איך נכנסים לבנין דירות בלי קוד לאינטרקום? (או, איך ליפול על האיש הקטן) - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך נכנסים לבנין דירות בלי קוד לאינטרקום? (או, איך ליפול על האיש הקטן)

Track

Recommended Posts

אז כל הכעס אלי הוא כי אני מחלק אותם ראשונית ולא מחכה (מי יודע עד מתי) שמישהו ייצור איתי קשר ואז נותן להם מגנט?

נראה לך בסדר, עידו? לי לא.

התכנית שלי תמיד הייתה להשאיר איזה 50-100 מגנטים לצורך הזה.

זה לא מדויק. אני בכלל לא דיברתי על העניין של המגנטים האלו (עד להודעה האחרונה). אני דיברתי אך ורק על הקטע של להכנס לבניינים של אחרים בצורות נלוזות ועל כך שלדעתי אתה קצת מיתמם בכך שאתה, בכביכול, לא מבין למה אנשים לא אוהבים את הרעיון הזה כל כך.

אז כן - אני לא חושב שזה לגיטימי למצוא דרכים להתגנב לבניינים של אחרים. נכון, הסיבה שלך היא למצוא פרנסה, סיבה ראויה להערכה. אבל הדרך, פחות.

זוהי דעתי. היא לא הופכת אותי למתנשא, לאטום, לשונא מגנטים, לאדם שרואה בשחור ולבן וכו'. היא הופכת אותי לאדם שזו דעתו.

אני גם בהחלט חושב שזה לא ברור לי איך בן אדם בעל הגיון לא מצליח להבין למה זה מרגיז ומרתיע אנשים אחרים, גם אם הוא עצמו חושב שזה לא כזה נורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואני סתם אוהב מגנטים כי הם מגנטים חח.

הדעות פה של חברי הפורום לא כל כך רלוונטיות לקהל לקוחות היעד של פותח הדיון, כי הם ברובם בחורים צעירים שמתמצאים בטכנולוגיה, ובעלי הרגלים שונים להשגת מידע, מאשר האוכלוסיה המבוגרת והתלותית עם הרגליה המקובעים, שאליה הוא מכוון.

למשל, אני, באופן כללי, לעיתים נדירות ביותר קורא לאנשי מקצוע כלל (רק כשנדרש ציוד יעודי בשווי אלפי שקלים), ותמיד מנסה לפתור את הבעיות בעצמי, כך שאני לא נכלל בקבוצת המיקוד המתאימה לענות לו על כך.

אני דווקא חושב שזה יהווה פרסום אפקטיבי וממוקד למדי לתושבי השכונה, להביא לידיעתם בעל עסק הממוקם באזורם המיידי, ואני לא רואה בזה פסול. אם זאת, גם לא צריך לדחוף את עצמך יותר מדי חזק, ולנסות להתגבר בכוח על מכשולים פיזיים כדגומת אינטרקום.

איפה שאפשר אפשר, איפה שלא - וותר. לא שווה להיות יותר מדי אגרסיבי בעניין, וזה רק יכול להביא קונטרה שלילית, כפי שמוצג כאן.

לעתים קרובות אני גם שם לב שיש תופעת עדר בפורומים, שברגע שהחברים עולים גל כלשהו, קשה להם לרדת ממנו, כך שההסכמה הנחרצת המוצגת כאן, אני לא רואה בה דבר מייצג בהכרח.

ושוב, באופן אישי, מגנטים הם קטנים ולא מפריעים לי במיוחד, וזה תמיד נחמד לשחק איתם. :rolleye0018:

האקסטרה עצבנות שאנשים מציגים פה לגביהם נראית לי מוגזמת אם לא מזויפת. הם קרוב לוודאי כועסים יותר על דברים אחרים ועושים השלכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל שוב אתם מסבים את הדיון לעניין המגנטים. סבבה, אנשים פה לא אוהבים מגנטים. אולי. אבל אף אחד לא מתכווח עם העובדה שזכותו של עסק לנסות לפרסם את עצמו, אם הפרסום הוגן.

