איך נכנסים לבנין דירות בלי קוד לאינטרקום? (או, איך ליפול על האיש הקטן) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך נכנסים לבנין דירות בלי קוד לאינטרקום? (או, איך ליפול על האיש הקטן)

Track

Recommended Posts

מה לדעתך הופך את מי שמפרסם באמצעות מגנטים על דלתות של אנשים ל"אמין"?

אני שופט כל עסק לפי איך שהוא מפרסם את עצמו. אין בעצם דרך אחרת. בין אם מדובר באתר , פרסומת או מגנט על הדלת.

על פי כך אני מעריך את יכולתו של בעל העסק ומכך את כשירותו של העסק לעמוד בדרישות שלי.

אם אתה מדבר על "אמין" בקטע של יושר - מגיעים בזמן, לא יקרים מדי, וכו' אז אני מעדיף לקרוא חוות דעת של אנשים שהשתמשו בעסק בעבר.

אבל לצערי, בישראל הממשק הזה עדיין בחיתוליו ולכן לא ממש רלוונטי.

עכשיו, האם אני אישית אשמור מגנט על הדלת? כמובן שלא. וזו הסיבה שיש אתר . אבל רב האנשים דווקא כן ישמרו ואני מקווה שאוכל לתגמל את אמונתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין כמעט יום שאינני מוצא מידע פרסומי כזנ או אחר הנתחב לתא הדואר

ומנפח אותו באשפת ניירת, שלא לדבר על כל מיני סטיקרים, מודעות דרושים או נותני שרותים,

המודבקים על כך פיסת ריק רעננה... אני (ועוד כמה בודדים) צריכים לרכז את זה

ולזרוק את זה לפח הנמצא בקרבת מקום.

חסר לי רק שאמצא מישהו הנכנס לחדר המדרגות ומתחיל לזה גם שם...

אני לא רואה הבדל בין הספאם הזה לכל ספאם אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך פשוט לחוקק שאם דייר שם הודעה סטנדרטית על תיבת הדואר שלו שאומרת "בלי פרסומות" הוא יכול לתבוע את בעל העסק שמחליט בכל מקרה להדביק/לשלשל את הפרסומת שלו.

הסטיקרים האלה מאוד פופולארים בגרמניה.

Bitte+keine+Werbung+002.jpg

"בבקשה לא לשלשל פרסומות וחינמונים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך פשוט לחוקק שאם דייר שם הודעה סטנדרטית על תיבת הדואר שלו שאומרת "בלי פרסומות" הוא יכול לתבוע את בעל העסק שמחליט בכל מקרה להדביק/לשלשל את הפרסומת שלו.

הסטיקרים האלה מאוד פופולארים בגרמניה.

"בבקשה לא לשלשל פרסומות וחינמונים"

רעיון גדול

אבל בלי תיעוד זה לא ישים

צריך להציב מלצמה שמתעדת 24/7 מי מכניס מה בשביל להגיע עם זה לבית משפט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא אוהב את המגנטים האלה, ולדעתי זו ממש חוצפה שאנשים נכנסים במרמה לבניין עם קוד כניסה ומזהמים את פנים הבניין בפסולת שלהם. פלאיירים אני ישר זורק לפח, מגנטים אני זורק אחרי מבט חטוף כדי לזכור למי לא להתקשר.

אגב, הדבקנו לפני שנתיים פתק כזה על תיבת הדואר, עם דרישה לא לדחוף לנו פלאיירים ופרסומות. כמובן שלא עזר בכלום.

צריך חוק נגד הזיהום הסביבתי הזה, כמו שיש חוק נגד ספאם אלקטרוני.

לפותח הדיון - אני בטוח שאתה אדם טוב שרק רוצה להתפרנס. אבל מצאת לך עבודה בעלת השפעה שלילית - הן מבחינת איכות הסביבה והן מבחינת הפרעה לתושבים עם דברים שמרביתם אינם רוצים בהם.

