מחפש המלצה לעכבר גיימינג עד 250 ש"ח - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לעכבר גיימינג עד 250 ש"ח

Born2Kill

Recommended Posts

שלום לכולם,

ברשותי כרגע Logitech G300.

הוא מתחיל לעשות בעיות אמינות (כשאני לוחץ ב-BF4 בלחצן הימיני כדי להיכנס בין כוונות הוא יוצא ונכנס בפתאומיות... לפעמים הלחצן הימיני לחוץ אך הוא לא נכנס לבין כוונות).

בקיצר,

משהו בסגנון , עדיפות למינימום 2 לחצנים משניים (ל-G300 יש 4) ועדיף שיהיה אופטי.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

ניקיתי והכל, אך אחרי ימים ספורים התופעה חזרה.

האמת היא שלא פתחתי את הקובייה הקטנה הזאת מבפנים כי לא הצלחתי, ניקיתי רק את האבק שהיה... אבל גם ככה העכבר שלי עבר תקופה לא קטנה ואני חושב שהגיע הזמן להתחדש.

אז אם יש פה עכברים מומלצים - אשמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את ה ZOWIE AM וה ZOWIE FK, ה FK הוא שדרוג של ה AM אבל הוא גם יקר יותר (את ה AM אפשר לקנות ב 125, ואת ה FK ב 220), מסיבה לא ברורה יש הפרש של 50 שקל בין ה AM ל AM GS למרות שזה אותו עכבר, רק ציפוי שונה.

אפשרות אחרת היא ה CM STORM RECON, גם משתמש ב Avago 3090, עולה כ 150 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות...

1. לגבי ה-FK, הוא לא נופל בקריטריון של הקפיצות של ה-DPI?

DPI (Dots Per Inch): 450/1150/2300

אני משחק סביב ה-900DPI... בגלל זה אני שואל.

2. איך ה-EC2-EVO? גם הוא מומלץ באותה מידה?

3. יש לי כרגע את הפאד גליאדוס של רייזר והוא כבר שחוק, איזה פאד מומלץ לעכברי גיימינג אופטיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל משטח בד יעשה את העבודה בצורה טובה, ה QCK לרוב המומלץ ביותר. אם אתה לא מוצא אותו אז לא אמורה להיות בעיה עם משטחי בד של TT ESPORTS, RAZER, CORSAIR או כל חברה גדולה אחרת.

ה- EC2-EVO מאוד דומה ל AM, ההבדל הוא בצורה, בגלילה (נראה לי שב EC2 יש גלילה טובה יותר, במיוחד בגירסה החדשה שלו שעוד לא ראיתי בארץ) ובמקשים (אם אני זוכר נכון של ה AM וה FK טיפה קלים יותר). אני לא יודע איך הוא ל , תנסה לחפש בגוגל, בכל מקרה הוא גם עכבר מצויין.

הקפיצות DPI של ZOWIE טיפה מוזרות, הם עשו טיפה שינויים לחיישן ויש להם מערכת עדשות יחודית בשביל להוריד את ה LOD (המרחק שאפשר להרים את העכבר מהמשטח והוא ימשיך לעבוד). ה LOD באמת מצויין. אני משתמש ב 1150, ה 450 שמיש רק בשולחן עבודה, ה 2300 טיפה מהיר לי. אתה תמיד יכול לבצע שינויים קטנים במשחקים עצמם/מערכת הפעלה בשביל להגיע למה שאתה רגיל, יכול להיות שתנסה את ה 1150 ותמצא אותו נוח.

נקודה חשובה, המחירים שציינתי זמניים, כמו במקרה של המקלדות המכניות גם פה מדובר במחירים מאוד נמוכים שאייבורי מביאים פעם בשנה. אני לא יודע כמה זמן זה ישאר במחירים כאלה ויכול מאוד להיות שחלק מהדגמים האלה במלאי מאוד מוגבל בארץ. כשאני קניתי את ה AM (שנתיים נראה לי) המוכר חיפש אותו כמה דקות והביא לי אריזה בצבע של אבק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,

במזל טוב התחדשתי ב-FK. :yelclap:

עכבר מעולה, מגיב יותר טוב מהלוג'יטק G300.

2 דברים מפריעים לי בו:

1) כמו שכבר ציינתי למעלה - ה-DPI, ה-1150 גבוהה מידיי וה-450 נמוך מידיי אבל לא משהו שמטריד, אפשר להתרגל.

2) 4 הלחצים בעכבר לא מגיבים כשאני משנה הגדרות במאפיינים של באטלפילד.

2 הלחצנים השמאליים כן משתנים בהגדרות אך לא מגיבים במשחק בפועל.

בסך הכל, 4 הלחצנים לא מגיבים.

האם זה ניתן לפיתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משהו שהייתי צריך להזכיר קודם, העיצוב סימטרי בשביל לאפשר לשמאליים להשתמש בעכבר ולכן כפתורי הצד מוקמו ב 2 הצדדים לשימוש עם האגודל. בפועל כל פעם רק צד אחד פעיל, בחירה טיפה מוזרה של ZOWIE, לא הזכרתי את זה גם כי התרגלתי וגם כי זה הוזכר בערך בכל דיון אחר על ה AM/FK. מתנצל :undecided:

בקשר לזה שהזוג שכן אמור לעבוד לא עובד, זה מעניין...תבדוק בדפדפן אם אתה מצליח לעשות אחורה קדימה איתם. אם כן אז לא ברור לי מה הבעיה כי עד היום כל משחק עבד איתם, אם לא עובד כנראה שהעכבר פגום.

נ.ב.

למה אתה משתמש במשניים ב BF? אני הגדרתי את זה למעבר לבודדת ולהפעלת תוסף לנשק (זום/לייזר/פנס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.

חשבתי שאפשר להשתמש ב-4 הלחצנים. :P

בכל מקרה, לא נורא, זה דורש זמן התרגלות אבל זה שווה את זה עד כמה שמתרגלים לעכבר...

זו הרגשה דיי שונה מה-G300.

וכן... הלחצנים עובדים ואני מצליח לעשות "הקודם" ו"הבא" בדפדפן. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...