כל העניין התחיל מזה שהוא פאקינג רוצה לפרוץ לתוך בניינים של אנשים ששמו שם קוד בשביל שאנשים לא יכנסו לשם. זה לא קשור בכלל למגנטים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי מפריע המתרימים , שחושבים שזה הגיוני להפריע לי בבית שלי , או אנשים שמחפשים את המספר האישי שלי ב144 ומפריעים לי בזמן הפנאי שלי.

מה שמעניין זה , שהבתי ספר מעודדים ומתגמלים את הילדים (יש גם מבוגרים , בעיקר חרדים שעושים את זה ) לעבור בבתים ולהפריע לכל העיר.

אני זוכר שכשאני הייתי ילד , אני בעצמי התרמתי אנשים ולא הבנתי למה הם לא מעוניינים לתרום , אבל כמבוגר שבתקופה מסוימת עוברים לך כמות של מתרימים , זה מתחיל ממש להציק.

לך זה נראה כאילו מה זה עוד מגנט , אבל מדובר על אינספור עסקים שמדביקים מגנטים על הדלתות , ואחרי כמה אחדים זה כבר מתחיל ממש לחרפן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת, מה אתה משווה. מתרימים הם אנשים שמתנדבים מהזמן הפנוי שלהם ומגייסים כספים למטרות נעלות.

זה לא כמו בעל עסק שכל מה שמעניין אותו זה הדוחות הכספיים שלו בסוף החודש.

Track, נשמע כאילו כבר שילמת הרבה כסף על המגנטים ולכן אתה נכנס למגננה, אתה מנסה להצדיק את הצעדים שכבר עשית.

זה דבר מאוד נפוץ אצל אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערנו , להרבה מהעמותות יש את שורת הרווח של עובדים ומנהלים מול העיניים ולא של מי שבשבילו התרימו את הכסף.

ההשוואה היא לא מה יותר נעלה , וזה ברור שתרומה לאנשים נזקקים היא טובה יותר , אלא לגרום לאדם להבין שלתרום לילד אחד זה לא מפריע , אבל כשבאים אליך לבית עשרות ילדים בחודש זה כבר הטרדה.

לכל העמותות הרציניות יש אתר (מה שלא היה כשאני הייתי ילד) , והסיבה שהם באים אליי ואליך לבית היא בשביל לנצל את חוסר הנוחות בלא לתרום לילד , זה בדיוק אותו עיקרון.

האם אתה מוכן שיתקשרו אליך מהעמותות למכשיר טלפון? אז למה אתה מוכן שהם יבקרו אצלך בבית?

אני בעצמי התנדבתי לא מעט , ונתתי מזמני הפנוי ומכספי , אבל אני עשיתי את זה מבחירה ולא מניצול אי נוחות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב אתם סוטים מהעיקר.

הילדים האלה מציקים - זה נכון. אבל הם לא בודקים איך ניתן באופן שיטתי להתגבר על אמצעי האבטחה שהתקינו בשביל להכנס לבניין. הם פשוט מצלצלים אצל אחד מהדיירים שההחלטה האם להכניס אותם נתונה בידיו.

חוץ מזה שגם אם הם מעצבנים - זה לא מכשיר דברים אחרים שגם מעצבנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת, אתם משווים ילדים שבאים להתרים למישהו שמנסה להיכנס לבנין דירות ה"מוגן" עם אינטרקום.

ילדים מתרימים הם מזמן לא חזון נפרץ בימינו, ואני תמיד אשמח לתרום לילדים (בד"כ מבתי ספר)

שלומדים ערך של תרומה לקהילה - זה דווקא מחמם את הלב, אך זה לא הנושא.

ילדים מתרימים לא ינסו "לפרוץ" לכניסה אלא לכל היותר יתקשרו באינטרקום

לבקש שיפתחו להם את הדלת כדי להתרים...

