ספק כוח לכרטיס מסך 7950 HD - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק כוח לכרטיס מסך 7950 HD

אחד שיודע

Recommended Posts

שלום

אתמול כנראה הלך לי הספק כוח (שמעתי פיצוץ והמחשב הפסיק לעבוד תמידית, כל הניסיונות להחיות אותו נכשלו)

אני רוצה לקנות ספק חדש טוב ואיכותי שיעבוד טוב עם הכרטיס שיש לי (אני כורה לייטקויין) והספק צריך לתת את המקסימום watt שהכרטיס צורך לזמן רב. כמובן שלא ייהרס תוך חודש כיוון שעבד על 100% עצמה. ראיתי ברשת שהכרטיס שלי צורך 370 watt במאמץ (ללא OC, אולי אעשה לו מעט OC).

המחשב כולל כונן תקליטורים, HD320 ג'יגה, 5 ג'יגה RAM, ומעבד core 2 duo על לוח אם P965 של MSI - אני לא זוכר את המפרט המדויק..

באתר של המינימום זה 500W ומומלץ 800W לכרטיס הזה.

בקיצור, על מה אתם ממליצים? איזה דגם? עלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי אני לא יודע מאיפה אתה מביא את הנתונים האלה אבל אלה שטויות גמורות, הייתי רוצה לראות איפה כתוב 800W מומלץ לכרטיס זה, 800W זה הספק שדרוש בשביל להחזיק שני כרטיסי 7970, לא 7950 יחיד.

מהאתר של AMD:

• 500W (or greater) power supply with two 75W 6-pin PCI Express power connectors recommended8
  • 750W (or greater) power supply with four 75W 6-pin PCI Express power connectors recommended for CrossFire™ technology

7950 אחד במאמץ מלא צורך 140W בלבד, 370W זה אולי צריכת כל המערכת שלך בשילוב עם הכרטיס מסך בעומס מלא וגם זה לא נראה לי אמין במיוחד, הייתי יותר הולך לכיוון ה-300W. לשם השוואה רק שתבין, 780Ti צורך 250W בלבד, אז תאמין לי שה 7950 שלך לא צורך 370W.

כל ספק 450W איכותי ומעלה (FSP, , SEASONIC, CORSAIR) יחזיק את הכרטיס הזה ללא מאמץ בכלל. אם אתה רוצה עוד קצת מרווח וראש שקט קח ספק 500W של Seasonic ולהתראות, ההבדלים במחיר בין 450W ל-500W יהיו מזעריים.

מה שכתוב באתרי היצרן הוא לא המלצה כתובה בסלע אלא כיסוי תחת, מכיוון שאנשים קונים ספקים גנריים, מוצרי מדבקה שרשום עליהם 500W שבעצם מספקים הרבה פחות מזה, נגיד 300W בפועל, ולכן כשמישהו קונה ספק "500W" גנרי ומחבר אליו כרטיס כמו שלך, בגלל ההספק המזויף הכרטיס יכול להנזק.

כל עוד תקנה ספק 450W ומעלה של אחת החברות שרשמתי לך למעלה אין לך ממה להיות מודאג, ואל תרוץ לקנות ספק 800W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, עזרת לי מאוד

באמת טעיתי בנתונים... :facepalm:

אבל אם הכרטיס צורך 140W והספק הגנרי שלי נותן 300W במקום 530W כמו שכתוב עליו, אתה יכול לחשוב על סיבה לקריסה שלו אתמול בלילה ?

תמיד יכול להיות שהוא הגיע לגבול שלו... (בעיקרון המחשב הזה לא מריץ כלום ביומיום מלבד וכרום, והספק בן שנתיים וחצי)

בכל מקרה אני הולך לקנות עכשיו ספק מאחת החברות שרשמת לי

ושוב, ממש תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...