בעיה עם Scythe Katana 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם Scythe Katana 4

dan111

Recommended Posts

כרגע מותקן מאורר מסוג: Scythe Katana 4 CPU Cooler שנרכש ב-KSP בחודש יולי האחרון. (בן כחצי שנה בלבד!!!)

כל פעם שאני מדליק את המחשב אני מקבל CPU FAN ERROR ורואים שהוא מסתובב בחצי כח (ב- זה רושם 350-400RPM שזה הרף התחתון לפי היצרן, המקסימום הוא 2500RPM)

נקיתי את המחשב מאבק (כמעט ולא היה) וזה לא עזר, ולא מצאתי שום פוטנציומטר לכיול המהירות שלו.

לשמן את המאורר?אגב הלוח אם הוא P8Z68-V PRO עם אחרון מעודכן

המעבד אם זה משנה זה i5-2500K

בלי OC.

מה אתם ממליצים?

לקנות שוב חדש? :(

-האחריות של KSP על המוצר היא לחודש אחד בלבד :(

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה זה. הוא מסתובב לאט כי הטמפרטורה נמוכה. אם תשנה הגדרות לPERFORMANCE או בדומה המאוור יסתובב על מקסימום וההודעה תעלם אבל יהיה לך יותר רעש. לדעתי עדיף פשוט להתעלם מההודעה ודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ הוא נשאר סביב ה-400RPM

הלוח אם נותן התראה שזה פחות מ-600RPM

אבל אף פעם בשבעת החודשים שהוא היה מורכב הלוח אם לא נתן התראה

זאת אומרת שגם בהפעלה ראשונית כשהיה קר היה מסתובב במהירות גדולה יותר מ600RPM

לא מצאתי שום פוטנציומטר או אפשר בביוס לשנות את המהירות שלו

לכן אני לא יודע אם הוא תקין או לא

גם כשמסתכלים עליו רואים בעין שהוא מסתובב לאט :(

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריכות להיות הגדרות למאור , אולי משהו עם PWM וכו' , אבל זה שהמאורר מסתובב לאט זה בסדר גמור, אלה אם כן המחשב לא במאמץ המאורר צריך להתסובב על המינימום, אצלי המאורר שהגיע עם הMugen 3 גם מסתובב ב450RPM כשמחשב במנוחה , כל עוד אין בעיות טמפ' אל תנסה לתקן בעיה שלא קיימת ..

אצלי בדיוק ביום שישי המאורר של הMugen 3 החליט לגסוס, ויש לי IVB מרובע ליבות שלא בדיוק נחשבים לסדרה הקרירה ביותר, בהתחלה ניסיתי לראות אם אפשר להחיות אותו , אבל אחרי שראיתי את הטמפ' שהקור הזה הביא איתו החלטתי פשוט לוותר עד שאני אמצא זמן לקנות מאורר PWM חדש,בינתיים המאורר לא עובד אז אפשר להגיד שאני משתמש בMugen 3 כקירור פאסיבי ואני בכל זאת מאמץ את המחשב כמה שבא לי ,הטמפ' ממילא לא עוברות את ה55-60 במאמץ(25+- במנוחה) ,אז לא כזה מפריע בינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לגעת בזה, המאוורר הזה יכול לעבור ב-RMP נמוך מאוד ועדיין לקרר כמו שצריך בגלל זה זה מתקבל בחלק מהמחשבים.

לפני שהחליפו לי לוח אצלי גם היו פעמים שהייתי מקבל את ההודעה הזאת עם ה-KATANA 3 שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי

ה-QFAN פועל

המינימום זה 600

כרגע המאורר מסתובב ב250-300RPM

ניסיתי לבטל QFAN ולעשות ריסט ולא עזר

אותה מהירות

המאורר הלך?

איזה לקנות?

נפלתי כבר עם שני מאוררים של Scythe

אחד החזיק שנתיים בקושי והשני חצי שנה :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולי יש מאווררים של SCYTHE עובדים כבר 5-3 שנים, אז ?

בכל מקרה אם יש לך מתאם לספק הכוח לבדוק אם המאוורר 100 תקוע, אם לא גם ביטול הQFAN אמור לאמת את זה.

בכל מקרה לגבי בחירת מאוורר אתה מוזמן לבצע חיפוש בפורום יש המון מידע והמלצות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...