כאן מדובר במישהו שמנסה לעקוף את האינטרקום כדי לפזר את הגללים שלו ליד הדלתות ובהסתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב אתם סוטים מהעיקר.

הילדים האלה מציקים - זה נכון. אבל הם לא בודקים איך ניתן באופן שיטתי להתגבר על אמצעי האבטחה שהתקינו בשביל להכנס לבניין. הם פשוט מצלצלים אצל אחד מהדיירים שההחלטה האם להכניס אותם נתונה בידיו.

חוץ מזה שגם אם הם מעצבנים - זה לא מכשיר דברים אחרים שגם מעצבנים.

עזוב ,הדיון הזה איבד את הכיוון שלו אחרי העמוד הראשון לדעתי ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, נראה לי שהגיע הזמן לעשות פה סיכום כי אני לא רואה שאצליח לשכנע את האנשים שנותרו.

אבל קודם כל, בוא נענה לכעוסי הנפש לפני שיחתכו לעצמם את הורידים.

בינתיים הבנאדם העלוב היחיד כאן הוא אתה.

אני לא האחד שכועס כעס מוות על בן אדם שרוצה להדביק פיסת נייר לדלת.

אתה שם זין על הרכוש הפרטי, הזמן והעצבים של אנשים אחרים. בדיוק כמו אנשי טלמרקטינג.

שם זין על רכוש פרטי בגלל שאני מדביק מגנט פצפון על הדלת?

זה כמו להגיד שאתה שונא כי דרכת על נמלה.

אתה יודע, מה, אנשי טלמרקטינג אני מוכן להבין אף יותר, זה לא שהם מפרסמים את העסק שלהם, מישהו אחר מכתיב להם מה לעשות. אתה "הבעלים" של העסק שלך, ואתה בעצמך מחליט לשים זין על כולם.

הנה, פה אפשר לראות שאתה מזבל לעצמך את השכל.

מצד אחד יש לנו בן אדם על כוונות זדון שמרויח טונות כסף בלשקר לאנשים.

מצד שני יש לנו בן אדם עם כוונות טובות שמרויח קצת כסף מלעזור לאנשים.

שני האנשים הללו מפרסמים (לפי דעתך) בצורה שהיא לא אתית.

ואתה חושב שהראשון טוב יותר מהשני?

תקשיב למה שאתה אומר, אחי. משהו איתך לא בסדר.

90% מכל מי שהגיב כאן שונא את המגנטים, ל-9% לא אכפת כל כך, ואולי 0.1% ימצאו בכך שימוש כלשהו.

כפי שנאמר כבר, אתם ההפך הגמור מקהל היעד שלי. לכן, הייתי אומר ש-90% לא ימצאו שימוש כרגע, 9% ימצאו שימוש ו0.1% שונאים מגנטים ויזרקו אותם לפח.

אתה הרי מבין שמדובר באוכלוסית גבעתיים הזקנה שאיננה יודעית להשתמש באינטרנט?

את אותם אנשים אני מחפש. אני בתומי חשבתי שתעריכו את זה שאני מייצא את יכולות המחשוב שלי לאנשים שצריכים אותם.

אבל לא, השנאה שלכם לספאם גוברת על כל דבר אחר.

אבל לא, מה אכפת לך. אתה ספאמר טיפוסי - מה אכפת לך להפגיז 1000 איש במגנטים, לגרום לכל אחד מהם לבזבז 20 שניות בממוצע כדי לקלף את המגנט הארור מהדלת ולזרוק אותו לפח, כדי להרוויח לקוח או שניים. 1,000 איש שזורקים את המגנט שלך לפח יבזבזו יחד 5.5 שעות. תכפיל את זה במספר המגנטים שמקבלים בשבוע.

אוקיי, בוא נעשה את החישוב לפי אוכלוסית היעד שלי:

נגיד 1000 מגנטים ל1000 דירות.

