איך נכנסים לבנין דירות בלי קוד לאינטרקום? (או, איך ליפול על האיש הקטן) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך נכנסים לבנין דירות בלי קוד לאינטרקום? (או, איך ליפול על האיש הקטן)

Track

Recommended Posts

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Track,

אתה ממשיך בשלך ומתעלם ממה שכותבים לך אחרים. אתה ממשיך להצדיק את המגנטים המעצבנים האלה, ממשיך להצדיק את התחמנות שלך כדי להדביק אותם על דלתות של אנשים שלא רוצים אותם, ממשיך להתעלם בהפגנתיות מהרצון הלגיטימי של אנשים שלא יספימו להם את הדלת.

אני רק מקווה שאתה פחות תחמן בעניינים מקצועיים. כי לפי הלוגיקה העקומה שאתה מפגין כאן, אני לא אפול מהכיסא אם תשכנע את עצמך שלא יקרה כלום אם תמכור לאיזה מישהו עשיר שלא מבין כלום במחשבים משהו קצת "מיותר".

הדבר היחידי שאני יכול לאחל לך זה שתבין מתישהו שיושרה היא מעלה ולא מכשול, ושתנהג בהתאם בכל האספקטים שקשורים לעסק שלך, כולל הפרסום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

,

אתה ממשיך בשלך ומתעלם ממה שכותבים לך אחרים.

עוד פעם שטויות..

ממה בדיוק אני מתעלם? אני עונה לכל משפט של כל בן אדם שענה לי.

,

אתה ממשיך להצדיק את המגנטים המעצבנים האלה,

המגנטים המעצבנים האלה? השקעתי ימים שלמים בעיצוב שלהם, שעות בחיפוש חברה אמינה שתדפיס אותם..

ואת כל ההשקעה שלי אתה זורק לפח בגלל שאולי כמה אנשים טיפשים יתעצבנו? לא יאומן כיסופר.

,

ממשיך להצדיק את התחמנות שלך כדי להדביק אותם על דלתות של אנשים שלא רוצים אותם,

אני מצדיק את התחמנות שלי כי אני מאמין שרב האנשים כן רוצים אותם.

,

ממשיך להתעלם בהפגנתיות מהרצון הלגיטימי של אנשים שלא יספימו להם את הדלת.

הרצון של המיעוט שקרוב לודאי לא גרים לידי בכל מקרה. אז הם מדברים עבור אנשים אחרים?

אם כן, למה אכפת לכם כל כך?!

,

אני רק מקווה שאתה פחות תחמן בעניינים מקצועיים.

אוי נו באמת..

,

כי לפי הלוגיקה העקומה שאתה מפגין כאן, אני לא אפול מהכיסא אם תשכנע את עצמך שלא יקרה כלום אם תמכור לאיזה מישהו עשיר שלא מבין כלום במחשבים משהו קצת "מיותר".

קודם כל, לעולם לא הייתי ממליץ על חומרה מיותרת. כבר 9 שנים אני בונה מחשבים ולעולם לא קניתי צ'יפ שלא היה בפינת הדגל של הPrice/Performance.

אבל כעיקרון.. אני לא רואה משהו נורא ואיום בלקחת כסף מהעשירים ולתרום אותו לעניים.

,

הדבר היחידי שאני יכול לאחל לך זה שתבין מתישהו שיושרה היא מעלה ולא מכשול, ושתנהג בהתאם בכל האספקטים שקשורים לעסק שלך, כולל הפרסום.

ואני מאחד לך שיום אחד תראה שהאמת היא לא שחור/לבן ושההגדרה של מילה היא יותר מורכבת ממה שרב האנשים חושבים.

תיקח כמה שניות לחשוב על משמעות המילה "יושרה" ותגלה שאני ישר ממך בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב מי שאני מכיר שונא את המגנטים והפלאיירים. יש לי כאלה על הדלת 4 פעמים בשבוע, ואין סיכוי בחיים שאני אזמין שירות שפורסם במגנט או פלאייר מעצבן, שצריך לרוקן ערימות מהם מתיבת הדואר. הלוואי ויכניסו כבר חוק opt out.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להעיר אבל משהו,

כתבת שאתה מופתע מהיחס של הצוות. לא רואה למה, בסופו של דבר גם הם אנשים עם דעות.

זה שהם הצוות לא הופך אותם לבובות חנפניות שיעשו הכל כדי שתישאר במערכת שלהם.

