איך נכנסים לבנין דירות בלי קוד לאינטרקום? (או, איך ליפול על האיש הקטן) - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך נכנסים לבנין דירות בלי קוד לאינטרקום? (או, איך ליפול על האיש הקטן)

Track

Recommended Posts

מה שהם עושים חשוב להם לא פחות ממה שאתה עושה. לא רוצה לזרוק את ה-5 מגנטים שמדביקים לי בשבוע לפח. לא רוצה לטרוק את הטלפון. רוצה שלא יטרידו אותי בבית. זהו. מי שכן רוצה מגנטים שישים הוא וי ירוק גדול על הדלת.

אתה זה שלא מבין שלא רוצים את המגנטים שלך, ואנחנו המטומטמים. אתה פשוט גאון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באותה מידה יכולת להניח שקית של חרא על מפתן הדלת שלי.

גם את המגנט וגם את שקית החרא אני לא רוצה ועצם קיומם של שניהם, גורם לי לטרוח ולזרוק אותם לפח. למה אני צריך את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אני מסכים אתכם , אבל לא נראה לכם שאתם אמורים להקטין את גובה הלהבות ? (צוות וכדומה).

לנושא : פותח השרשור , פנית לפורום הזה בשביל שייתנו לך ייעוץ וקיבלת אותו . אני לא מבין על מה יש לך להלין .

היום אם אני מחפש איש מקצועי , אני מחפש בגוגל ו/או זאפ וכדומה . נדיר מ-א-ו-ד שאני אשמור מגנט שהצמידו לי לדלת ורוב הסיכויים שהוא ילך לפח .

עוד יותר נדיר שאני אשכרה אמצא מגנט על המקרר (יש כמה בצד שלא רואים) ואתקשר לבעל המקצוע .

מגנט אינו ערובה לאיכות , אם כבר ההפך .

מגנט (במיוחד קטן על הדלת) , משדר חוסר אמינות וחוסר מקצועיות כלשהו . בנוסף הוא מהווה הטרדה לרוב האנשים .

המגנט היחיד שייתכן ויישמר , הוא מהמגנטים הגדולים האלה שמפיצים אחת לשנה עם מספר רב של בעלי מקצוע .

ההמלצה הראשונה שלי עדיין תקפה . היא אפילו משדרת יותר אמינות ויוקרה מ"סתם מגנט" .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי צורת הכתיבה שלך ,והעובדה שאתה חוזר על אותה תשובה אטומה פוסט אחרי פוסט בטענה "שאתה לא מתעלם ממה שכותבים לך" , נראה שאת דעתך גיבשת לפני כמה עמודים, עכשיו שגם שינית את כותרת התראד "האיש הקטן" (אירוני שאתה מדבר על האיש הקטן כשלא חסר פה דוגמאות "האיש הקטן שלא רוצה זבל על הדלת שלו) , גורם לי לשאול את השאלה , למה אתה עדיין כאן ? הרי את דעתך גיבשת ,אתה עומד על שלך לא משנה מה , אז מה הפואנתה להמשיך לצאת "חכם" ולהגיד את המילה האחרונה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טראק,

הפגנת בדיון הזה אטימות, התנשאות וחוסר יכולת מוחלט להתמודד עם ביקורת. נכנסת לכזו מגננה הזויה, שהתחלת לענות בעלבונות אישיים לשאר משתתפי הדיון (מטומטמים, טיפשים וכדומה). בכך הראית בעיקר את רמתך שלך.

גם אם אתה עילוי בתחום המחשבים, אדם עם גישה כמו שלך פשוט אינו מתאים להיות נותן שירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר, בגלל שכמובן דעתי אינה עליונה על שלך (ואם כבר, מפאת צעירותי, אז ליהפך) - לא אנסה לשכנע אותך בדעתי, כי זה לא נכון וגם כי פרקטית זה יהיה בזבוז זמן של שנינו.

מה שכן, אשמח להציג בפניך דעה נוספת (לדעתי זאת רוח החוק) שלה כנראה מעמד אחר (גבוה/נמוך יותר בהתאם לאורחות חייך).

למיטב הבנתי (המוגבלת בלאו הכי), חוק הספאם מדבר על שיטות שיווק שהן לא מקובלות ואפילו קובע פיצוי כספי בלי הוכחת נזק. מה הקריטריונים?