90% ייקחו 10 שניות להכניס את המגנט ולשים על המקרר = 2.75 שעות

9% ייקו 10 שניות להניח את המגנט ליד הטלפון ויתקשרו אלי = 30 דקות

0.1% ייקחו דקה שלמה להתפעל מעיצוב המגנט שלי + 10 שניות לזרוק את המגנט לפח = 8 וחצי דקות של שמחה אינסופית ודקה וחצי של טרחה.

מה אתה אומר, הגטו בטרבלינקה יותר מדי טוב עבורי, נכון?

הכל כשר כשמדובר באינטרסים שלך, אבל לא כאשר מדובר בפרטיות של אנשים אחרים.

איזה פרטיות? להיכנס לבנין? כן, צודק. האינטרסים שלי נחותים מ20 שניות שאני נמצא במקום פרטי/ציבורי שאף אחד לא ידע.

איפה האינטרס שלך לשקר? הנה אתה בעצמך מבקש עצות איך להטריד / לשקר כדי להכנס לבניין בעל כניסה סגורה.

נראה אותך מצלצל באינטרקום לאנשים, וכששואלים מי אתה, תספר להם שאתה רוצה להכנס כדי להדביק מגנטים על הדלתות.

בוא נראה לכמה אנשים תצטרך לצלצל כדי שמישהו יכניס אותך אחרי שלא תשקר ותספר בדיוק למה אתה רוצה להכנס.

מה זה "נראה אותך"? כאילו שאני מפחד לדבר עם בן אדם דרך האינטרקום.

הסיבה היחידה שלא אעשה זאת היא בדיוק בגלל הסטיגמה המגעילה שאנשים כמוך מפזרים במידה גבוה יותר משאוכל לפזר מגנטים עם 100 פועלים.

הכעס והשנאה שלך מגעילים אותי. אני מקווה שתמצא שלווה יום אחד ותתעשת.

אני דיברתי אך ורק על הקטע של להכנס לבניינים של אחרים בצורות נלוזות ועל כך שלדעתי אתה קצת מיתמם בכך שאתה, בכביכול, לא מבין למה אנשים לא אוהבים את הרעיון הזה כל כך.

צודק במאה אחוז. אני באמת לא מבין מדוע אנשים לא אוהבים את הרעיון הזה כל כך.

אז כן - אני לא חושב שזה לגיטימי למצוא דרכים להתגנב לבניינים של אחרים. נכון, הסיבה שלך היא למצוא פרנסה, סיבה ראויה להערכה. אבל הדרך, פחות.

נו, עידו אבל כבר אמרת את זה אלף פעם וכל פעם אתה מיחס לאמירה בעצמה איזושהיא משמעות כאילו אם תאמר אותה מספיק פעמים היא תהפוך להיות לגיטמית.

אתה פשוט לא שכנעתה אותי שהאקט של להיכנס לבנין משותף בעצמו עושה יותר רע מטוב.

זוהי דעתי. היא לא הופכת אותי למתנשא, לאטום, לשונא מגנטים, לאדם שרואה בשחור ולבן וכו'. היא הופכת אותי לאדם שזו דעתו.

הצורה שבה אתה מנסח את דעתך, כפי שכבר הסברתי, בלי שום רצון לשכנע אלא רק לומר שזו דעתך - התנשאות.

הצורה שבה אתה בעצך לא מבין ולא יודע מדוע אתה נגד שאני אכנס לבנין משותף - אטימות.

הצורה שבה אתה חושב שמגיע לי היחס הזה עבור התנהגות שהיא במקרה הגרוע פסולה מינוס - אדם שרואה בשחור ולבן.

אבל אוקיי.. אז אתה לא שונא מגנטים. אשמח לתת לך אחד. צור איתי קשר ואתן לך אותו ליד כדי שחס ושלום לא יצטרך למצוא תירוץ להיכנס לבנין שלך.

כי, הרי אתה יודע, כשבן אדם צעיר נכנס לבנין דירות שהוא לא גר בו - אלוהים הורג חתול!

