לימוד למבחן CCNA במטרה להשיג עבודה - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לימוד למבחן CCNA במטרה להשיג עבודה

mp91

Recommended Posts

שלום חברים,

יש לי עכשיו הרבה זמן פנוי(חצי שנה בערך) ואני רוצה להתחיל ללמוד CCNA במטרה למצוא עבודה בתחום. סיירתי פה בפורום וראיתי שלמצוא עבודה זה בעייתי כי צריך ניסיון, וניסיון קודם לתעודה כמו שאני רואה. את הניסיון אין לי.

כל האמצעים כשרים(אני מוכן להשקיע כסף בקורס, זמן וכו') כדי למצוא עבודה בתחום כי זה באמת מעניין אותי.

מישהו יכול לכוון אותי איך להתחיל את כל העניין הזה?

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אולי נשמע כמו מלכוד 22 כאשר אתה מסתכל על נושא הנסיון, אך זה ממש לא ככה. תתחיל לעבוד בתחום במשרה זוטרה ותטפס בסולם. אין שום סיבה שתוציא אפילו שקל על הסמכה מסכנה שמקום העבודה יכול לממן לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, סליחה על הבורות אבל מה הכוונה למשרה זוטרה, איפה אני יכול למצוא משרה כזו שלא דורשת ניסיון ולא תעודות?

שנית, ישנם קורסים שמבטיחים השמה במקצוע לאחר הקורס, דוגמת האקריו, האם הדבר יעיל?- כי במקרה כזה אני מקבל גם ניסיון וגם תעודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם רק תתחיל לחפש ותיעזר אולי במכרים אני מאמין שתמצא לפחות 2-3 מקומות עבודה שישמחו לראיין אותך.

אני חייל משוחרר מזה כחודש, ובעזרת מכרים ומפקדים לשעבר מצאתי אחלה משרה בפיתוח אתרים (תחום שאותי אישית מעניין).

חוץ מזה חברים שהשתחררו איתי גם מצאו עבודות בתחומים שמעניינים אותם (פיתוח תוכנה).

אם תחשוב טוב, יהיה טוב.

תכין קורות חיים ותתחיל לשלוח..

בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפקיד זוטר בתחום זה הלפ-דסק. אתה לא צריך שום נסיון או ידע מיוחד כדי לעבוד בתוחם ועקומת הלמידה מאוד חדש למעלה, אם אתה רוצה ללמוד.

אלו לא תעודות, אלא הסמכות של יצרני חומרה/תוכנה. הקשר בין מה מלמדים שם לעבודה בעולם האמיתי הוא רק בקצוות ומאוד תיאורטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו לא תעודות, אלא הסמכות של יצרני חומרה/תוכנה.

הבנתי שסיסקו שולטת ברוב המוחלט של הצרכנים בתחום הזה ולכן נראה לי הגיוני לעשות הכשרה שלהם.

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...