1. דבר הפרסום הגיע בדיוור ישיר (מייל, טלפון, סמס).

2. המקבל לא ביקש מפורשות את דבר הפרסום (opt out).

3. (תחליף ל-2) אין אופציה להסיר את עצמי מרשימה.

עכשיו, לא מדובר מפורשות על מגנטים ופלייארים ועל כן רוב מה שאתה עשוי לעשות איתם לא יסבך אותך עם החוק, כנראה.

מה שכן, רוח החוק (לפחות לפי הפרשנות שלי) מכירה בזכותו של אדם לא לקבל בדיוור ישיר דברים שלא ביקש מפורשות, גם אם הם יכולים להועיל לו ואפילו אם הם מועילים לו. לצורך העניין אם אני מקבל ספאם ויאגרה מהארץ (בלי בקשה מפורשת שלי) וקונה דרך מודעת הספאם, אפילו אז אני יכול לתבוע אותם (נראה לי).

דבר נוסף, כיוון ששטח הבניין הוא פרטי (משותף של הדיירים) ולא ציבורי - כניסה לא מורשית אליו (נניח עקיפה של הקודן) לא שונה בהרבה (עקרונית) מפריצה לדירה מלבד כמה מאפיינים:

1. אין בד"כ את המרכיב הסנטימנטלי של חדירה לקודש הקודשים.

2. כנראה שאף אחד לא יעצור אותך.

לכן, פרקטית, כנראה שאף אחד לא יעשה לך כלום.

אבל אם תרצה להסתכל על זה מהעיניים של רוח החוק (או לפחות איך שאני תופס אותה), נראה לי שתמצא פסול בזה.

בכל מקרה, אני מאחל לך שהעסק יצליח וישגשג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים לפותח הדיון

התשובה הכי פשוטה לאיך להיכנס לבניין - לפחות מתוכחמים פשוט לוחצים על כל הכפתורים של האינטרקום

ליותר מתוחכמים - האצבעות של כולנו מלאות שמן שהגוף מפריש אחרי מספיק זמן ובעיקר בגלל שכולנו יודעים את הקוד - הכפתורים שהכי נלחצים הם או מלוכלכלים או דהווים יותר - משם אם אתה שם לב זה דיי קל להיכנס לכל בניין ,

לגביי מגנטים , אני אישית פעם בחודש לוקח את כל המגנטים שמדביקים לי ומכניס אותם לכל מיני סקרים והונאות טלפוניות שאני מוצא רנדומלית ברשת , למה ? כי אני יכול , וגם לי נמאס לראות את המגנטים ואת הפליירים בכל מקום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שאנשים לא נעזרים במגנטים...

האם הסיבה זה שיש איטרנט וגוגל או כי לא סומכים על המפרסם האלמוני,

ומה רורה במגנט של חנות שמוכרת לי , האם בגלל זה אתקשר יותר?

פתחתי סקר בנושא בת'רד חדש. למעבר לסקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהחלט חושב שאנשים משתמשים במגנטים - אבל עושים זאת אחרי שהם יצרו קשר ראשוני עם איש המקצוע, הוא ביקר אצלם, הם היו מרוצים והוא השאיר את המגנט.

אם מישהו כן כל כך אוהב מגנטים - לא יהיה מבחינתו שום הבדל בין אם המגנט המעוצב לעילא מונח אצלו בתיבת הדואר או מודבק לו לדלת. אם מישהו שונא את זה - הוא רק יתעצבן מכך שהדביקו לו בדלת. שני סוגי האנשים לא יתלהבו מכך שישנם מסיגי גבול בבניין שלהם. זוהי השורה החתונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליותר מתוחכמים - האצבעות של כולנו מלאות שמן שהגוף מפריש אחרי מספיק זמן ובעיקר בגלל שכולנו יודעים את הקוד - הכפתורים שהכי נלחצים הם או מלוכלכלים או דהווים יותר - משם אם אתה שם לב זה דיי קל להיכנס לכל בניין ,

אתה יודע כמה הרכבים אפשריים יכולים להתקיים מ 4 ספרות?

לדעת את המספרים זה לא בעיה.. לדעת את הסדר שלהם זאת כבר בעיה אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהם עושים חשוב להם לא פחות ממה שאתה עושה.

