הצעה מבזק בינלאומי - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעה מבזק בינלאומי

gal505

Recommended Posts

אל תהיה תמים, גיימר זה בולשיט מארץ הבולשיטים.

בהתחלה חוסמים אותך ומגבילים אותך בכוונה, ואז מוכרים לך "שירות" בתוספת תשלום של ביטול החסימות... וואלה יופי.

READ MY LIPS:

אני הייתי שנים בבזק בינלאומי, בכל המהירויות (החל מ-2.5 מגה ועד 100 מגה כולל כל מיני מהירויות באמצע), גם בתשתית הוט וגם בתשתית .

עברתי להוטנט לפני כחודשיים. האינטרנט הוא בדיוק אותו דבר אם לא אפילו טוב יותר. בלי שום "גיימר" ובלי שום נעליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אגב כל הטיולים הפרונטליים שלך לסניף הפיזי הם ביזבוז זמן ואפילו קצת מגוחכים, איפה אתה חושב שאתה חי? :)

אם אתה חושב שהגעה פיזית תגרום לך פתאום לקבל מחיר זול יותר אז אתה טועה.

לא מפתח ציפיות, ואולי אני טמבל מארץ הטמבלים עם כובע טמבל, אבל בהיעדר ידע קודם אני מנסה למצות אפשרויות,

מקסימום אני מבזבז את הזמן של עצמי, לא שהוא שווה הרבה, אבל אולי אפשר למצות אותו בצורה טובה יותר, וסלח לי על האגו השופע.

על כל פנים, סתם כך ממה שאני רואה לגבי מחירי ספק + תשתית של בזב"ל, מסתמן לי שיהיה משתלם יותר להפריד בין הספקית והתשתית.

כדוגמת ב-85 ש"ח (40 מגה) חודשי פר תשתית והוטנט ב-20 ש"ח עבור אותה המהירות לסה"כ של 105 ש"ח

לעומת באנדל ספק + תשתית של בזב"ל ל-40 מגה ב-119 ש"ח ל-12 החודשים הראשונים.

אשמח לקבל טיפ\הערה שתוכל לסייע לי (וגם לאחרים) לחסוך אם זה אפשרי, אצלי הכסף נאסף שקל לשקל, כך שזה יועיל.

תודה כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה לעשות "הצגה" ולנסות לסחוט מהם מחירי "מבצע" זמניים עם תוקף לשנה אחת בלבד שאח"כ קופצים אוטומטית, במקום פשוט לעבור לחברה שמציעה באופן פומבי וחופשי מחירים זולים יותר? אפילו יותר זולים מאלה שתקבל אחרי ההצגה שלך בבזב"ל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הייתי במצב שלך פעם. תרשה לי בבקשה לעזור לך לסיים את זה בפשטות ובמהירות.

תתקשר להתנתק. לא משנה מה יגידו ומה יציעו תגיד בצורה מאוד ברורה ופשוטה - התחברתי להוטנט, אני לא מעוניין להמשיך איתכם לא משנה מה המחיר יהיה.

יטרטרו אותך. ימציאו לך תירוצים וישאלו שאלות כמו "אני מבינה שאתה רוצה להתנתק אפשר רק לשאול למה?". אל תענה, ככה גוררים אותך לוויכוחים ודיונים. פשוט תחזור על המנטרה - אין סיבה, כבר סגרתי עם ספקית אחרת, אלא אם כן יש לכם 100 מגה ב-20 ש"ח - אני רוצה להתנתק.

יעבירו אותך למחלקת ניתוקים יגידו לך שתיכף מתאמים לך ניתוק. רק אז, שנייה לפני הסוף המר, תעלה נציגה על הקו ותיתן לך את מה שאני ועוד הרבה כבר מקבלים בשנתיים האחרונות (+-) - 100 מגה ב29.90. כל כך פשוט, הם פשוט יוציאו לך את הנשמה אם לא תהיה נחוש להתנתק.

אל תתפתה לכל מיני עסקאות מפוקפקות של חודשיים חינם ואז המחיר יעלה ל-X ש"ח, אל תתפתה ל-35 ש"ח לחודש, אל תתפתה ל"הקפאת המנוי עד שתחליט להתנתק באופן סופי". המחיר הוא 29.90 ש"ח לחודש ל-100 מגה.

ותמיד תזכור, אתה לא מחוייב לאף אחד, ולהתחבר לספקית אחרת ייקח לך 10 דקות - אם אין מוצא פשוט תתנתק ותעבור להוטנט ב20 ש"ח. רק אם לא תפחד להתנתק תוכל להוציא מהם מחיר סביר.

תקשיב לי ותסיים את כל הסאגה בטלפון אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הייתי במצב שלך פעם. תרשה לי בבקשה לעזור לך לסיים את זה בפשטות ובמהירות.

תתקשר להתנתק. לא משנה מה יגידו ומה יציעו תגיד בצורה מאוד ברורה ופשוטה - התחברתי להוטנט, אני לא מעוניין להמשיך איתכם לא משנה מה המחיר יהיה.

