד שיהיה לך..

http://www.ebay.com/itm/1-Carry-Hard-Case-Storage-Bag-For-Earphone-Headphone-Earbuds-SD-TF-Card-MP3-MP4-/200987844700?pt=AU_Electronics_Portable_Audio_Accessories&hash=item2ecbcf205c

http://www.ebay.com/itm/Earbud-In-Ear-Earphone-Headphone-SD-TF-Card-USB-Drive-PU-Hard-Case-Storage-Bag-1-/231103805333?pt=US_MP3_Player_Cases_Covers_Skins&var=&hash=item35cedc3795

http://www.ebay.com/itm/New-case-bag-pouch-storage-for-ear-phone-earphones-in-ear-headphones-ear-buds-/171094145372?pt=UK_MP3_Players_Accessories_Cases_Covers_Skins&var=&hash=item27d601795c

את כל השירות הצבאי שלי העברתי עם ב 30 שקל מהתחנה המרכזית.. כמובן שהסאונד היה איום ונורא אבל הם שרדו ללא פגע

אני יכול להגיד בלב שלם שהסאונד שלהם היום גרוע בדיוק באותה מידה מביום שקניתי אותם לפני כ 5 שנים :ugly21:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה אלים עם האוזניות.

הפתרון: לא לקנות אף פעם יקרות, ולהחליף אותן כשהן נהרסות.

לשמוע מוזיקה בסבבה בבית - אפשר לקנות סט אחד של טובות ויקרות.

לאימון בחדר כושר - מספיקות silver line שקונים בשופרסל ב30 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם בדעה של QttP , אם האוזניות נהרסות אצלך מהר - עדיף לקנות זולות ולהחליף, מאשר לשמור עליהן בצורה קנאית שתפגע בפונקציונאליות שלהן...

ה S6P מתאימות מאוד למטרה זו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני צריך משהו לחדר כושר שלא יחליק מהאוזן ויהייה חסין לזיעה...לא סתם משהו ב30 שקל שאני אזרוק אחרי אימון...

ומזתומרת אלים עם האוזניות? אני מנסה לקנות עמידות כי אני יודע שאני הולך איתן לחדר , אני הולך לשם כדי להיות "אלים". מרים משקולות וכ'ו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלפי המשקולות תהיה אלים כמה שאתה רוצה.. מה זה קשור לאוזניות?

הכוונה היא שלא למשוך בחוטים שלא לצורך (תוציא את הפלאג מהפלאג עצמו ולא למשוך מהחוט).. לא לזרוק אותם בתיק ללא קייס וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם MX680i (אוזניות In Ear) למעלה מ 3 שנים

ולפני כמה חודשים רכשתי את OCX 685i תלויות על האוזן לצורך גיוון.

אין שום בעיות - עובדות מצויין בהזעה מרובה ושטיפות אינסוף.

הבעיה היא לא האוזניות, אלא כפי שאמרו קודמי המשתמש עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני צריך משהו לחדר כושר שלא יחליק מהאוזן ויהייה חסין לזיעה...לא סתם משהו ב30 שקל שאני אזרוק אחרי אימון...

אתה מגזים במה שאתה חושב שאתה צריך. יש מספיק זולות שלא מחליקות מהאוזן ולא נתקלתי מעולם בבעיות שנגרמו עקב הזעה. ואני מתאמן באופן קבוע עם , גם באימוני כוח וגם בריצות שבמהלכן אני מזיע הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיצה אולי שווה לך לחשוב בכיוון אלחוטיות, יש לי בן-דוד שקונה בערך באותו קצב כמוך אבל מהסיבה שהוא לא מצא כאלה שמתאימות לו והילד שלו תמיד לוקח לו את האוזניות, בקיצור עכשיו הוא עם S11-Flex ואמר שהם טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...