מה, אתה רציני?

לאנשי טלמרקטינג אכפת מכסף. הם שמים זין על מה שהם מפרסמים.

וזה אתה משווא לבחור צעיר שאין שום כוונה לשקר?

לא רוצה לזרוק את ה-5 מגנטים שמדביקים לי בשבוע לפח. לא רוצה לטרוק את הטלפון. רוצה שלא יטרידו אותי בבית. זהו. מי שכן רוצה מגנטים שישים הוא וי ירוק גדול על הדלת.

אז אני אהיה המגנט השישי פעם אחת ויחידה.

פעם אחת ויחידה אני ישים מגנט על הדלת שלך. מגנט יפה ומעוצב. מגנט שיעזור לי לפרנס את המשפחה שלי.

אבל לא, גם זה לא בסדר. כל כך לא בסדר שאתה מוצא את זה נכון לקרוע לי ת'תחת.

אתה פשוט בן אדם עלוב.

באותה מידה יכולת להניח שקית של חרא על מפתן הדלת שלי.

גם את המגנט וגם את שקית החרא אני לא רוצה ועצם קיומם של שניהם, גורם לי לטרוח ולזרוק אותם לפח. למה אני צריך את זה?

אם מגנט מעוצב שווה ערך לשקית של חרא, הבעיה היא לא באמת אצלי, נכון?

אבל בסדר, אם אתה באמת לא רוצה את המגנט שלי (ובשלב הזה לא מגיע לך), תסמן לי על הדלת ואני לא אדביק לך אחד.

אין לי שום בעיה עם אנשים שלא רוצים מגנטים.. חוץ מזה שהם מנטלים.

^ אני מסכים אתכם , אבל לא נראה לכם שאתם אמורים להקטין את גובה הלהבות ? (צוות וכדומה).

זה שיש להבות בכלל זה מה שמפתיע אותי.

אני מדבר על פיסת נייר וכולם פה מתיחסים אלי כאילו אני הוא זה שגרם לחור באוזון.

לנושא : פותח השרשור , פנית לפורום הזה בשביל שייתנו לך ייעוץ וקיבלת אותו . אני לא מבין על מה יש לך להלין .

על כך שמתיחסים אלי כמו היטלר בגלל משהו שהוא לא רק לא מפריע אלא אפילו מועיל.

היום אם אני מחפש איש מקצועי , אני מחפש בגוגל ו/או זאפ וכדומה . נדיר מ-א-ו-ד שאני אשמור מגנט שהצמידו לי לדלת ורוב הסיכויים שהוא ילך לפח .

טוב, נו צריך להתחיל איפשהו, לא?

אם אני אפרסם בדפי זהב, אני לא אקבל הרבה לקוחות.

אם אני אפרסם בגוגל, אני לא אקבל הרבה לקוחות.

אני צריך משהו שיודיע לאנשים שגרים סביבי שיש פה .

ואני חושב שזו הדרך הטובה ביותר.

יכלתי להשתמש בפליירים.. אבל לא, החלטתי להשתמש במגנטים בדיוק מהסיבה שפליירים מפריעים לאנשים.

אבל זה לא מספיק טוב, כנראה.

עוד יותר נדיר שאני אשכרה אמצא מגנט על המקרר (יש כמה בצד שלא רואים) ואתקשר לבעל המקצוע .

מה אם הוא האיש מקצוע היחיד באיזור?

אין טכנאיי מחשבים באיזור שלי, אפילו לא בדפי זהב.

אני מאמין שלמגנט שלי יש את הסיכוי הגבוה ביותר של מגנט, וזה מספיק בשבילי.

מגנט אינו ערובה לאיכות , אם כבר ההפך .

לא מסכים. מגנט קטן ומעוצב הוא הדרך היפה ביותר לפרסם.

מגנט (במיוחד קטן על הדלת) , משדר חוסר אמינות וחוסר מקצועיות כלשהו . בנוסף הוא מהווה הטרדה לרוב האנשים .

חוסר אמינות? מדוע?

לפי דעתי, האמינות משודרת עלי ידי המסר (העיצוב, המילים).

הטרדה קטנה, שוב לפי דעתי. אני גר באיזור שבו לא מחלקים הרבה מגנטים.