יטרטרו אותך. ימציאו לך תירוצים וישאלו שאלות כמו "אני מבינה שאתה רוצה להתנתק אפשר רק לשאול למה?". אל תענה, ככה גוררים אותך לוויכוחים ודיונים. פשוט תחזור על המנטרה - אין סיבה, כבר סגרתי עם ספקית אחרת, אלא אם כן יש לכם 100 מגה ב-20 ש"ח - אני רוצה להתנתק.

יעבירו אותך למחלקת ניתוקים יגידו לך שתיכף מתאמים לך ניתוק. רק אז, שנייה לפני הסוף המר, תעלה נציגה על הקו ותיתן לך את מה שאני ועוד הרבה כבר מקבלים בשנתיים האחרונות (+-) - 100 מגה ב29.90. כל כך פשוט, הם פשוט יוציאו לך את הנשמה אם לא תהיה נחוש להתנתק.

אל תתפתה לכל מיני עסקאות מפוקפקות של חודשיים חינם ואז המחיר יעלה ל-X ש"ח, אל תתפתה ל-35 ש"ח לחודש, אל תתפתה ל"הקפאת המנוי עד שתחליט להתנתק באופן סופי". המחיר הוא 29.90 ש"ח לחודש ל-100 מגה.

ותמיד תזכור, אתה לא מחוייב לאף אחד, ולהתחבר לספקית אחרת ייקח לך 10 דקות - אם אין מוצא פשוט תתנתק ותעבור להוטנט ב20 ש"ח. רק אם לא תפחד להתנתק תוכל להוציא מהם מחיר סביר.

תקשיב לי ותסיים את כל הסאגה בטלפון אחד.

האמת שאני בכלל לא הייתי צריך לעבור את הטירטור הזה.

הייתי לקראת סוף ה"הטבה" (הרי המחירים האלה בבזב"ל הם לשנה בלבד) והתקשרתי בשביל "לחדש" אותה.

אמרתי להם שאני יודע שהוטנט מציעים 100 מגה ב-20 שקל ורציתי לדעת מה הם מציעים.

בלי לאיים בהתנתקות, בלי לצעוק, בלי לעבור בין נציגים, בלי לחכות "לשניה האחרונה לפני הסוף המר" - הנציג פשוט אמר: "אין בעיה, אני יכול לחדש לך את המנוי ב-29 ש"ח לחודש לכל המהירויות".

כמה חודשים לאחר מכן עברתי בסלולר להוט מובייל וקיבלתי מהם מנוי בהוטנט בחינם, ואז גם גיליתי שהוא טוב באותה מידה אם לא יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הובן שמחיר הספק אמור להיות אחיד כדוגמת 20 ש"ח בהוטנט או 29.90 בבזב"ל אחרי מיצוי דין ודברים.

אולי ברשותכם תוכלו לעבור לנושא התשתית, ואע"פ שמדובר בדואופול,

אישית הייתי רוצה לקבל עצה עבור מהו מחיר הגון עבור תשתית 40 מגה ביט.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי, אני מודה על האינפו', היא אישררה וסייעה.

אם אפשר, אשמח אם תתן את דעתך על הנקודה הבאה.

כעיקרון, מעל 15 מגה ביט, יש צורך בתשתית וכמובן בציוד קצה תואם,

בזק מספקת מספר "פתרונות", כשהזולה שבהן הייתה רכישת מודם VDSL החדש יחסית T&W DSL699U5 בעלות חד פעמית של 99 ש"ח.

אולם ככל הנראה בזק עברה לשיטת מצליח ומשכירה אותו בעלות של 8 שקלים לחודש, ללא זיכוי\החזר, וכחלק מהחיובים השוטפים שלא נגמרים,

אע"פ שניתן לרכוש את המודם\נתב שלהם במחיר די מופקע של כמה מאות שקלים, מה שגם שהם מציינים ש:" ניתן לרכוש מודם או נתב בתשלום."

לכן רציתי לדעת האם ניתן לעשות משהו בנידון, אולי פניות הציבור או הגנת הצרכן יוכלו לסייע?

תודה על התייחסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסייע במה בדיוק ?

אתה רוצה, תקנה מהם או תשכיר מהם. אתה לא רוצה, אתה יכול לקנות מודם/ראוטר VDSL במקומות אחרים. יעלה הרבה יותר מ 100 שח. אז על מה אתה מתלונן?

לי הרבה יותר מציק המחירים החודשיים המופרזים שלהם ושל , מאשר תשלום חד פעמי על ציוד שגם להם עולה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדוע לא מאפשרים את רכישת ה-DSL699U5, - זאת הייתה השאלה -

השכרה של המודם ללא זיכוי\החזר, לתקופה לא מוגבלת, וכאשר הוא לעולם לא יהיה שלך - משהו לא מתיישב.

הרי המודם נמכר עד לא מזמן, וזאת לפני שינוי המדיניות של .

אם את המודמים-נתבים שעלותם מאות שקלים הם מוכרים (וגם משכירים תחת חיוב-זיכוי)

אז מדוע לפתע את ה-699U5 לא ניתן לרכוש כלל, זאת הייתה ועודנה נשארה התמיהה,

כמובן שזה המודם (ללא נתב) היחיד שנמצא בהישג יד לצרכן, והמשווקת הבלעדית שלו היא , והיא לא מאפשרת את רכישתו.