בכל מקרה, אני יכול להבין למה אתה רוצה לעשות את הפרסום, זה לגיטימי לבנאדם שרוצה לקדם את העסק שלו.

אבל יש משהו קטן שאתה צריך להבין וזה שהתקדמנו.

היום להמון אנשים יש וסמארטפונים, והמבוגרים יותר משתמשים בילדים או נכדים כדי שימצאו להם בעלי עסק - שאלה פונים לאינטרנט או .

לפיכך, במקומך הייתי משקיע את התקציב של המגנטים בשביל קידום באינטרנט ונרשם גם לאפליקציות שעוסקות בתיווך בין עסק ללקוח, כגון דפי זהב.

העולם התקדם, אף אחד כבר לא מדביק את המגנטים על המקרר. אפילו סבתא שלי, ז"ל, כבר לא השתמשה במגנטים, אלא בילדים שלה שפנו לאינטרנט.

אינטרנט זה איפה שאתה צריך להשקיע.

בעבר, כשהייתי צעיר יותר, הייתי שם את כל המגנטים על הארון חשמל ליד הדלת שלי כדי שכל אלה שבאים יראו שאני לא מכניס את זה לבית שלי אלא משאיר את זה בחוץ. אחרי כמה חודשים הארון נהיה כל כך מלא במגנטים שלא ראו אפילו את הדלת, ואנשים כבר הבינו שלבית הזה לא נכנסים מגנטים. תבין גם אתה את הרמז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם שטויות..

ממה בדיוק אני מתעלם? אני עונה לכל משפט של כל בן אדם שענה לי.

אתה עונה לכל משפט, אבל הודף כל מה שאומרים לך. מתעלם מהתוכן וממהות הדברים. אתה מתעלם מכך שרוב המגיבים בדיון הזה לא מסכימים אתך ועם השיטות שלך, ומכנה אותם "מיעוט". האמן לי שזה הרוב גם באוכלוסיה הכללית.

קודם כל, לעולם לא הייתי ממליץ על חומרה מיותרת. כבר 9 שנים אני בונה מחשבים ולעולם לא קניתי צ'יפ שלא היה בפינת הדגל של הPrice/Performance.

אבל כעיקרון.. אני לא רואה משהו נורא ואיום בלקחת כסף מהעשירים ולתרום אותו לעניים.

כתבתי את מה שכתבתי בצורה מוגזמת, מתוך תקווה שתסתור אותי. אבל מסתבר שהתחמנות שאתה מפגין בנושא הפרסום ממשיכה הלאה לנושא המקצועיות שלך. עכשיו אני כבר משוכנע שלא יעבור זמן רב לפני שתתאים את אופי ועלות השירות שאתה נותן לעומק הארנק של הלקוחות שלך.

צר לי, כאן איבדת את תמיכתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבעלי הדירות אין שום קשר לדלת האינטרקום. היא פשוט משהו שהיה שם כשהם קנו את הדירה. כשקניתי את הדירה שלי, שמחתי למצוא שאין דלת אינטרקום כי לפי דעתי היא פשוט מכשול מטומטם שאין לו שום שימוש.

בלי קשר לשאר הויכוח, קשה להסכים לטענה הנ"ל, מכמה סיבות:

1. יצא לי לראות כמה וכמה בניינים ישנים עם דלת אינטרקום חדשה יחסית. היא לא היתה שם כשנבנה הבניין. מישהו שם אותה, וזה כנראה לא היה העירייה... מן הסתם הדיירים התארגנו ושמו דלת.

2. גם בניינים שנבנו עם דלת, אם רוב השכנים לא מעוניינים, הם יכולים להסכים ביניהם להשאיר אותה פתוחה תמיד או אפילו להסיר אותה לגמרי.

3. דלת אינטרקום היא מוצר אלקטרוני-מכני, ומועדת להתקלקל, לכל הפחות פעם בכמה שנים. לא סביר שהדיירים ישקיעו בתחזוקה ותיקונים של הדלת אלא אם כן הם מעוניינים בה.

מכל הנ"ל אפשר להניח שאם יש דלת, כנראה רוב הדיירים רוצים דלת.

ובנוגע למגנטים: לא יודע מה יש לכולם פה נגד מגנטים, אני דווקא די נהנה מהם. לא בגלל העסקים המפורסמים עליהם ח"ו, אלא פשוט כי זה נוח להשתמש בהם כדי לתלות על הדלת או על המקרר את הציורים של הילדים, או פתקים למכולת וכו', או לתת לילד תעסוקה של הדבקה והסרה של המגנטים ועוד כיוצ"ב.

