תחרות "צלם וזכה בלוח-אם" של MSI - הזוכה! - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחרות "צלם וזכה בלוח-אם" של MSI - הזוכה!

YairZ

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לוח Z77 MPOWER.

כנראה הלוח הטוב ביותר שאי פעם היה לי.

רואים את האיכות בחלקים של הלוח, הבאנדל העשיר שהגיע איתו.

העובדה שכל לוח עובר בדיקת מאמץ של 24 שעות ב-prime95 עם מעבד 3770K מומהר ל-4.6GHZ מקורר בקירור מים (כלומר אין תנועת אוויר ליד מייצבי המתח) ורק אם הוא עובר אותה בהצלחה הלוח נשלח אל הצרכן, זה מדהים.

עם הלוח הזה הצלחתי לייצב את ה-2500K שלי על 4.7Ghz במתח של 1.245V. לשם השוואה, יש לי חבר עם לוח של חברה מתחרה, וה-2500K שלו עושה 4.6 גה"צ במתח של 1.35V, תוספת משמעותית שמדובר ב-OC.

עד היום כל הלוחות במחשבים שהיו לי (פרט לאחד שהוחלף ב-MPOWER) היו , החל מלפני כשבע שנים, עם לוח שאינני זוכר את הדגם שלו, דרך לוח P43T-C51 ועד ל-Z77 MPOWER היום, רואים איך החברה התפתחה והתקדמה מלוחות אדומים דיי מזויעים (no offense מי שמעליי) עד ל->MPOWER ולוח המעגל המודפס שלו בשחור מט.

וכמובן, לתמונה:

WQFoP41.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז בתמונה אתם רואים gtx 560 ti 448 cores בפעולה, כרטיס חזק לכשלעצמו, אבל בזכות קירור הtween forzer 3 האדיר של msi הוא מגיע לביצועי אוברקלוק של כ25 אחוז (930mhz), ביצועים שלא נראו כמותם בדור הכרטיסים הזה, ולציון גבוה משל gtx 580 סטוק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

93gm.jpg

לא ממש הלך לי הקטע עם להעלות את התמונות לאתר אז הנה לכם, קישור :

http://imageshack.us/photo/my-images/20/93gm.jpg/

93gm.jpg

זאת תערוכת החומרה העתיקה שלי חח

כמו שאתם רואים, יש כאן שני לוחות תושבת 775

על ה P6NGM מותקן מעבד Q6600 (זה ביחד עם כרטיס מסך HD 4850) שימש אותי פעם כמכונת משחקים .....

מחובר לשני הרדיסקים עתיקים שלא רוצים למות יחד עם שעושה את העבודה ( לא יותר מזה :smile1: )

המחשב הזה משמש את אחותי

על ה P43 מותקן Q8200ששימש את אחי מאז ומתמיד, כמו שאתם רואים, לכאן ה HD4850 עבר מהמחשב השני (העברתי אליו בזמנו את הספק כוח (של ז"ל), המארז, המאווררים, הכרטיס .... ככה שיהיה לו מחשב ששווה משהוא )

וכדודבן על הקצפת .... אני מביא לכם את ה "legendary 8400GS" הידוע בביצועים עוצרי הנשימה שלו:cwm33:

אני מקווה ששרדתם את החשיפה המרגשת ושלא נפלתם מהכיסא ושברתם משהוא

סה"כ חומרה טובה בזמנו .... ה 8400GS עובד עד היום .... משמש אותי לבדיקת תקינות של אחרים (לא, לא משחק איתו קרייסיס)

ושני הלוחות עובדים עד היום , מדובר בחומרה בת 5+ שנים וזה בהחלט דבר שיש לציין,

בהצלחה לשאר המשתתפים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכל המשתתפים! ראינו כאן מגוון ענק של חומרה מכלל הדורות.

לאחר שנבדוק את תקינות התמונות שנית, נגריל את הזוכה מבין כלל המשתתפים.

הזוכה יפורסם מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...