ואפילו אם הייתי מקבל 10 ביום לא הייתי כועס על בן אדם שרוצה לפרסם במגנטים כמו שכועסים עלי כאן.

המגנט היחיד שייתכן ויישמר , הוא מהמגנטים הגדולים האלה שמפיצים אחת לשנה עם מספר רב של בעלי מקצוע .

אז אם כך, אנחנו באמת לא מבינים זה את זה.

לפי דעתי, המגנט הענק הזה הוא הדבר הכי לא יפה ולא שימושי שיכול להיות.

ההמלצה הראשונה שלי עדיין תקפה . היא אפילו משדרת יותר אמינות ויוקרה מ"סתם מגנט" .

ההמלצה הראשונה שלך?

לפי צורת הכתיבה שלך ,והעובדה שאתה חוזר על אותה תשובה אטומה פוסט אחרי פוסט בטענה "שאתה לא מתעלם ממה שכותבים לך", נראה שאת דעתך גיבשת לפני כמה עמודים, עכשיו שגם שינית את כותרת התראד "האיש הקטן" (אירוני שאתה מדבר על האיש הקטן כשלא חסר פה דוגמאות "האיש הקטן שלא רוצה זבל על הדלת שלו) , גורם לי לשאול את השאלה , למה אתה עדיין כאן ? הרי את דעתך גיבשת ,אתה עומד על שלך לא משנה מה , אז מה הפואנתה להמשיך לצאת "חכם" ולהגיד את המילה האחרונה..

לפי צורת הכתיבה שלך, והעובדה שאתה חוזר שוב ושוב על אותם העלבונות כלפי, הייתי אומר שהדעה שלך כלפי גובשה לפני שאפילו הגבתי לך בפעם הראשונה.

אתה רואה? זה ההבדל בינינו וזו התשובה לשאלה שלך "מדוע אני עוד כאן?"

כי אני מאמין באמת. אם אני צודק, ואני יודע שאני צודק, אני אמשיך לומר את דבריי עד ש:

א.) אני ישכנע את כל אלו ברי שכנוע.

ב.) הם ישכנעו אותי.

אבל כיוון שאינך בר שכנוע ואין לך שום בעיה לשקר ולומר שאני האחד שלא בר שכנוע אף על פי כך שאני אכן עונה דבר לדבר ואתה סתם בא ומנסה לסכם את הענין ולהכניס אותי לאיזה מן סטריאוטיפ של אדם שלא מקשיב.. אין לי שום תקווה שתבין את הצד שלי.

טראק,

הפגנת בדיון הזה אטימות,

מאוד נוח לומר "אתה אטום", נכון?

איפה בדיוק? אשמח אם תראה לי.

התנשאות וחוסר יכולת מוחלט להתמודד עם ביקורת.

ביקורת? אתה קורא לזה ביקורת? זה יותר כמו Gang Rape.

ואני חושב שאני מתמודד עם זה טוב מאוד.

נכנסת לכזו מגננה הזויה, שהתחלת לענות בעלבונות אישיים לשאר משתתפי הדיון (מטומטמים, טיפשים וכדומה). בכך הראית בעיקר את רמתך שלך.

גם אם אתה עילוי בתחום המחשבים, אדם עם גישה כמו שלך פשוט אינו מתאים להיות נותן שירות.

העלבונות האלו הם לא עלבונות סרק. אותם משתמשים (כולל אותך) ראויים לאותם עלבונות.

בדיוק כמו שאתה כרגע מנסה לשפוך את כל האשמה עלי במקום לשאת אותה בעצמך.

אתה פתטי. ואין לי שום סיבה להתנצל על כך.

ואם אתה מאמין שהדרך שבה אני מתנהג כאן, דרך האינטרנט, כשאני בעצם נאנס על ידי כל האתר.. אומרת משהו רע על איך שאני מתנהג ביום יום.. אתה פשוט אידיוט.

כשתקבל מגנט, תתקשר אלי. אני אראה לך את ההבדל.

חבר, בגלל שכמובן דעתי אינה עליונה על שלך (ואם כבר, מפאת צעירותי, אז ליהפך) - לא אנסה לשכנע אותך בדעתי, כי זה לא נכון וגם כי פרקטית זה יהיה בזבוז זמן של שנינו.

