המלצה לאל פסק\מייצב לצורך הגנה על מחשב - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לאל פסק\מייצב לצורך הגנה על מחשב

MasterDK

Recommended Posts

היי,

יש לי את המחשב הבא:

Intel Core I3

Stock CPU Cooler

Gigabyte GA-H55M-S2H

2x2GB Kingston

MSI Geforce GTX650-Ti

500GB HDD

Seasonic 430W S12II Bronze

צורב DVD

שיחובר לטלויזיה וישמש בתור מערכת ביתית.

אני רוצה משהוא שיגן על המחשב מפני נפילות וקפיצות מתח. התקציב לא מוגדר כי אני לא יודע מה טווח המחירים אבל נלך על מגבלה של עד 1000ש"ח, כמובן שכמה שיותר זול יותר טוב.

ובהזדמנות זאת אשמח לשאול האם אפשר וצריך לחבר טלויזיה לאל פסק\מייצב מתח? או שמספיק לקנות מגן ברקים שמתחבר לשקע וזהו?

[עריכה]

מה דעתכם על זה

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=748797

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל ה UPSים פחות מ 1000VA חלשים (סוללה חלשה). קח את ה 1050 מאותה סדרה

ההגנה של ה UPSים האלה שונה מהגנה של מגן שקע (אחד טוב, אם הגנות מלאות בשביל מגן שקע) בעיקר בזה שהמגן שקע פשוט מנתק (בצורה פתאומית), וה UPS מנסה לייצב/לעבור לסוללה ולהמשיך לעבוד. חוצמזה ה UPS שומר על המתח בגבולות קרובים יותר לערך הנכון בדרך כלל, אבל גם המגן עושה את העבודה

אם תשים מגן שקע במקום ה UPS : כיבוי פתאומי לא הורס חומרה, ואם יש לך מערכת קבצים אם journal (כלומר ext3 ומעלה) לא אמור לקרות נזק גם למערכת הקבצים מעבד לזה שתצתרך להריץ fsck

היתרונות של מגן שקע הם שהוא לא פולט שדה מגנטי (UPS תצתרך להרחיק מעצמך וכו', מגן שקע לא) ושהוא לא עולה כמו UPS

אם כבר אתה לוקח UPS, כמה W הטלויזיה לוקחת ? יכול להיות שתוכל לשים אותה על ה UPS ביחד אם המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה!

לגבי הטלויזיה: עוד לא החלטתי על דגם אבל זה מהדור האחרון, לא גדולה מידי (32"-40"), LED, אני משאר שלא יותר מ 70-90וואט. אני יודע שמשווקים אותם עם מגן ברקים (להורים שלי דחפו אחד כשהם קנו טלויזיה).

אז בעצם לפי מה שאתה אומר, אני יכול לקנות כמה מגני ברקים (למחשב, לטלויזיה, לראוטר) וזה יספיק בשביל שהחומרה לא תהרס? או שכדי להשקיע 940 ש"ח לקחת את ADVICE PRD1050?

שוב תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוספת של 70-90 לא תהיה בעיה בשביל ה UPS של 1000VA (600W)

תבדוק איזה מגן דוחפים אם הטלויזיה - לפעמים דוחפים Q protector שהוא מגן טוב, לפעמים דברים אחרים (שיכולים להיות כל דבר החל ממגן טוב, מגן סביר, סתם קופסה שלא באמת מגינה, ועד לסכנת שריפה)

לא צריך מגינים נפרדים, מגן 1 + מפצל שממנו הכול מחובר מספיק. באותה מידה ניתן לפצל מה UPS

ההבדל בין UPS ומגן הוא בסוג ההגנה - מגן הוא נגן לחומרה בלבד, UPS גם מגן למערכת הקבצים ולמידע (אם כי מערכוצ קבצים מודרניות מסתדרות אם כיבוי לא מסודר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...