אישית אני מרגיש שזה ממש מחמם את הלב שיש אנשים שמוכנים להוציא כסף כדי לקנות מגנט ולתת לי אותו בחינם רק כדי שאוכל להדביק על גביו תמונה של הילדים ולשלוח לסבתא שתתלה על הדלת. תרשו לי להגיד מעל במה זו תודה רבה לכל "אבירי המגנטים" באשר הם. בשמי, בשם ילדי, ובשם הסבתות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להעיר אבל משהו,

כתבת שאתה מופתע מהיחס של הצוות. לא רואה למה, בסופו של דבר גם הם אנשים עם דעות.

זה שהם הצוות לא הופך אותם לבובות חנפניות שיעשו הכל כדי שתישאר במערכת שלהם.

מעולם לא אמרתי שלצוות אין זכאות להביע את דעתם.

אמרתי שזה הפתיעה אותי שהם בוחרים להביע את דעת עם ציניות והתנשאות.

בכל מקרה, אני יכול להבין למה אתה רוצה לעשות את הפרסום, זה לגיטימי לבנאדם שרוצה לקדם את העסק שלו.

אבל יש משהו קטן שאתה צריך להבין וזה שהתקדמנו.

היום להמון אנשים יש אינטרנט וסמארטפונים, והמבוגרים יותר משתמשים בילדים או נכדים כדי שימצאו להם בעלי עסק - שאלה פונים לאינטרנט או סמארטפון.

לפיכך, במקומך הייתי משקיע את התקציב של המגנטים בשביל קידום באינטרנט ונרשם גם לאפליקציות שעוסקות בתיווך בין עסק ללקוח, כגון דפי זהב.

אני מבין שזה איך שאתה רוצה שהעולם יעבוד.. אבל זה פשוט לא ככה והאמת היא - זה שאתה כותב את זה זה לא אחראי.

כבר דיברנו על זה מספיק בת'רד אבל שורה התחתונה היא ש:

א.) רב האנשים שצריכים טכנאי מחשבים לא משתמשים בסמאטפונים.

ב.) אפילו אם הם כן, זה לא משנה כי אין שום שירות כרגע שניתן דרך הסמארטפון חוץ מדפי זהב והם בחינם.

ג.) להשקיע בפרסום באינטרנט זה יותר שטותי מלפרסם עם פליירים.

לכן, השאלה היא "האם לפרסם גם במגנטים וגם בדפי זהב או רק בדפי זהב?"

והתשובה שלי היא "אני אצור מגנטים כל כך יפים שאני אשנה את הסטטיסטיקות לגבי "כמה אנשים מכניסים מגנטים הביתה" ואני גם אפרסם בדפי זהב.

נשמע פשוט, לא? אבל משום מה כולם פה כל כך כעוסים שהם לא רואים את זה.

העולם התקדם, אף אחד כבר לא מדביק את המגנטים על המקרר. אפילו סבתא שלי, ז"ל, כבר לא השתמשה במגנטים, אלא בילדים שלה שפנו לאינטרנט.

אינטרנט זה איפה שאתה צריך להשקיע.

העולם התקדם - החלק הזה לא.

אפילו אמא שלי - עורכת דין עם S2 מכניסה מגנטים הביתה לאינסטלטור, חשמלאי וכו'.

הדבר היחידי שטוב יותר, לפי דעתה, הוא המלצה של חברה. הן ככה מחליפות אנשי מקצוע כבר שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עונה לכל משפט, אבל הודף כל מה שאומרים לך. מתעלם מהתוכן וממהות הדברים. אתה מתעלם מכך שרוב המגיבים בדיון הזה לא מסכימים אתך ועם השיטות שלך, ומכנה אותם "מיעוט". האמן לי שזה הרוב גם באוכלוסיה הכללית.

הודף? עכשיו אתה סתם ממציא דברים. אני עונה לכל דבר בדבר. אל תשקר.

אני מודע לכך שהם לא מסכימים ואני אומר שהם טועים. זה שהם המיעוט זה ברור - כל מי שבפורום הזה הוא חד וחלק לא הלקוח שלי.

האמן לך? למה? תאמין לי.

