קצת טיפים לטכנאי PC מתחיל - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצת טיפים לטכנאי PC מתחיל

nir.barak

Recommended Posts

אהלן חברה ערב טוב:hi:

ידוע לי כי קיימים המון דיונים בנושא בפורום וחיפוש קליל יעלה לי את כולם אך עברתי על כולם והם לא כ"כ רלוונטים עבורי או עדכניים, לכן החלטתי לפתוח דיון חדש בנושא, מצטער מראש אם זה מפריע למישהו.

בכל מקרה חברים החלטתי להיכנס לתחום עבור השלמת הכנסה, ויש לי מספר שאלות שאשמח אם האנשים המנוסים פה יוכלו לענות לי על חלקם.

אז ככה, הבנתי שהקורסים המוצעים במשק הם די מיותרים אך לאור העובדה כי אין לי ניסיון החלטתי כי עדיף שלפחות תהיה לי תעודה שתניח את דעתם של לקוחות, אז מצאתי כמה קורסים, כאלה שכוללים ניהול וכאלה שלא וכן כאלה שכוללים תעודות MCTP או MCSE והשאלה שלי האם ניהול זה משהו שנחוץ לי אם התכנון שלי הוא לעסוק עם לקוחות פרטיים וביתיים כי לא נראה לי שזה נחוץ והאם התעודות של מייקרוסופט נחוצות לי ואם כן איזו תעודה עדיפה?

עוד שאלה קטנה יש לי והיא האם ישנו מקום\אתר שמרכז את כל התוכנות והציוד שטכנאי מתחיל צריך וכך יחסוך לי המון זמן ללמוד מה דרוש מניסיון...

תודה רבה לעונים ובנוסף אם ישנם עוד טיפים או מידע שבא לכם לחלוק עם בחור מתחיל בתחום אשמח מאוד לשמוע הכל.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטתי לעשות השלמת הכנסה בתור אורולוג, אין לי שום ידע בתחום אבל אני מרבה לגרבץ.

בנימה יותר רצינית,

אתה מודע לזה שקורס בסיסי עולה אלפי שקלים? זאת התחייבות ארוכת טווח לקריירה מסויימת שמעבר לללימודים תצטרך לעבוד במקומות בתור שכיר בשביל לקבל ניסיון וכל הזמן ללמוד ללמוד ללמוד בשביל להרחיב את הידע שלך בתחום. אי אפשר סתם ללכת לעשות קורס ובחודש להיות "טכנאי מחשבים" בתור השלמת הכנסה. לך תיהיה תומך טכני בטלפון מקבלים שם כל אחד ותיהיה לך יותר הכנסה מלהיות טכנאי חאפר.

הכל ברוח טובה ובלי רצון להעליב חלילה רק לחסוך ממך עוגמת נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים איפה כתבתי שאין לי ידע בתחום? כמובן שיש לי המון ידע, כוונתי הייתה שלמרות הידע אינני בעל ניסיון אז החלטתי לעבור קורס על מנת לקבל תעודה שתפצה ולו במעט על חוסר הניסיון.

בנוגע לשאלות שלך, חלילה לא נעלבתי חבר.

תומך טכני במוקד זוהי עבודה במשרה מלאה, זה לא מתאים לי ואני לא מעוניין שכל הדבר הזה יהפוך לקריירה שלי.

ידוע לי שלוקח זמן לצבור קהל לקוחות וניסיון ומוניטין אך אני לא רואה סיבה למה אני לא יוכל לצבור את כל הדברים הנ"ל לאט לאט....זוהי גם ככה לא ההכנסה העיקרית שלי, והאלפי שקלים הבודדים לא הופכים את כל הדבר הזה ל"התחייבות ארוכת טווח" כפי שאתה קורא לזה.

בכל מקרה תודה על התגובה ואם תוכל לנגוע בנושא השאלות המקוריות שלי אני אשמח, תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף לקוח לא מתעניין בתעודה שלך , אבל אתה צריך לדעת לתקן תקלות ולהיות זמין.

