ebay, משלוחים ומיסים - זקוק לחידוד - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ebay, משלוחים ומיסים - זקוק לחידוד

serg90

Recommended Posts

אהלן,

הזמנתי כמה דברים מאיביי ורציתי לקבל חידוד בנוגע לכמה דברים.

האם הזמנות שלוקחות import charge כוללות בתשלום שלהם את כל המיסים שעלי לשלם? או שזה תשלום בנוסף למיסים שכבר יש?

חוץ מזה נתקעה לי חבילה במכס ושלחו לי sms: "לצורך שחרור ממכס למשלוח..נא השב למסרון זה עם ח.פ חברה לנמען עיסקי או ת.ז לנמען פרטי". עכשיו מה זה לעזעזל ח.פ, מי זה נמען עיסקי ומי זה נמען פרטי?

האם יש מע"מ וגם תשלום למכס בחבילות של 100$-200$?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. תלוי.

2. אם אתה לא יודע מה זה ח.פ, מן הסתם אתה בנאדם פרטי. ח.פ זה קיצור של "חברה פרטית" ולכל חברה כזאת (גם אם אתה יחיד) יש מספר ח.פ

3. עד 75$ יש פטור מלא ממיסים. מ-76-300$ יש פטור רק ממכס, כלומר תצטרך לשלם מע"מ (ומיסים אחרים אם יש כמו מס קנייה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה import charge? בחיים לא שילמתי משהו כזה "לאיביי".

שירות חדש שאיביי מציעה למוכרים. הם מעבירים את הציוד למרכז לוגיסטי של איביי, ואיביי מטפלים בשילוח + עמילות מכס + תשלום המיסים.

אין שום מס או מכס אם חבר ישלח לי מוצרים מחוץ לאריזה המקורית נכון?

בוודאי שכן, למה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי שכן, למה לא?

לא יודע..

האם כל חבילה מנמען פרטי אחד לשני דרך (לדוגמא) דואר נפתחת ונבדקת?

וגם אם כן אין להם דרך להוכיח שזה לא יד שנייה וכו' וואדי שלא את המחיר שעלה לי, לא כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על רכיבי מחשב יש רק מע"מ 18 אחוז.

אם אתה שולח דרך הדואר , אז יש להם שירות שנקרא - אנחנו גו(נ)בים כמה שיותר כסף ממך , או בשמו האחר - עמילות מכס וכל מיני המצאות מגוונות כמו שירות אשראי ועוד.- שזה מוסיף כמה מאות שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר עכשיו buy2usa? בשביל מה לשלם עשרות דולרים על משלוח כשכמעט כל מוכר באיביי נותן משלוח חינם?

תעשה משלוח בדואר רגיל (לא EXPRESS, לא UPS ולא FEDEX) וזהו. אתה לא תשלם שום עמלות מעבר לתשלומי המכס הרגילים.

העמלות המחורטטות האלה זה רק אצל החברות הפרטיות, UPS FEDEX EMS וכו'.

כמו כן תפצל את ההזמנות כך שכל אחד מהמשלוחים בנפרד לא יגיע ל-1,000$ אחרת כבר יש הוצאת רשומון פרטני והדואר אוטומטית מעביר את זה ל-EMS ומתחיל לגבות עמלות מיותרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...