תחרות "צלם וזכה בלוח-אם" של MSI - הזוכה! - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחרות "צלם וזכה בלוח-אם" של MSI - הזוכה!

YairZ

Recommended Posts

חבל לכם על הזמן עם כישורי הצילום שלכם, הפרס שלי תרתי משמע:

הנה צילום של לוח ה-MSI Z77A-GD65 שהיה ברשותי עד לפני יומיים.

רעיון מדליק לצלעות

דרקון אדום וחזק ללא ערעור

יורק אש בגיימינג

ומרקיע שחקים באוברקלוקינג

עם כרטיס קול מובחר

ומתאם מדובר

קו מוצרים עם דמיון לא נתפס

מי לא רוצה את ה-military class?

gOM5ZUO.jpg

נראה שהפורום הזה מחפש תירוצים לתת לך דברים...

זהו הלכו הסיכויים של כולנו, עידן הגיב!

ולמי שאמר שהוא לקח את התמונה מהאינטרנט, גם אם יש לך חשד מסוים, אתה יכול לשאול, "תגיד, זה אתה צילמת? נראה מקצועי מאוד" ולא ישר לתקוף.

התמונה שלו.

(אגב, יש מגבלה לתגובה אחת בת'ראד הזה? או משהו דומה שמונע ממני להגיש תמונה עוד כמה ימים בתגובה נפרדת?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא להספים בבקשה, אנחנו יודעים בדיוק מי מרמה ומי לא.

לדוגמא, אוריאל 248 שפרסם תמונה של לוח אם שלא שלו בעמוד הראשון (לקוח מכאן), ולכן לא רק שקיבל חופשה קטנה מהפורום שלנו, אלא גם לא יורשה להשתתף בשום תחרויות עתידיות שנבצע. שום דבר לא חומק תחת עין הנץ של ליאור.

להזכירכם, לאלו ששאלו קודם לכן, אין צורך בתמונות בומבסטיות (אם כי זה יהיה נחמד), אלא רק לשים תמונה של חומרת ה- שברשותכם ביחד עם תיאור קצר. בסיום הזוכה יוגרל מבין כלל המשתתפים, כך שלכולם יש סיכוי שווה לזכות.

Ymac - החוקים רשומים בפוסט הראשי.

בינתיים מוצגת פה חומרה מרשימה מאוד (גם אם חלקה הייתה רלוונטית למילניום הקודם). :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד משנינו לא מבין את הנקרא .

כי הכותרת של הפוסט די חד משמעית. :cool2:

"מבין כל התמונות שיועלו אנו נעשה הגרלה... "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטוב - UltraSlim (לא באמת - רק נראה טוב זו הסדרת סלים אטום הכי גרועה שיצאה EVER)

הרע - זה לא רע bad, זה רע friend :) מפלצת אמיתית מחזיקה שנים ללא סימני מאמץ

והמחלקה שאף אחד לא הכיר - Optics :) נסגרה לפני שנים ואם חזרה לחיים שמישהו יהרוג אותה בבקשה :)

וכמובן שהכל הפוך כי פאלאפון של סמסונג לא מסוגל לצלם כמו שצריך. זה הרדקודד :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MSI B75MA-E33 - נקנה לפני כמה חודשים, אחד מלוחות האם הכי משתלמים לשוק הנמוך בזמננו, כך לפי דעתי. הרבה יותר טוב מהמתחרים שלו באותו טווח מחירים. ממש רואים את האיכות של MSI במוצר - החל מה-capacitors האיכותיים והעמידים, ה- המדהים, התוכנות שמגיעות עם לוח האם כמו Live Update שמאפשרת עדכון דרך , ועוד שלל טכנולוגיות שפשוט חוסכות הרבה כאב ראש:

20131211_200209.jpg

20131211_200216.jpg

והכי חשוב תודה רבה ל-HWZone על ארגון התחרות הזו ועוד הרבה כאלו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוצר היחיד והמיוחד שיש לי בבית של הוא כרטיס המסך שלי

MSI GTX660 Ti Power Edition OC

MSI היא לפי דעתי החברה הכי טובה לחומרת מחשבים והסיבה היחידה שאין לי הרבה מוצרים שלה זה בגלל שאני חובב בעיקר את ה SERIES וזה מוצרים יקרים יחסית :(

ylzjm4utm0jj.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...