מבצע "לתת זה לקבל" ללקוחות סלקום בלבד - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבצע "לתת זה לקבל" ללקוחות סלקום בלבד

ofirr

Recommended Posts

חברים שלום.

רוצה ליידע את מי שמנוי לרשת סלקום כי יצא מבצע חדש לאוויר (כנראה, בניסיון למנוע עזיבה ולהכניס לקוחות חדשים לרשת) העונה לשם - מבצע "לתת זה לקבל".

אגב מי שצפה בפרסומת - מאוד יפה/מרגשת - אהבתי.

בכל מקרה,

מה שיש לעשות זה פשוט להירשם מדי יום בין השעות 8 עד 23:59 ואתם פשוט.... מקבלים מתנה.

http://latet.cellcom.co.il/he/counter.html

http://latet.cellcom.co.il/he/terms.pdf - תקנון

בהצלחה !

לילה נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק חבל שהביצוע כושל והאתר קורס רוב היום, הפרסים נחמדים אבל לא נפלתי, כמו הכרטיס לסרט שצריך לבוא לקופות ולקוות שיש כרטיסים לסרט כלשהו או הטבת גלישה שהיא מסתיימת אז החידוש אוטומטי בתשלום ולא שואלים אותך אם תרצה להמשיך מה שיקרה ל 99 אחוזים שישכחו לבטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לציין כמה מחדלים למבצע הזה,

1. אם הם כל כך נחמדים סלקום יכלו פשוט לשלוח לכם מתנה SMS עם קופון פעם ביום לפי מאגר שהם עושים במקום לתחזק אתר שקורס.

2. SMSים לא מגיעים בהרשמה.

3. כמות מתנות כל כך מוגבלת שהן נגמרות ב10:00 בבוקר.

4. אם קיבלתם מתנה ואתם רוצים להיכנס לרשימת המתנות שקיבלתם באתר כדי לשחזר את הקוד אי אפשר! רק כאשר מאגר המתנות מתמלא מחדש פשוט המערכת היא זהה וננעלת כשאין מתנות.

5. המתנות עצמן חביבות אבל לא שוות את הטרחה, בינתיים קיבלתי כוס קפה \ ספר \ כרטיס לסרט \ חבילת מיותרת כלשהי עם חידוש אוטומטי \ חבילת תקשורת בנטוויז'ן עם חידוש אוטומטי.

6. החלק הכי הכי הכי מרגיז הוא שאי אפשר לבוא עם מספר הקופון שקיבלתם לבית העסק ולנצל את ההטבה חייבים להגיע עם המכשיר! פיזית ולפתוח את הSMS. עכשיו אני לדוגמא קיבלתי קפה ומאפה על מכשיר שלי ומכשיר של אבא שלי, רציתי לתת להורים שלי שיקחו את הקוד כשהם היו בסידורים אז שיהנו בבית קפה בדרך אבל לא! הם צריכים פיזית את המכשיר בבית העסק. זה מגוחך....

בסך הכל רעיון יפה, ביצוע כושל ואני מעדיף את המבצע הקודם שהיה להם שכל קו מקבל ספר חינם בצומת ספרים בלי הרשמה ונעליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביררתי וגם בקשת KIWI של הילדים הם דורשים את המכשיר פיזית, אי אפשר לקבל מתנות מחברים... לכמה כבר אפשר ללכת?!

מישהו ניסה להעתיק את ההודעה שקיבלתם מסלקום ולשלוח לחבר והצליח לקבל משהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתר שלהם כזה גרוע , לא עומד בעומס.

בבוקר לא עבד , אז ניסיתי הערב וקיבלתי ספר , קפה ומאפה , כרטיס לקולנוע , ואיזה הטבה של mms חסרת משמעות.

מבצע נחמד , אבל הביצוע כושל.

סלקום תמיד הביאו מתנות , זה עדיף מלבזבז את הכסף על איזו פרסומת מטופשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, על המבצע הזה הושקעו מלוא המשאבים - פרסומות במדיה (טלויזיה), בעיתונים. כך שלפי דעתי מדובר על להשארת מנויים קיימים שלא יברחו לחברות הקטנות הזולות שלאחרונה יצאו במבצעים יפים מאוד. יותר מאשר "לגייס" קליינטים חדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיקר שהעמוד הראשי מרוח בחופשות לחול, מערכות ביתי, טלויזיות וסמארטפונים.. מי בדיוק זוכה בזה ?!?

בינתיים כל מי שראיתי זכה בארוחות למניהם ואיך לא.........חבילות עם חידוש אוטומטי בתשלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...