אני גם בהחלט חושב שזה לא ברור לי איך בן אדם בעל הגיון לא מצליח להבין למה זה מרגיז ומרתיע אנשים אחרים, גם אם הוא עצמו חושב שזה לא כזה נורא.

אה, אז הנה הבעיה.

זה לא שאני חושב שזה "לא נורא כל כך" זה שאני חושב שזה "סבבה לגמרי".

ומצד שני אתם חושבים שזה "יותר גרוע ממה שהיטלר היה יכול לעשות באלף שנים".

אז כן, אני קצת לא מצליח להבין את זה.. ולומר את האמת אני לא ממש רוצה.

כל העניין התחיל מזה שהוא פאקינג רוצה לפרוץ לתוך בניינים של אנשים ששמו שם קוד בשביל שאנשים לא יכנסו לשם. זה לא קשור בכלל למגנטים האלה.

"ומזה שאני פאקינג מת להדגיש את הדעות שלי בפורום שבו אני לא פאקינג צריך להסביר אותם כי כולם כבר בכל מקרה נגד הבן אדם שאני החלטתי לשנוא."

ושוב אתם סוטים מהעיקר.

לא נכון. העיקר כאן הוא להרוג אותי.. או שלא קיבלתי את התזכיר?

אין, כשאתה צודק אתה צודק.

אז בוא נמצא דייר שלא שומע טוב ונאמר לו שאנחנו הולכים לאחסן מיכלים כימיים אצלו בבנין.

הרי, זה בסדר גמור, נכון? הוא הרשה לנו, אז בטוח שהוא יודע מה טוב לכל הדיירים האחרים רק בגלל שהוא לא עובד ולכן היה בבית בזמן שהגענו.

ילדים מתרימים הם מזמן לא חזון נפרץ בימינו, ואני תמיד אשמח לתרום לילדים (בד"כ מבתי ספר)

שלומדים ערך של תרומה לקהילה - זה דווקא מחמם את הלב, אך זה לא הנושא.

ילדים מתרימים לא ינסו "לפרוץ" לכניסה אלא לכל היותר יתקשרו באינטרקום

לבקש שיפתחו להם את הדלת כדי להתרים...

כאן מדובר במישהו שמנסה לעקוף את האינטרקום כדי לפזר את הגללים שלו ליד הדלתות ובהסתר.

אני אוהב איך שאתה מנסה להרשים את הפורום עם הענוה שלך.. ואז באותו משפט להשוות את המגנטים שלי לחרא ואותי לפורץ דירות עלוב.

אם אתה רואה את ההגזמה, תנסה לחשוב עמוק עד שתגיע לסיבה האמיתית שאתה עושה לי כזה עוול.

אם אתה לא רואה את ההגזמה, אני יכול להמליץ על לך על פסיכולוג נהדר אבל לצערי.. יש לי רק מגנט שלו :)

...

והנה הסיכום.

אני בחור, בן 24, שלא גר בארץ כל החיים שלו (אלא בארה"ב) עם החברה שלו (שגם היא מארה"ב) שעדיין לא יודעת עברית מספקת לעבוד בעצמה. אנחנו סטודנטים וחיים מעבודה שלי והממקצבה של ההורים שלנו.

אני, לתומי, החלטתי שכדאי שאמצא עבודה שאני יותר אוהב, עם שעות טובות יותר כדי שאוכל להתמקד בלימודים, ועם שכר יותר גבוה (אני מקווה).

ולכן, חיפשתי באינטרנט (בעברית ובאנגלית) איך הכי כדאי לפרסם את העסק הזעיר שלי. גיליתי שכיוון שאני גר באיזור שבו רב האנשים הם מעל גיל 40, האפקטיביות של פרסום פיזי יהיה גדול בהרבה.

