איך אני מאיץ את המעבד במחשב נייד? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני מאיץ את המעבד במחשב נייד?

Sqeezy

Recommended Posts

הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות במחשב הוא להאיץ את המעבד - מערכת הקירור בניידים תמיד גבולית גם ככה בשביל לחסוך במשקל ובגודל. ברוב (אם לא בכל) הביוסים שיש לניידים האפשרות הזו בכלל חסומה.

כל זאת, כמובן, בהנחה שאתה לא מדבר על הBOOST המובנה, שאינו דורש כל פעולה מיוחדת מצדך, אבל גם לא פועל באופן קבוע בדיוק מהסיבה שהזכרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לחבר שלי מחשב נייד של והוא האיץ את המעבד, אמר יש איזה משהו מובנה וזה,

יש לי משטח קירור אז זה מקרר קצת את המחשב וגם זה רק כדי לשחק במשחקים ואז מתי שאני יסיים אני יחזיר לנורמה.

פשוט קניתי משחב עם כרטיס מסך סבבה ומעבד חלש... שבעצם הוא היחיד שמגביל אותי במשחקים מסויימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד לא חלש , הוא מגיע עם Turbo Boost ש"מאיץ" את המעבד באופן מובנה לפי צריכת חשמל/טמפ' ועומס , אם יש לך ביצועים נמוכים במשחקים סביר להניח שזה כ.המסך ולא המעבד שסך הכל בשביל הוא סביר מבחינת ביצועים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא יצא לי לשחק אבל יש אצת האתר הזה שבודק איך משחקים יעבדו לך על סמך הנתונים שלך ובדקתי את כל המשחקים החדשים והם על פחות מהמינימום.. ורק בגלל המעבד (שמסומן באדום), COD GHOST, BF4, ASSASSINS CREED 4 וזה.

בכך מקרה, זה מאיץ אוטומטית או אני צריך לעשות משהו< זה מה ששאלתי..

http://systemrequirementslab.com/cyri/requirements/call-of-duty-ghosts/11849/?p=a

וזה אחרי ששמתי את המחשב על ביצועים גבוהים בצריכת חשמל שאגב, זה הTURBO BOOST?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואגב משטח קירור - הוא עוזר לשמור על הרבה רכיבים אחרים כמו סוללה, לוח וכו' - בהחלט רצוי

אבל ההשפעה שלו על טמפ' מעבד/GPU היא בהרבה מקרים אפסית - אם אתה תאמץ אותם יותר מידי (ולפעמים אפילו בלי boost אלא על הגדרות ברירת מחדל - יש כאלה גבוליים) יכול בסיכוי גבוה לקרות שמשהוא יידפק ובדרך כלל מה שנדפק זה ההלחמה בין ה GPU ללוח

מחשבים לא בנויים למאמץ, וזה ממש לא משנה איזה כרטיס מסך יש להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...