סיפור שלי עם נציג יס שטעה במספר אבל עדיין ניסה למכור - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיפור שלי עם נציג יס שטעה במספר אבל עדיין ניסה למכור

Boris_yo

Recommended Posts

היום קיבלתי צלצול מנציג יס שטעה במספר אבל היה מספיק חצוף לבשק שמי. היות אני בן אדם מנומס, לא יכולתי לנתק בפנים ואמרתי שמי. הוא שעל אותי על טלוויזיה שיקרתי לו שאין לי ואז הוא רצה להציע לי טלפון אבל אמרתי לו שאני רק משתמש בסלולרי ויש לי ואני לא זקוק בשום דבר אחר. כמובן הוא ניצל הזדמנות ושאל אותי על תשתית ואמרתי לו שאני בהוט 100 מגה. הוא שאל אם ידוע לי ש-100 מגה בהוט זה באמת 40 מגה ושיש בתשתית הוט תקלות, על מה עניתי לו שאני לא חווה בתקלות בהוט ובפועל אני לא צריך יותר מרוחב פס שיש לי ואפילו שזה יותר ממה שאני צריך. שאל אותי כמה אני משלם על תשתית, אמרתי 70 ש''ח כדי לנסות להתנער כאשר בפועל זה 75 וחצי. שאל הוא אותי איזה רוחב פס מספיק לי בכלל ואמרתי לו 15 מגה. הוא ניסה לדחוף לי 15 מגה של תשתית בזק ב- 65 או 60 ש''ח אם אני זוכר נכון ואמרתי לו שרק לפני כמה זמן עברתי ספק להוטנט ומשום שאין לי קו בבית, למה שאשלם על התקנת שקע, אתעסק עם העברה, המתנה לטכנאי, קידוחים בקירות בשביל חיסכון של 5-10 ש''ח ואעבור לחברה שידוע במחירים גבוהים שלה? זה בכלל נשמע הגיוני? רואים משיחה זאת שנציג הוא לא ממש נציג שאכפת לו מלקוח בכלל, אלה רמאי שמחשיב לקוח פוטנציאלי בתור שק עם כסף.

שאלה: האם יכולתי לתבוע יס בדבר הפרת שלי? מבחינה חוקית הייתה סמכות לנציג של יס לבקש ממני שם אם הוא צלצל מספר שגוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תחום אפור... אולי בכלל הוא "טעה" במספר ומדובר בספאם לכל דבר ועניין.

אני אוהב לענות להם ככה: "רק תדע מראש שהשיחה מוקלטת ואני שומר לעצמי את הזכות לתבוע אתכם על ספאם טלפוני"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תחום אפור... אולי בכלל הוא "טעה" במספר ומדובר בספאם לכל דבר ועניין.

אני אוהב לענות להם ככה: "רק תדע מראש שהשיחה מוקלטת ואני שומר לעצמי את הזכות לתבוע אתכם על ספאם טלפוני"

יש לך על אנדרויד? אם כן, אתה משתמש בתוכניות להקלטת שיחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן הוא ניצל הזדמנות ושאל אותי על תשתית ואמרתי לו שאני בהוט 100 מגה. הוא שאל אם ידוע לי ש-100 מגה בהוט זה באמת 40 מגה ושיש בתשתית תקלות, על מה עניתי לו שאני לא חווה בתקלות בהוט ובפועל אני לא צריך יותר מרוחב פס שיש לי ואפילו שזה יותר ממה שאני צריך. שאל אותי כמה אני משלם על תשתית, אמרתי 70 ש''ח כדי לנסות להתנער כאשר בפועל זה 75 וחצי.

75 שקל ל100/2MBIT בהוט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...