אינך צריך לומר זאת. אם להתבסס על ניסוח ראשוני זה, אני בטוח שדעתך תהיה טובה יותר וחשובה יותר לי מאשר דעותם של כל האנשים המבוגרים יותר בת'רד הזה.

למיטב הבנתי (המוגבלת בלאו הכי), חוק הספאם מדבר על שיטות שיווק שהן לא מקובלות ואפילו קובע פיצוי כספי בלי הוכחת נזק. מה הקריטריונים?

1. דבר הפרסום הגיע בדיוור ישיר (מייל, טלפון, סמס).

2. המקבל לא ביקש מפורשות את דבר הפרסום (opt out).

3. (תחליף ל-2) אין אופציה להסיר את עצמי מרשימה.

אני מסכים. אם למישהו יש כזו בעיה עם מגנטים, אין לי שום סיבה להדביק לו מגנט. הרי אני זה שיאבד מגנט מזה, לא?

דבר נוסף, כיוון ששטח הבניין הוא פרטי (משותף של הדיירים) ולא ציבורי - כניסה לא מורשית אליו (נניח עקיפה של הקודן) לא שונה בהרבה (עקרונית) מפריצה לדירה מלבד כמה מאפיינים:

1. אין בד"כ את המרכיב הסנטימנטלי של חדירה לקודש הקודשים.

2. כנראה שאף אחד לא יעצור אותך.

לכן, פרקטית, כנראה שאף אחד לא יעשה לך כלום.

נכון מאוד. אבל אתה מפספס את המקור הענין.

בעלי הדירות לא יעשו שום דבר לא מכך שאינם יכולים מבחינה משפטית אלא מכך שאין לי שום סיבה או רצון לעשות כך.

אפילו אם החוק כן היה אומר שאפשר לעצור בן אדם שנכנס לשטח קיבוצי של בעלי דירות, לא היה מדובר בדבר טוב אלא רע.

תמיד צריך להסתכל על המצב מבחינת "כמה רע זה עושה?"

במקרה זה, מדובר ברע מזערי ביותר.

כמה דברים לפותח הדיון

התשובה הכי פשוטה לאיך להיכנס לבניין - לפחות מתוכחמים פשוט לוחצים על כל הכפתורים של האינטרקום

לגביי מגנטים , אני אישית פעם בחודש לוקח את כל המגנטים שמדביקים לי ומכניס אותם לכל מיני סקרים והונאות טלפוניות שאני מוצא רנדומלית ברשת , למה ? כי אני יכול , וגם לי נמאס לראות את המגנטים ואת הפליירים בכל מקום .

קשה לי להאמין שאפילו אדם כמוך, שלא לוקח חלק בשטויות שקרו כאן בת'רד, כל כך אנטי-מגנטים.

חשבתי לעצמי.. "אוקיי, אז אם לא אוהבים מגנטים, אבל הרי לי יש סיבה מוצדקת."

אבל כעת אני מתחיל להבין שאתם באמת שונאים מגנטים.

אני לא יודע מה לומר. אם אתה חושב שמגיע לי ללכת לכלא בגלל כמה פיסות נייר, אין לי איך לשכנע אותך.

אני בהחלט חושב שאנשים משתמשים במגנטים - אבל עושים זאת אחרי שהם יצרו קשר ראשוני עם איש המקצוע, הוא ביקר אצלם, הם היו מרוצים והוא השאיר את המגנט.

אז כל הכעס אלי הוא כי אני מחלק אותם ראשונית ולא מחכה (מי יודע עד מתי) שמישהו ייצור איתי קשר ואז נותן להם מגנט?

נראה לך בסדר, עידו? לי לא.

התכנית שלי תמיד הייתה להשאיר איזה 50-100 מגנטים לצורך הזה.

אם מישהו כן כל כך אוהב מגנטים - לא יהיה מבחינתו שום הבדל בין אם המגנט המעוצב לעילא מונח אצלו בתיבת הדואר או מודבק לו לדלת. אם מישהו שונא את זה - הוא רק יתעצבן מכך שהדביקו לו בדלת. שני סוגי האנשים לא יתלהבו מכך שישנם מסיגי גבול בבניין שלהם. זוהי השורה החתונה.