אז התחלתי לחשוב "איזה סוג של פרסום כדאי?" והגעתי למסקנה שפליירים היא אופציה פסולה משום שהיא לא יעילה, היא לא יפה, היא לוקחת המון מקום, יותר קשה להיפטר ממנה ויש כאן טונות פליירים באיזור. ואז הגעתי למסקנה שכדאי לפרסם בעזרת מגנטים, מכל הסיבות הנ"ל פלוס העובדה שהפרסום בעזרת מגנטים באיזור פחות בהרבה מהפרסום בעזרת פליירים.

אחרי כמה ימים של עבודה בIllustrator, עיצבתי מגנט שלא יכפיש את עצמה והייתי מאוד מרוצה מעצמי. חיפשתי מקום להדפיס את המגנטים, דיברתי איתם בטלפון (אנשים מאוד נחמדים) והזמנתי. לפני כמה ימים המגנטים הגיעו ורק אז חשבתי לעצמי "רגע, איך אני אמור לחלק אותם?" ולכן כתבתי את הת'רד שאני נמצאים בו כרגע.

ולהפתעתי הגדולה, כמעט כל מי שהגיב בת'רד מוצא אותי לאדם רע, שקרן, ספאמר, ומי יודע מה עוד.

אתם השוותם את המגנטים שלי לחרא. אתם השוותם אותי פושע סדרתי. ועם הדרך הבזויה שכתבתם לי, אני מרגיש אתם חושבים שעדיף שאני הייתי מת באותו בונקר ולא היטלר.

והסיבה? כי אתם שונאים ספאם. כי אני מצדיק את הרצון שלי להיכנס לבנין דירות באמצעות שקר.

ואני מנסה להסביר שוב ושוב ושוב שמגנט אחד על הדלת פעם אחת ויחידה הוא העוול הקטן ביותר שניתן לעשות לבן אדם.

ואני מנסה להסביר שלשקר זה לא תמיד דבר רע ושלי לא אכפת מי נכנס לי לבנין כדי לשים מגנט אחד פעם אחת וזהו.

אבל לא, זה לא מספיק טוב בשבילכם. אתם רוצים שאני אתנצל או אולי שאני אמות.

אין לי באמת מה לומר חוץ מכך שאני באמת נפעם מכל מה שקרה כאן בימים האחרונים. כפי שאתם רואים, אני לא בן אדם שמוותר בקלות, אבל לכתוב את כל מה שכתבתי לא היה קל. לקרוא את השנאה כלפי לא היה קל. למצוא את המילים הנכונות כאשר אתם רק חוזרים על אותם מילים גסות לשווא.. לא היה קל.

אבל יותר מהכל.. האמונה שלי בבני אדם ירדה לטמיון. אין שום דמיון בין מה שאתם אומרים שאני עושה לבין מה שאתם מכבידים עלי כעונש. ומה שאתם אומרים.. כלל וכלל לא נכון.

אני רק מקווה שאתם לא מיצגים את האוכלוסיה בגדול - גם מבחינה אתית ואנושית וגם מבחינה עסקית.

אם משהו קורא את הת'רד הזה בעתיד, אני רוצה שתדעו שאני עזבתי אותו עם שמחה ותקווה גדולה לעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד 1000 מגנטים ל1000 דירות.

90% ייקחו 10 שניות להכניס את המגנט ולשים על המקרר = 2.75 שעות

9% ייקו 10 שניות להניח את המגנט ליד הטלפון ויתקשרו אלי = 30 דקות

0.1% ייקחו דקה שלמה להתפעל מעיצוב המגנט שלי + 10 שניות לזרוק את המגנט לפח = 8 וחצי דקות של שמחה אינסופית ודקה וחצי של טרחה.

מה אתה אומר, הגטו בטרבלינקה יותר מדי טוב עבורי, נכון?

האחוזים שלך התבלבלו. 0.1% יתקשר אליך, 9.9% יקח את המגנט ויתלה על המקרר ו-90% ישתוממו מעיצוב המגנט בעודו מתעופף לעבר הפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...