הוספתי 8 ג'יגה זיכרון והמחשב כותב שהוא מנצל רק חצי,תמונה בפנים. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספתי 8 ג'יגה זיכרון והמחשב כותב שהוא מנצל רק חצי,תמונה בפנים.

natan805

Recommended Posts

יש לי מחשב כמו שכתוב בחתימה עם למעבד,(רק שהזיכרון שהוספתי לא מעודכן) היה לי 2 סטיקים של 2 ג'יגה 1333mhz של קינגסטוןן והוספתי היום עוד 2 סטיקים של 4GB סה"כ 12GB.

אבל משום מה כתוב לי במאפיינים של "המחשב שלי" שרק 6GB ניתנים לשימוש.יש למישהו מושג למה?אולי בגלל שהמחשב נמצא באוברקלוק ?את ה mhz של הזיכרון לא העליתי אלא הורדתי ל 1266MHZכשעשיתי את האוברקלוק למעבד.

בכל אופן צירפתי תמונה,בתמונה גם ניתן לראות שהוא עובד בdual chanel >>>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Astr4l, במערכת הפעלה 32ביט המגבלה לזכרון היא של בערך 3.5 ג'יגה ואני לא בטוח בכלל אם מערכת ההפעלה מזהה יותר מזה גם אם מותקן, כאן המערכת נותנת להשתמש ב- 6 ג'יגה ומזהה שמותקנים 12.

natan805, כמו ש- multicore כתב, תכנס ל- msconfig ללשונית boot (אתחול?), advanced options (אפשרויות מתקדמות?) - שם יש אפשרות להגביל את כמות הזכרון המקסימלית, תבדוק אם זה מסומן או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן 64bit.

אז ככה>ניתקתי וחיברתי שוב, החלפתי צדדים ועכשיו זה היסתדר- יש לי 12gb נקיים, אבל אחרי הכל המעבד נמצא באוברקלוק ואני מאד חושש, אפילו שלבינתיים בשוטף אין בעיות.

איזה תוכנה אתם ממליצים לי לעשות בדיקת ולכמה זמן?

אם אפעיל בדיקה של occt4.4 למשך 3-4 שעות זה מספיק בשביל להוכיח שהכל תקין?זה עושה גם בדיקת כמו שצריך לא?

העליתי תמונה של ההגדרות בocct4.4,בדיקה של 90% זה בסדר או שהגזמתי וכדאי שאעשה על פחות?

אני רוצה להפעיל אותו הלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזיכרונות החדשים שקניתי עובדים על 1.65v.רק היום הבנתי שאינטל לא ממליצים מעל 1.5v.מה עוד..שהזכרונות הישנים שגם כן מחוברים ביחד איתם למחשב עובדים על 1.5v.

השאלה אם המתחים השונים שבינהם לא יגרמו לבעיות חומרה, אולי מומלץ לי להוריד מתחים לזכרונות החדשים אם זה בכלל אפשרי?

לא לשכוח שאחרי הכל המחשב נמצא באוברקלוק ואין התחממות יתר גם לאחר תוספת של הזכרונות החדשים, האומנם קבלתי שגיאה פעם אחת, אבל לאחר הוספת מתח למעבד הכל נשאר יציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי בדיקת מעבד + 90% מהזיכרון בתוכנה occt4.4 למשך שעתיים+.

למחרת עשיתי בדיקת בתוכנה memtest למשך כל הלילה-ארבע וחצי סיבובים ולא קיבלתי error .

אז הכל בסדר? או שמומלץ לי לעשות עוד בדיקות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...