הסיוע שביקשתי הוא מתן עצה, אולי יש גופים שניתן לשטוח את השאלה, והם יכולו לתת מענה בצורה כזאת או אחרת.

לגבי מחירי התשתית, כמו שנאמרו, לא מבוטלים בלשון המעטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאלף ואחת סיבות אפשריות. עלות, מלאי, בעיות, דגם כבר לא מיוצר, וכו'.

אני עדיין לא מבין מה אתה רוצה. אתה חושב שבזק חייבת למכור לך את הדגם שאתה רוצה? אתה חושב שיש לך איזשהו פיפס של קייס בלפנות אל הגופים הנ"ל בנושא זה ?

המון דגמים נמכרו במהלך השנים והפסיקו בנקודה מסוימת להימכר. זה שהם אולי בוחרים להמשיך להשכיר את הדגם הזה אך לא למוכרו, זו זכותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם גוף תקשורת סלולרי כדוגמה, היה מציע לך שירות המותנה ברכישת ציוד, כדוגמת , אולם ללא האפשרות לרכוש אותו, אני חושב שהיית מבין.

אם כדוגמה היית בוחר לקבל שירות תקשורת דרך מפעילה כזאת או אחרת, כאשר השירות מסופק אך ורק ע"י רכישת ציוד קצה תומך אותו אותה המפעילה משווקת בבלעדיות,

וזאת תוך כדי ידיעה שהמוצר עליו אתה משלם - נאמר - עולה X שקלים, ואתה תחת החוזה, יכול רק להשכיר אותו (כאשר תוך תקופה קצרה תכסה את העלות).

וכעבור פרק זמן, בחרת לנתק את קשריך עם אותה המפעילה, וזאת דורשת את הסמארטפון בחזרה כי הרי הוא שלה,

קשה יהיה שלא להרים גבה, מאחר והרי שכבר שילמת את מלוא עלות המכשיר ואף כיסת אותו, וכאמור לא תקבל החזר על הכסף שאבד לחינם.

אמתלה כזאת או אחרת בגין התנהלות תקינה איננה מתיישבת עם המציאות בפועל.

אין כל סיבה שאשלם עוד 100 ש"ח שנתיים, על מוצר שכאמור עולה 99 ש"ח וכשזה לא יהיה רכושי.

אין לי התנגדות אם היה פתרון אחר בשוק, אך כאמור, אין, וה-699U5 הוא מודם ה-VDSL היחיד בשוק,

ואינני רואה סיבה לתת את כספי בחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני בכלל לא הייתי צריך לעבור את הטירטור הזה.

הייתי לקראת סוף ה"הטבה" (הרי המחירים האלה בבזב"ל הם לשנה בלבד) והתקשרתי בשביל "לחדש" אותה.

אמרתי להם שאני יודע שהוטנט מציעים 100 מגה ב-20 שקל ורציתי לדעת מה הם מציעים.

בלי לאיים בהתנתקות, בלי לצעוק, בלי לעבור בין נציגים, בלי לחכות "לשניה האחרונה לפני הסוף המר" - הנציג פשוט אמר: "אין בעיה, אני יכול לחדש לך את המנוי ב-29 ש"ח לחודש לכל המהירויות".

כמה חודשים לאחר מכן עברתי בסלולר להוט מובייל וקיבלתי מהם מנוי בהוטנט בחינם, ואז גם גיליתי שהוא טוב באותה מידה אם לא יותר.

אתה מדבר על חידוש חוזה. אני מדבר איתך על שינוי מחיר ותנאים, זה משהו אחר לגמרי. כשאני התקשרתי לחדש חוזה אמרתי "שלום אני מתקשר לחדש חוזה כי המנוי שלי נגמר" ותוך דקה זה הסתיים. הבדל עצום.

"

שלום אני לקוח ותיק בבזק בינלאומי וקיבלתי הצעה מהם

30MB + GAMER

תמורת 72 שקלים..מחיר הגיוני?"

וואוו, רק עכשיו נפל לי האסימון שרצו לקחת ממך 72 ש"ח על 30 מגה ויש כאן בחור שלוקחים ממנו 60 ש"ח על 12 מגה, כשאני משלם 30 ש"ח על 100 מגה. פשוט לא ייאמן. אני אומר לכם, אם אתם נשארים עוד יום עם החבילה הזאת אתם פשוט פראיירים. ספקית זה אולי הדבר שהכי קל להתנתק ממנו בארץ, ותוך 5 דקות אתם מחוברים לספקית חדשה.

לגבי תשתית, אני לא הכי בקיא במחירים, אבל 120 ש"ח ספק + תשתית זה דווקא מחיר לא רע, רק שהוא קושר אותך לספקיות שלך. אני הייתי מפריד גם אם זה היה עולה לי יקר יותר.

למי אתה מחובר כרגע, כמה מגה, האם יש לך את 2 סוגי התשתיות בבית (בזק + הוט) וכמה אתה משלם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...