מתלבטת מה ללמוד - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבטת מה ללמוד

Finales Funkeln

Recommended Posts

אני בבעיה, לא יודעת איזה מקצוע כדאי לי ללמוד (לתואר) ואשמח לעזרה. בתיכון אהבתי ביולוגיה ואמנות.

אני נמשכת בעיקר לרפואה וכל מה שקשור לזה, ועיצוב גרפי.

רפואה - הבגרויות שלי על הפנים. כדאי לתקן או לעשות מכינה?

עיצוב גרפי - לא יודעת איך שוק העבודה פה בישראל בכלל, מה הדרישות, וכו'. האם מעצב גרפי יכול להתפרנס בכבוד?

*עדיין לא ניגשתי לפסיכומטרי

תודה לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מי שחברה הכי טובה שלה למדה הדעה שלי די ברורה בנושא- אני חושבת שאם לא ברור לך באופן חד משמעי שאת רוצה להיות רופאה ורק רופאה, אין טעם להכניס את עצמך למסע הזה..

עוד לא עשית פסיכומטרי ולכן אולי קצת קשה לך להתחבר למה זה אומר ומה דרוש כדי להוציא ציון שיספיק ללימודי אבל זה מפרך וברוב הכמעט מוחלט של המקרים צריך לעשות את המבחן לפחות פעמיים שלוש. קל מאוד להתייאש בדרך ובגלל זה זה צריך להיות בדמך כדי שתיאבקי על זה ככה. יכול גם להיות שאני טועה אבל זו דעתי.

אני חושבת שתלכי עם מה שתהני ללמוד.. אם תהני ללמוד ביולוגיה זה יכול להיות נפלא, יש בת"א תואר כזה.. לא יודעת כמה הוא פרקטי אבל תבררי.. לגבי עיצוב גרפי אני מכירה מישהי שלומדת במכללת תילתן וממש מרוצה, למיטב ידיעתי הדרישות שלהם לא קשוחות מדי ובעיקר חשוב להם שזה יעניין אותך ותאהבי את זה, אבל זה לא בא על חשבון האיכות..

יש עכשיו המון ימים פתוחים ותמיד יש יועצי לימודים שישמחו לתאם איתך פגישה ולהסביר לך על התארים שלהם..

תקפצי לשלושה ארבעה מקומות ותתרשמי, זו הדך הטובה ביותר.

בהצלחה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רפואה הינו תואר ארוך ומפרך הדורש בנוסף התמחות ארוכה. תנאי הקבלה אליו אינם פשוטים וייתכן ויהיו קשים למשהי שמראש מגיעה עם ציוני בגרות לא מזהירים. זו גם הסיבה שישראלים רבים לומדים אותו במדינות אירופה שונות.

אם את מאוד נמשכת לתחום אולי כדאי גם שתשקלי ללמוד סיעוד. לשם קל יותר להתקבל ואת יכולה להתפתח בתואר שני למשל לאחות חדר ניתוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם!

כן, אחרי , בת 20. סיעוד זה רעיון ממש טוב, אני נמשכת לכל העניין.

לגבי עיצוב גרפי - האם אוכל להתפרנס מזה? כדאי להשקיע כסף לתואר או להשאיר את זה בגדר תחביב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...