עבודה בתמיכה טכנית בחברת הוט - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עבודה בתמיכה טכנית בחברת הוט

orswisa

Recommended Posts

אם זה ישירות אז בכיף אם זה דרך חברת תקשוב (עובד קבלן) שכח מזה.

תפנה לבזק או אורנג, או משהו אחר במקום זה אותו תפקיד אבל שם בלי המעמד של עובד קבלן התנאים פי עשר יותר טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה ישירות אז בכיף אם זה דרך חברת תקשוב (עובד קבלן) שכח מזה.

תפנה לבזק או אורנג, או משהו אחר במקום זה אותו תפקיד אבל שם בלי המעמד של עובד קבלן התנאים פי עשר יותר טובים.

האמתי שזה דרך חברת תקשוב... מעניין אותי למה זה כל כך משנה?

דבר שני בבזק ואורנג עובדים לילות ושבתות דבר שאני לא מעוניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שזה משנה, שאתה עובד של קבלן ולא של . ככה יכולים להגיד לך תעמוד בר', תוריד את המכנסיים ואם כל זה לא מספיק אז גם הקונדום עליך ואין שום קשר בינך ובין .

אויש נו באמת...

את המשכורת אני מקבל דרך "תקשוב"(קבלן) אבל לרשום אין שום קשר בינך ובין זה טעות.

הרי אני עובד במבנה של ולא של תקשוב, העובדים שיעבדו איתי מן הסתם יהיו גם עובדי הוט וישבו לידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה איך קוראים לזה, ובאיזה חברה זה קורה, להיות עובד קבלן זה תמיד פחות טוב.

התנאים פחות טובים, השכר פחות טוב, הקידום, המתנות לחגים, הסיכוי להיות מפוטר.. הכל.

הדבר משמעותי עוד יותר כאשר לידך בתפקיד זהה יושבים עובדי חברה.

לא משנה אם זה בהוט, או לצורך העניין בבנק הפועלים (וכן, הכרתי מהנדס שהיה עובד קבלן שם) תמיד בהשוואה לעובדי החברה החברה זה יהיה פחות טוב.

כזה פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשתחתום בתקשוב אתה מתחייב שאם מחר חסר להם בבאר שבע מוקדן של מוקד עירוני הם חוקית יכולים לשלוח אותך לשם. סתם דוגמא.

בנוסף אין ארוחה מסובסדת במשכורת כמו שהרבה חברות עושות (אחותי באורנג' מקבלת ארוחה במזנון בסכום סמלי אם היא רוצה) בנוסף משכורת מינימום.

בנוסף בימים הראשונים לא תוכל לעשות שעות נוספות ורוב הזמן זה היה משמרות של 6-7 שעות ככה שתקבל משכורת חרא של 3000 שקל שזה אפילו לא משרה מלאה.

בזמנו ביררתי בבזק המשכורת התמיכת תשתית של הייתה 30 שקל שעה כשמתחילים (בסיס) + מתנה + שאר תנאים סוציאליים.

ובאופן כללי חברות כוח אדם \ קבלן = עבדות מודרנים וסרסור חוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין על מה כולכם מדברים אך אם זאת המשכורת היא אותה משכורת של עובד חברה(hot) באותו תפקיד, עם הזמן אני יעבור לעובד חברה ולא קבלן.

דבר נוסף זה שאין לי איך להיכנס ישירות דרך hot לתפקיד תמיכה טכנית(אם אתם מכירים אפשרות כזאת אשמח לשמוע)

וזה המוקד(תמיכה טכנית) היחיד שלא עובד 24\7 וזה מתאים לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדוק היטב את התנאים. אולי אפילו נסה לצור קשר עם עובדי תמיכה טכנית בהוט ומנגד עובדי קבלן שם כדי לוודא שהדברים שמוכרים לך, אמת הם (בהרבה מקרים הם מתכתבים איתה במקרה הטוב). היום עם הפייסבוק זה אמור להיות פחות מסובך.

נסה לא לחתום על התחייבות.

