Black Friday 2013 - איגוד מבצעים מחו"ל - עמוד 17 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Black Friday 2013 - איגוד מבצעים מחו"ל

tmpusr

Recommended Posts

טוב אני מבין שזה נורמל אצלך, אז אין לאן להמשיך את הדיון.

יפה שאתה מסתכל על פרטים על הנייר. מנסיון, סינים על פני חברות בעלי שם אלו עצות אחיטופל (אני תמיד אומר את זה)

אם לא התנסית, אל תמליץ.

אם אתה באמת נגד כל היצרניות הגדולות, אני רק יכול לנסות לחשוב איזה יש לך :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 272
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עולם הסמארטפונים והטאבלטים משתנה בקצב מהיר.

מאז שיצא האנדרויד תוך כמה שנים מעטות השתלטו על רוב שוק הסמארטפונים והטאבלטים.

לא עבר הרבה זמן והשווקים הסינים שברשותם כבר מאות מפעלים שמייצרים רכיבים מתקדמים לתעשיה התחילו לייצר מוצרים מקומיים.

אלו נמכרו בכמויות עצומות בסין(מדינה עם מיליארד תושבים), ובאופן טבעי גם היצוא הפך לחלק משמעותי.

כל שנה יש שינויים בשוק הטכנולוגי.

כל שנה יש חברות חדשות שמצטרפות, וחברות אחרות שלומדות מטעויות ומשפרות תהליכי יצור ובקרת איכות.

כן, יש מוצרים סינים טובים מאוד, כמו גם גרועים מאוד.

גם לסמסונג יש לא מעט מוצרים גרועים.

לעזאזל הGALAXY S1 שלי עד היום לא לגמרי בסדר עם הפאק הסדרתי של הGPS(שאולי כמה מכם זוכרים).

שירות? השירות שלהם זבל של הזבל, אפילו לא הסכימו להודות שיש בעיה חומרתית, למרות שכבר היה ברור לכולם בדיוק מה ואיפה הבעיה.

אתה פשוט תצטרך להתעורר יום אחד ולהבין שיש יותר מקבוצה אחת מצומצמת של חברות/תאגידים(שמייצרות בסין גם כן) שמוציאות מוצרים טובים לשוק.

מילא כשמדובר בדור האחרון של החומרה, ובקצה העליון של המחיר, אז עוד אפשר לומר שיש הבדלים בין תאגיד טכנולוגי ענק שמחזיק מחלקת שיווק מערבית מהשורה הראשונה לבין חברה שממוקדת יותר בשוק הסיני והאסיאתי.

אבל כשמדובר על מוצר זול מדור קודם, שהטכנולוגיה המשולבת בו די זולה ומיושנת, למה אתה חושב שחברה סינית לא יכולה להוציא מוצר יותר טוב באותו המחיר?

ראיתי כמה מוצרים "סינים" לא רעים בכלל בזמן האחרון.

כמובן שכמו כל מוצר אחר צריך לבדוק על המוצר לפני שמזמינים אם אתה לא רוצה ליפול על מוצר גרוע.

ולא חסר מוצרים גרועים גם בשוק ה"מערבי עלק".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה בלי קשר?

מותר גם לחשוב על המבצעים ולהביע דעה.

כל הדיבורים שלי רלוונטים ומתייחסים למוצר שבמבצע ומחירו, והאלטרנטיבות שקיימות לו בשוק ומחירם.

אבל תנוח דעתך שאת הבדלי ההשקפות ביני לFANBOY פחות או יותר כבר מיצינו נראה לי.

איך אומרים, I REST MY CASE.

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל תנוח דעתך שאת הבדלי ההשקפות ביני לFANBOY פחות או יותר כבר מיצינו נראה לי.

איך אומרים, I REST MY CASE.

יום טוב.

אתה חי בסרט.

תבזבז את הזמן שלך על שטויות, זה משעשע אותי

בינתיים אני נהנה ואתה מחפש אחר הנחלה הסינית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי שמח לשמוע בסוף איך יצא לך עם הקניה בניואגג (ברגע שאתה מקבל את המוצר לידיים).

כי אני לא יודע איך עובד אצלהם המשלוח. ברוב הדברים הם דורשים חתימה. והם לא טיפשים הם רואים שכתובת המשלוח היא תכלס מחסן שמשמש בתור POBOXים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...