אתה צריך מברג פיליפס , מברג פיליפס קטן למחשבים ניידים , דיסק טכנאי (עדיף גם usb) לבדיקת תקלות - ubcd למשל:

http://www.ultimatebootcd.com/

דיסק ווינדוס , עם מספר תוכנות (קודקים , אנטי ווירוס חינמי , ועוד תוכנות בסיסיות בשביל שהלקוח יהיה מרוצה...)

מספר כבלים - , חשמל ועוד כמה דברים בסיסיים.

זה גם תלוי במה בדיוק תעסוק , אם זה התקנת תשתית , או סתם התקנה של אלחוטית.

תתחיל עם זה ואז תקנה כלים לפי מה שבאמת תעסוק בו.

אם אתה רוצה באמת לעבוד בזה באופן חוקי לגמרי , אז יש לך חובה להגדיר את עצמך כעוסק מורשה עם כל מה שכרוך בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתן לך שני אתרים שתרפרף עם חומר קריאה

1 professor messer קורסים מעולים בוידאו.

2 technible אתר של אנשי שירות למחשבים עם מדריכים ועוד...

אם אתה רוצה תעודה כנס לאתר של הפרופסור תלמד את הקורס של a+ ואז רק תעשה את הבחינה לבד בלי קורס במכללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים איפה כתבתי שאין לי ידע בתחום? כמובן שיש לי המון ידע, כוונתי הייתה שלמרות הידע אינני בעל ניסיון אז החלטתי לעבור קורס על מנת לקבל תעודה שתפצה ולו במעט על חוסר הניסיון.

תפרט איזה ידע יש לך עכשיו ומאיפה הוא הגיעה.

אם אתה שואל שאלות על קוסים שלא קשורים בשום צורה לעבודה הזאת, אז איך אפשר לתת הערכה פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוסיף ואציין שהרשתות הגדולות די נוגסות בשוק הזה ותהיה זמין לזיוני שכל ולשקרים של אנשים. נגיד ולקחת את ה-250 שח שלך בשביל פרמוט והלכת הביתה. יומיים לאחר מכן הוא מתקשר אליך, בצעקות שהמחשב לא נדלק. אתה מגיע וקולט שהכונן הקשיח נפל, לך תסביר לו שזו תקלה נפרדת ובלה ובלה ובלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה תודה על התגובות.

2 שאלות,

הראשונה, מה אתם עושים ברגע שלקוח מבקש פירמוט אך אין לו או סריאל חוקי? האם אתם מחזיקים עותק חוקי למכירה?

והשנייה, הבנתי שנוח להחזיק דיסק מעודכן משלך ולאחר ההתקנה לשים סריאל חוקי של הלקוח אך השאלה שלי, אם מדובר על דיסק שכלולים בו כל העדכונים האחרונים אז מדובר על דיסק פיראטי והאם עצם ההחזקה בו אינו מהווה עבירה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר בתור ילד, בפעמיים היחידות שלקחו את המחשב שלי לתיקון, בשניהם הותקן וינדוס פרוץ.

בפעם היחידה שאינ תיקנתי מחשב של מישהו בתשלום (חבר של חבר של חבר) הסברתי לו שאני לא מתעסק עם פרוצים וקניתי בשמו

כפי שכבר אמרו תתארגן על דיסק עם תוכנות חינמיות טובות שיהיה לך ולאחר הפרמוט כאשר אתה מתקין הכל. תסביר לבחור מה אתה מתקין לו. תאמין לי שזה ישאיר טעם טוב אצל הבנאדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתחיל בקריירה למקצוע שמתחיל לאט לאט להעלם. שווה לך להשקיע להיות טכנאי של סלולריים או טאבלטים או משהו בסגנון. אפשרות אחרת להיות טכנאי שעוסק רק עם עסקים. יש שם הרבה פחות זמן לבלבולי מוח, והם מוכנים יותר לשלם אם השירות שלך טוב.

לא הייתי מתעסק עם לקוחות פרטיים בתור טכנאי בישראל. זה פשוט עצבים כל היום, כל יום וכמו שאמרו פה, אחרי שתתקן למישהו את החיבור למדפסת ב-250 שקל, הוא יאשים אותך שנה שלמה בכל מה שקורה למחשב. זה לא סתם המצאה - זאת המציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...