מאווררים ל H110 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאווררים ל H110

Shekel.90

Recommended Posts

שלום קניתי מחשב חדש עם קירור מים של חברת H110 ולא הגיעו איתו מאווררים שמתאימים לסטטיק פראשר

ואני רוצה לקנות לו 4 מאווררים לפוש פול קונפיג (140ממ) ועוד מאוורר 120 אחד ו140 אחד ל איר פלו

תודה אין ממש תקציב יענו אין ממש הגבלה רק לא מעל 120 שקל לאחד ואני מביא אותם מחול עם זה עוזר לכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגיעים אבל הם זולים ופשוטים וגם רועשים הוא רוצה את הסטטיק פרשר.

בh110 אין אפשרות לפוש פול קונפיג.

המאווררים מתחברים ישירות ללוח אם.

מאכזב בשביל מערכת שאמורה להיות הטופ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זולים ? פשוטים ? הם אחלה ביחס לOEM מאווררים שקטים יחסית ומספקים CFM גבוה (מאווררי 140מ"מ), ואין שום בעיה לעשות תצורה של משיכה\דחיפה, במקרה הגרע תוכל לחבר את המאווררים ישירות ללוח האם.

על כל מקרה לא רואה סיבה להחליף את המאווררים אם הם לא רועשים לך והביצועים מתאימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זולים ? פשוטים ? הם אחלה ביחס לOEM מאווררים שקטים יחסית ומספקים CFM גבוה (מאווררי 140מ"מ), ואין שום בעיה לעשות תצורה של משיכה\דחיפה, במקרה הגרע תוכל לחבר את המאווררים ישירות ללוח האם.

על כל מקרה לא רואה סיבה להחליף את המאווררים אם הם לא רועשים לך והביצועים מתאימים.

דרך אגב יש לי מספיק קלירנס ל פוש פול גונפיג ויש לי גם פן קונטרולר זה תשובה לבחור למעלה

הביצועים לא משהו בכלל חבר שלי החליף מאוורירם ויש לו 6-10 מעולת פחות אני יודע זה נישמע קצת לא אמין אבל זה האמת בעצמי ראיתי

והם דיי רועשים לעשות המאווררים של המארז שגם הם 140

ואני מעדיף מאוררים שמיועדים לסטטיק פראשר תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעצמך ראית ? הוא מדד את זה באותם תנאים ? טמפ' חדר ? בכל מקרה זה לא כזה רחוק מהמציאות כן שכן החלפה של מאווררים יעילים יותר תביא לביצועים של 3-5 מעלות, ותוספת של עוד 3 מאווררים כמובן תשפר את זה.

בכל מקרה יש לך את הדגמים של SCYTHE והיקר יותר הם של , רק תבחר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

שאלה האם החלפת את המאוורים? והאם אכן יש ירידה בטמפרטורות? אני חושב גם על לקנות H110 וממה שקראתי עד עכשיו מלא מחליפים את המאווררים שעליו ל NOCTUA NF-A14

האם כדאי להחליף את המאווררים? איזה מאווררים לקנות (NOCTUA NF-A14 כניראה אבל איזה דגם שלהם הכי מומלץ?)

או שעוד אפשרות היא לקנות swiftech h220-x קראתי עליו הרבה ביקורות טובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...