במקרה של הבניין שלי, היו כאלה שפרצו את הדלת תוך גרימת נזק של שריטות ועיקום המתכת באזור לשון המנעול. זה לא תרם לאהבתי לתופעה, בלשון המעטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא אוהב את המגנטים האלה, ולדעתי זו ממש חוצפה שאנשים נכנסים במרמה לבניין עם קוד כניסה ומזהמים את פנים הבניין בפסולת שלהם. פלאיירים אני ישר זורק לפח, מגנטים אני זורק אחרי מבט חטוף כדי לזכור למי לא להתקשר.

אגב, הדבקנו לפני שנתיים פתק כזה על תיבת הדואר, עם דרישה לא לדחוף לנו פלאיירים ופרסומות. כמובן שלא עזר בכלום.

צריך חוק נגד הזיהום הסביבתי הזה, כמו שיש חוק נגד ספאם אלקטרוני.

לפותח הדיון - אני בטוח שאתה אדם טוב שרק רוצה להתפרנס. אבל מצאת לך עבודה בעלת השפעה שלילית - הן מבחינת איכות הסביבה והן מבחינת הפרעה לתושבים עם דברים שמרביתם אינם רוצים בהם.

במקרה של הבניין שלי, היו כאלה שפרצו את הדלת תוך גרימת נזק של שריטות ועיקום המתכת באזור לשון המנעול. זה לא תרם לאהבתי לתופעה, בלשון המעטה.

ואו, אני באמת לא ציפיתי לכאלו תגובות. לא רק ממך, מכולם.

אני לגמרי מבין את השנאה לפליירים ואני זורק 100% מהם.. אבל מגנטים? תמיד נראה לי כמו משהו די חכם, או במקרה הגרוע לא נחוץ..

אבל להגדיר מגנטים כספאם ולכעוס על כך ש"מישהו נכנס לי לבנין".. זו פשוט הגזמה לא נורמלית.

אני לא מנסה להתפרנס מהמגנטים - אני האחד שהדפיס אותם.

אלו כאן שנגד מגנטים - יש לכם רעיון טוב יותר לפרסום העסק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער אם נשמעתי קשה מדי. אבל אחרי שכבר כמה שנים אני צריך כמעט כל יום לקלף מגנטים מהדלת, לדלות פלאיירים מתיבת הדואר (שלא משאירים מקום לחבילות שאני מזמין מאיביי למשל), ולראות סימני פריצה על דלת הבניין, כנראה שאזלה לי הסבלנות לאמצעי פרסום חודרניים כאלה.

מבחינתי, זה ספאם בדיוק כמו מיילים או SMS שאני מקבל מבלי שביקשתי. אני מבין לחלוטין את רצונך לפרסם את העסק שלך, אבל אמצעים שחודרים לקניין של אדם אחר, מבלי שביקש אותם, הם פסולים לדעתי. למרבה הצער, זה עדיין חוקי. אני מקווה שבעתיד זה ישתנה.

ישנן דרכים אחרות לפרסם - , מקומונים, עיתונים, שלטי חוצות, כרזות וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אמיתי?!

אתה מבקש שיעזרו לך בכניסה/פריצה למרחב הפרטי של אנשים אחרים אשר התקינו אמצעי עם קוד שלא ידוע לזרים לשם מניעת מצב כזה בדיוק - ואז אתה אשכרה "מתפלא" למה אנשים כועסים על זה ושונאים את זה?!?!?!?

:screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשאף להגיע לבניינים רבי קומות, כך שהסתברותית יהיה יותר סיכוי שיצוץ דייר שיפתח את הדלת ותוכל להכנס יחד איתו, או מיד אחרי שיצא. אף פעם לא נתקלתי במצב בו אני מתחקר איש זר בחדר המדרגות לפשר מעשיו, אלא אם כן הוא במקרה עם פנס, לום, מפתח שוודי וכובע גרב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להחזיק אתר .

כבר בנוי. אבל השאלה היא - איך אנשים יגיעו לאתר?