לא, זוהי לא השורה התחתונה. אתה פשוט מדבר ומדבר ומדבר ולא קורא שום תגובה שלי.

העולם לא בנוי משני סוגי אנשים. אין אדם שמת על מגנטים ואדם ששונא אותם. רב האנשים הם איפשהו באמצע.

אבל אני לא מופתע שבן אדם כמוך, שלא רואה את האוול שעשה לי, רואה את העולם בשחור על גבי לבן.

וזה נכון לגבי כולכם פה.

לכולכם פה יש את הדעות שלכם ואתם לא רוצים לשמוע את שלי כי הדעות שלי נשמעות לך נוראות.

ואז אתם משקרים ואומרים שאני זה שלא מקשיב.

אני לא מקשיב? אני מקשיב לכל!

אני מקשיב לכל השטויות שאתם אומרים וזה מחליא אותי! אתם פשוט לא בני אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה, אתה רציני?

פעם אחת ויחידה אני ישים מגנט על הדלת שלך. מגנט יפה ומעוצב. מגנט שיעזור לי לפרנס את המשפחה שלי.

אתה פשוט בן אדם עלוב.

אבל בסדר, אם אתה באמת לא רוצה את המגנט שלי (ובשלב הזה לא מגיע לך), תסמן לי על הדלת ואני לא אדביק לך אחד.

יכלתי להשתמש בפליירים.. אבל לא, החלטתי להשתמש במגנטים בדיוק מהסיבה שפליירים מפריעים לאנשים.

חוסר אמינות? מדוע?

ואפילו אם הייתי מקבל 10 ביום לא הייתי כועס על בן אדם שרוצה לפרסם במגנטים כמו שכועסים עלי כאן.

ההמלצה הראשונה שלך?

לפי צורת הכתיבה שלך, והעובדה שאתה חוזר שוב ושוב על אותם העלבונות כלפי, הייתי אומר שהדעה שלך כלפי גובשה לפני שאפילו הגבתי לך בפעם הראשונה.

כי אני מאמין באמת. אם אני צודק, ואני יודע שאני צודק, אני אמשיך לומר את דבריי עד ש:

ב.) הם ישכנעו אותי.

אבל כיוון שאינך בר שכנוע ואין לך שום בעיה לשקר ולומר שאני האחד שלא בר שכנוע אף על פי כך שאני אכן עונה דבר לדבר ואתה סתם בא ומנסה לסכם את הענין ולהכניס אותי לאיזה מן סטריאוטיפ של אדם שלא מקשיב.. אין לי שום תקווה שתבין את הצד שלי.

ואם אתה מאמין שהדרך שבה אני מתנהג כאן, דרך האינטרנט, כשאני בעצם נאנס על ידי כל האתר.. אומרת משהו רע על איך שאני מתנהג ביום יום.. אתה פשוט אידיוט.

אינך צריך לומר זאת. אם להתבסס על ניסוח ראשוני זה, אני בטוח שדעתך תהיה טובה יותר וחשובה יותר לי מאשר דעותם של כל האנשים המבוגרים יותר בת'רד הזה.

אני מסכים. אם למישהו יש כזו בעיה עם מגנטים, אין לי שום סיבה להדביק לו מגנט. הרי אני זה שיאבד מגנט מזה, לא?

בעלי הדירות לא יעשו שום דבר לא מכך שאינם יכולים מבחינה משפטית אלא מכך שאין לי שום סיבה או רצון לעשות כך.

אפילו אם החוק כן היה אומר שאפשר לעצור בן אדם שנכנס לשטח קיבוצי של בעלי דירות, לא היה מדובר בדבר טוב אלא רע.

קשה לי להאמין שאפילו אדם כמוך, שלא לוקח חלק בשטויות שקרו כאן בת'רד, כל כך אנטי-מגנטים.

אני לא יודע מה לומר. אם אתה חושב שמגיע לי ללכת לכלא בגלל כמה פיסות נייר, אין לי איך לשכנע אותך.

אז כל הכעס אלי הוא כי אני מחלק אותם ראשונית ולא מחכה (מי יודע עד מתי) שמישהו ייצור איתי קשר ואז נותן להם מגנט?

העולם לא בנוי משני סוגי אנשים. אין אדם שמת על מגנטים ואדם ששונא אותם. רב האנשים הם איפשהו באמצע.