ושיהיה בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדוק היטב את התנאים. אולי אפילו נסה לצור קשר עם עובדי תמיכה טכנית בהוט ומנגד עובדי קבלן שם כדי לוודא שהדברים שמוכרים לך, אמת הם (בהרבה מקרים הם מתכתבים איתה במקרה הטוב). היום עם הפייסבוק זה אמור להיות פחות מסובך.

נסה לא לחתום על התחייבות.

ושיהיה בהצלחה.

יש התחייבות ל 9 חודשים - זה חובה.

לגבי לצור קשר עם עובדי תמיכה טכנית .. אני לא מכיר מישהו שעובד בהוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שהבנתי כל עובדי לרבות הטכנאים שלהם הולכים לעבור לחברת קבלן ובשביל זה היה את הסיפור עם השביתות.

בנוגע ל24\7 ושבתות אתה ממש לא חייב תגיד שיש לך בעיה בימים ובשעות הללו הם יותר משימחו לתת לך לעבוד בשעות היום בלבד או בערבים, זאת לא עבודה כל כך נחשקת שהם יכולים להיות בררנים בנוגע למי שהם מקבלים או לא חוץ מזה יש המון חברות בשוק תנסה אצל כמה ותבחר את מי שאתה מעדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שהבנתי כל עובדי לרבות הטכנאים שלהם הולכים לעבור לחברת קבלן ובשביל זה היה את הסיפור עם השביתות.

בנוגע ל24\7 ושבתות אתה ממש לא חייב תגיד שיש לך בעיה בימים ובשעות הללו הם יותר משימחו לתת לך לעבוד בשעות היום בלבד או בערבים, זאת לא עבודה כל כך נחשקת שהם יכולים להיות בררנים בנוגע למי שהם מקבלים או לא חוץ מזה יש המון חברות בשוק תנסה אצל כמה ותבחר את מי שאתה מעדיף.

אז זהו שבדקתי ורק תקשוב מאפשרים לעבוד רק בקרים בתמיכה טכנית, כל שאר החברות מחייבים לעבוד במשמרות של 24\7.

השאלה האם כדאי להכנס לתקשוב והאם יש שם איך להתקדם בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אם אתה רעב ללחם וחייב עבודה לך תעבוד במקדונלדס לפחות תקבל ארוחת צהריים.

תקשוב - > מענה טלפוני. היום זה בהוט מחר זה במחלקת גבייה של עיריית רהט הם לא מתחייבים לך איפה. בנוסף תממן לעצמך ארוחות ושאר תנאים סוציאליים שמקבלים במקומות אחרים.

מאיזה סיבה אתה לא רוצה לעבוד לילה \ שבת? זה הכסף הכי טוב שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אם אתה רעב ללחם וחייב עבודה לך תעבוד במקדונלדס לפחות תקבל ארוחת צהריים.

תקשוב - > מענה טלפוני. היום זה בהוט מחר זה במחלקת גבייה של עיריית רהט הם לא מתחייבים לך איפה. בנוסף תממן לעצמך ארוחות ושאר תנאים סוציאליים שמקבלים במקומות אחרים.

מאיזה סיבה אתה לא רוצה לעבוד לילה \ שבת? זה הכסף הכי טוב שיש.

אני לא חושב שאחרי שהם משקיעים בי קורס תמיכה טכנית הם ישלחו אותי להיות בשירות לקוחות במקום אחר, מהסיבה הפשוטה שאני נותן תמיכה טכנית ולא שירות לקוחות כללי(כמו חשבוניות וכו').

לגבי עבודה בלילות ושבתות נכון שזה כסף טוב אבל אני לא אוהב ולא רוצה לעבוד שבתות ולילות, מין הסתם יש לי חיים מחוץ לעבודה וזה יתנגש לי בכמה דברים אם אעבוד במשמרות.

אני ממש מתלבט כי היום התקשרו אלי וביקשו לדעת תשובה האם אני מעוניין או לא ואמרתי להם שאני עדיין חושב על זה...

:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...