כתבתי את מה שכתבתי בצורה מוגזמת, מתוך תקווה שתסתור אותי. אבל מסתבר שהתחמנות שאתה מפגין בנושא הפרסום ממשיכה הלאה לנושא המקצועיות שלך. עכשיו אני כבר משוכנע שלא יעבור זמן רב לפני שתתאים את אופי ועלות השירות שאתה נותן לעומק הארנק של הלקוחות שלך.

צר לי, כאן איבדת את תמיכתי.

אין לי שום רצון בתמיכה של בן אדם שמסיק מסקנות שווא כמוך.

- - - תגובה אוחדה: - - -

מכל הנ"ל אפשר להניח שאם יש דלת, כנראה רוב הדיירים רוצים דלת.

אנשים עושים דברים מהרגל או מתחושה של "צריך".

לדוגמא, אצלנו בבנין החליפו את הרעפים שעל הגג אף על פי כך שלא הייתה שום סיבה חוץ מכך שכמה מהם נשברו.

ובנוגע למגנטים: לא יודע מה יש לכולם פה נגד מגנטים, אני דווקא די נהנה מהם. לא בגלל העסקים המפורסמים עליהם ח"ו, אלא פשוט כי זה נוח להשתמש בהם כדי לתלות על הדלת או על המקרר את הציורים של הילדים, או פתקים למכולת וכו', או לתת לילד תעסוקה של הדבקה והסרה של המגנטים ועוד כיוצ"ב.

אישית אני מרגיש שזה ממש מחמם את הלב שיש אנשים שמוכנים להוציא כסף כדי לקנות מגנט ולתת לי אותו בחינם רק כדי שאוכל להדביק על גביו תמונה של הילדים ולשלוח לסבתא שתתלה על הדלת. תרשו לי להגיד מעל במה זו תודה רבה לכל "אבירי המגנטים" באשר הם. בשמי, בשם ילדי, ובשם הסבתות.

או או! ואו! הנה, זה בדיוק מה שאני אומר כל הזמן הזה!

כולם פה רואים אותם כמקקים והנה אני שוכח שיש להם אפילו עוד תכונות טובות משיכלתי לחשוב בעצמי.

לא, אדוני, אתה הוא אביר המגנטים שלי. תודה לך.

אולי אחרי שהטלפון שלך יופיע בכמה רשימות תפוצה של טלמרקטינג, תראה את האור.

אוי. עוד אחד עם סיפור של "אם X אז תבין." אתם נשמעים לי כמו חרדים שמנסים להחזיר בכוח בתשובה.

טלמרקטינג מפרסמים דברים שאף אחד לא רוצה.

אני מפרסם עסק של בן אדם חרוץ עם המון ידע ושירותיות.

לכו תצעקו עליהם במקום להכביד עלי!

אבל לא, זה קשה מדי, נכון? ולכן אתם מעדיפים לעשות ממני שעיר לעזאזל. בושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה חושב שאתה יותר טוב מאלו שמוכרים דברים בטלמרקטינג, אתה הוא זה היהיר והשחצן. אני לא רוצה את המגנטים שלך על הדלת שלי בדיוק כמו שאני לא רוצה שיחת טלמרקטינג מישיבת באבא עלי שרוצה לשים פתק בכותל בשמי. הם גם חרוצים ומלאי ידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה חושב שאתה יותר טוב מאלו שמוכרים דברים בטלמרקטינג, אתה הוא זה היהיר והשחצן. אני לא רוצה את המגנטים שלך על הדלת שלי בדיוק כמו שאני לא רוצה שיחת טלמרקטינג מישיבת באבא עלי שרוצה לשים פתק בכותל בשמי. הם גם חרוצים ומלאי ידע.

וואלה, אחי? בדיוק כמו? זה פשוט בולשיט ואתה יודע את זה.

אבל אפילו אם היה אפשר להשוות.. אם אתה לא רוצה את המגנט - תזרוק לפח! לא רוצה את השיחה? תטרוק להם את הטלפון!

זה שאתה לא רוצה משהו לא אומר שאנשים אחרים לא רוצים.

אני אגיד לך מה - תסמן אקס אדום ענק על הדלת שלך ואני מבטיח לך שלא אשים מגנט על הדלת שלך.

ואז אולי תוכל לחיות בשקט שאין פיסת מתכת קטנה על הדלת שלך.. או מי יודע אולי רק מהמחשבה לא תוכל לישון!

אתם פשוט אנשים מטומטמים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...