אבל אני לא מופתע שבן אדם כמוך, שלא רואה את האוול שעשה לי, רואה את העולם בשחור על גבי לבן.

וזה נכון לגבי כולכם פה.

לכולכם פה יש את הדעות שלכם ואתם לא רוצים לשמוע את שלי כי הדעות שלי נשמעות לך נוראות.

אני חייב להסביר לך שאם בן אדם היה אצלי רק אז אני לוקח את המגנט שלו ושם על המקרר , אם לא הייתי מוריד את המגנטים ,, הם היו מכסים לי את הדלת , אני מקווה שתעבור לפרסום ברשת ותרד ממגנטים אבל זה כבר השיקול שלך .

- - - תגובה אוחדה: - - -

מה, אתה רציני?

אתה פשוט בן אדם עלוב.

חוסר אמינות? מדוע?

ההמלצה הראשונה שלך?

ב.) הם ישכנעו אותי.

וזה נכון לגבי כולכם פה.

אני חייב להסביר לך שאם בן אדם היה אצלי רק אז אני לוקח את המגנט שלו ושם על המקרר , אם לא הייתי מוריד את המגנטים ,, הם היו מכסים לי את הדלת , אני מקווה שתעבור לפרסום ברשת ותרד ממגנטים אבל זה כבר השיקול שלך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.אתה לוקח את החיים יותר מדי ברצינות.

2.אתה לוקח את הפורום יותר מדי ברצינות.

3.הסיבה היחידה שאנשים ירדו עליך כי הם שונאים ספאם והם רוצים שנים לשחרר עצבים אבל לא יודעים על מי, ואתה מגיע לפה אומנם בכוונות טובות אבל אתה למעשה לקחת את "דגל" הספאמר עליך בין אם אתה מבין זאת ובין אם לא, מה ציפית שיקרה?

המשפט "הדרך לגיהנום רצופה כוונות טובות" זה מתמצת את כל הדיון הזה , וקיר הטקסט במקרה הנ''ל מיותר.

אני אישית מאחל לך הצלחה בעסק וגם עם מגיע לי פלייר או SMS או מגנט אני לא אכעס, כעס זה רגש נחות אין צורך להשתמש בו על כל שטות קטנה אחרת החיים יעברו וישאר לכם טעם מר בפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים הבנאדם העלוב היחיד כאן הוא אתה. גם אותך הדבר היחיד שמעניין הוא "לפרנס את המשפחה שלך" ואתה שם זין על הרכוש הפרטי, הזמן והעצבים של אנשים אחרים. בדיוק כמו אנשי טלמרקטינג. אתה יודע, מה, אנשי טלמרקטינג אני מוכן להבין אף יותר, זה לא שהם מפרסמים את העסק שלהם, מישהו אחר מכתיב להם מה לעשות. אתה "הבעלים" של העסק שלך, ואתה בעצמך מחליט לשים זין על כולם.

90% מכל מי שהגיב כאן שונא את המגנטים, ל-9% לא אכפת כל כך, ואולי 0.1% ימצאו בכך שימוש כלשהו.

אבל לא, מה אכפת לך. אתה ספאמר טיפוסי - מה אכפת לך להפגיז 1000 איש במגנטים, לגרום לכל אחד מהם לבזבז 20 שניות בממוצע כדי לקלף את המגנט הארור מהדלת ולזרוק אותו לפח, כדי להרוויח לקוח או שניים. 1,000 איש שזורקים את המגנט שלך לפח יבזבזו יחד 5.5 שעות. תכפיל את זה במספר המגנטים שמקבלים בשבוע.

הכל כשר כשמדובר באינטרסים שלך, אבל לא כאשר מדובר בפרטיות של אנשים אחרים.

איפה האינטרס שלך לשקר? הנה אתה בעצמך מבקש עצות איך להטריד / לשקר כדי להכנס לבניין בעל כניסה סגורה.

נראה אותך מצלצל באינטרקום לאנשים, וכששואלים מי אתה, תספר להם שאתה רוצה להכנס כדי להדביק מגנטים על הדלתות.

בוא נראה לכמה אנשים תצטרך לצלצל כדי שמישהו יכניס אותך אחרי שלא תשקר ותספר בדיוק למה אתה רוצה להכנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...