Black Friday 2013 - ריכוז מבצעים בארץ - עמוד 8 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Black Friday 2013 - ריכוז מבצעים בארץ

YairZ

Recommended Posts

• תגובות 310
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם זה המקום, אשמח לקבל המלצה לסוללת גיבוי הנכללת במבצע (למשל של חברת iWalk).

האם כל הדגמים שלהם אותו דבר מלבד הMAH טעינה? חשבתי ללכת על דגמים עם מינימום 5000 כדי שזה יספיק בערך לשתי טעינות מלאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשום בksp שמוצרים של לוג'יטק נמצאים במבצע 60% על המוצר השני

לא ראיתי שמוזכר לוגיטק..

בכל מקרה, אם מישהו רואה מבצעים משתלמים על G400/S ו-Sidewinder 4x עם חריטת לייזר בעברית.

וגם מבצע על G2 או מסך חלופי לSGS2 אשמח אם יצטט אותי פה ויפרסם (אפשרי גם מחו"ל)

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

... איך עכבר הטראקבול שלהם? Trackman Marble Mouse Retail

יש לי את ה M570 כשנתיים - לא ממש מרוצה ממנו - פלסטיק זול - התנועה של הכדור לא חלקה.

לא הייתי קונה אותו שוב - העכבר האופטי האלחוטי עדיף - אך הוא מסורבל (גדול) יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עדיף?

לקחת Audio Technica M50 מבאג

או לקחת JVC HA-S500 המדוברות? השימושים הם למוסיקה, משחקים וסרטים (שומע בעיקר רוק מכל הסוגים).

ושימוש ביתי אבל גם בחוץ חשוב לי אטימות טובה אבל שלא יהיה ווקום באוזניים.

אם אתה רוצה אני מוכר את הJVC הם אצלי שבועיים בערך אני לא משתמש בהם כי הם קטנות לראש שלי :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ על ה-M705 של לוג'יטק. עכבר נוח בטירוף עם כפתור לשחרור הגלגלת שמקל על גלילה בעמודי אינטרנט ארוכים.

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=10125

מחיר זול מאוד (80 אחוז על מוצר שני, 114 לעכבר אחד). לפני שנה קניתי אותו ב 1+1 בבאג בפחות ממאה(:

רק קחו בחשבון - השתמשתי בו לגיימינג כבד (סטארקראפט) ו- 1. הוא לא טוב לגיימינג יש בו איזה דיליי מעצבן כזה שקשה לי להסביר. 2. הלחצנים שלו כבר לא מגיבים טוב. מבחינתי זה עכבר לגלישה ושימוש שוטף - לא למשחקים אינטנסיביים, הוא נהרס לי אחרי כ-10 חודשים.

אני עכשיו מחפש עכבר חלופי למשחקים בלבד, אשמח לקבל המלצות סביב ה-150 ש"ח (אחרי הנחה כמובן) - מעדיף עכבר טוב וסולידי, אין לי צורך ב-30 לחצנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ על ה-M705 של לוג'יטק. עכבר נוח בטירוף עם כפתור לשחרור הגלגלת שמקל על גלילה בעמודי אינטרנט ארוכים.

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=10125

מחיר זול מאוד (80 אחוז על מוצר שני, 114 לעכבר אחד). לפני שנה קניתי אותו ב 1+1 בבאג בפחות ממאה(:

רק קחו בחשבון - השתמשתי בו לגיימינג כבד (סטארקראפט) ו- 1. הוא לא טוב לגיימינג יש בו איזה דיליי מעצבן כזה שקשה לי להסביר. 2. הלחצנים שלו כבר לא מגיבים טוב. מבחינתי זה עכבר לגלישה ושימוש שוטף - לא למשחקים אינטנסיביים, הוא נהרס לי אחרי כ-10 חודשים.

אני עכשיו מחפש עכבר חלופי למשחקים בלבד, אשמח לקבל המלצות סביב ה-150 ש"ח (אחרי הנחה כמובן) - מעדיף עכבר טוב וסולידי, אין לי צורך ב-30 לחצנים.

בטח שיהיה לו דיליי - הוא אלחוטי.

אם אתה משחק הרבה תנסה ללכת על g400 או g400s או כל עכבר חוטי אחר.

אני אישית משתמש ב mx518 כבר 4-5 שנים עכשיו והעכבר הזה מתפקד כמו מפלצת עד עצם היום הזה. אפילו סימני הפלסטיק לא ירדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש דילים על ציוד מוזיקה, אבל מצאתי רק כמה מבצעים בAMAZON שלא עושים משלוחים חינם לארץ(ולוקחים דמי משלוח חסרי פרופורציה), גם אם אתה מזמין מספיק כדי להיות "זכאי למשלוח חינם".

תקנו אותי אם אני טועה, אבל נדמה כאילו ממש לא אוהבים את , כי הם עושים הכל כדי שלא יהיה משתלם לקנות שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...