אני מצטער אם נשמעתי קשה מדי. אבל אחרי שכבר כמה שנים אני צריך כמעט כל יום לקלף מגנטים מהדלת, לדלות פלאיירים מתיבת הדואר (שלא משאירים מקום לחבילות שאני מזמין מאיביי למשל), ולראות סימני פריצה על דלת הבניין, כנראה שאזלה לי הסבלנות לאמצעי פרסום חודרניים כאלה.

מבחינתי, זה ספאם בדיוק כמו מיילים או SMS שאני מקבל מבלי שביקשתי. אני מבין לחלוטין את רצונך לפרסם את העסק שלך, אבל אמצעים שחודרים לקניין של אדם אחר, מבלי שביקש אותם, הם פסולים לדעתי. למרבה הצער, זה עדיין חוקי. אני מקווה שבעתיד זה ישתנה.

ישנן דרכים אחרות לפרסם - , מקומונים, עיתונים, שלטי חוצות, כרזות וכו'.

אין צורך להצטער. אני מבין שאתה פוסל את דרכי הפרסום האלו מסיבות אישיות.

לי אישית מגנטים לא מפריעים. פליירים אני שונא, אבל עדיין מכבד. מגנטים אני מקבל אחד כל שבועיים (וזה עוד בבנין בלי דלת אינטרנקום בכלל).

הקטע הוא שאני צריך לפרסם, ואני שואל את עצמי "מה עדיף?" והתשובה היא תמיד מגנטים - הם קטנים, הם נוחים, הם אפקטיבים..

אולי אם אשים את המגנטים על תיבת הדואר? אבל לפי דעתי יש סיכוי גבוה יותר שמישהו יכניס את המגנט הביתה אם הוא כבר על הדלת.

לגבי פרסום במקומות אחרים.. באינטרנט זה סבבה אבל רב האנשים לא משתמשים בזה. אף אחד לא קורא את המקומון כאן. לפרסם בעיתון זו אפשרות אבל שוב.. זה לא משהו שאנשים יכולים לשמור בצד ליום שבו ייצטרכו. שלטים וכרזות.. זו כבר הגזמה.

אני עדיין חושב שמגנטים ואינטרנט ( אתר + דפי זהב) זו הדרך הטובה ביותר.

אתה אמיתי?!

אתה מבקש שיעזרו לך בכניסה/פריצה למרחב הפרטי של אנשים אחרים אשר התקינו אמצעי עם קוד שלא ידוע לזרים לשם מניעת מצב כזה בדיוק - ואז אתה אשכרה "מתפלא" למה אנשים כועסים על זה ושונאים את זה?!?!?!?

:screwy:

וזה שאני מתפלא הופך אותי למה, טיפש במקרה הגרוע ביותר? וזו סיבה מספקת להתפרץ עלי ככה?

בונא אחי, יש לך פיוז בגודל מיקרוסקופי.

ווואלה, התקינו דלת אינטרקום בשווי אלפי שקלים רק כדי למנוע מאנשים לשים מגנטים על הדלת שלהם, שכל אחד עם חצי שכל יכול להתפלח לתוך?

נראה לי ששרפת את הIQ שלך עם כל הכעס הזה.

תשאף להגיע לבניינים רבי קומות, כך שהסתברותית יהיה יותר סיכוי שיצוץ דייר שיפתח את הדלת ותוכל להכנס יחד איתו, או מיד אחרי שיצא. אף פעם לא נתקלתי במצב בו אני מתחקר איש זר בחדר המדרגות לפשר מעשיו, אלא אם כן הוא במקרה עם פנס, לום, מפתח שוודי וכובע גרב.

חה חה. אהבתי.

יש לי כל מיני רעיונות לגרום לאנשים לתת לי להיכנס דרך האינטרקום אבל לצערי אין הרבה בניינים גבוהים באיזור שאני גר.

שני הרעיונות הטובים ביותר שלי הם לומר שאני טכנאי (הוט/יס) או מתרים.

אשמח לקבל עוד הצעות.. אבל כמובן רק אם עידו לא מתנגד. הוא עוד עשוי להתאבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...