Black Friday 2013 - ריכוז מבצעים בארץ - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Black Friday 2013 - ריכוז מבצעים בארץ

YairZ

Recommended Posts

יש הנחות בKSP פשוט פחותות. מחיר הEXTREME (גם אני שמתי עליו עין) ירד ב10% ממחירו הרגיל. כנראה שמישהו שם החליט ש"10% הנחה" זה לא יפה מספיק אז העלו את המחירים כדי שיוכלו לכתוב "20% הנחה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!". טעות שיווקית לדעתי.

זה חדש לך? באג כבר עשו את זה בשנה שעברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 310
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל מי שמוצא מבצעים על חלקי מחשב בארץ ובחו"ל וכל הציוד ההיקפי אשמח שיפרסם פה :) בנוסף אם מישהו יכול לפרסם קישורים לאתרי מכירות בחו"ל או בארץ שנותנים הנחות בגלל ה- אני אשמח לראות ולקנות :) תודה מראש :):):)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמרתי ספקים של סיסוניק אישית התמקדתי במה שרציתי(650W מודולר סידרת גולד שעלה כמדומני 49 דולר ובארץ כ540 ש"ח )

לגבי טאבלטים לא בדקתי אבל בחומרה יש שם המון מבצעים שווים במיוחד

(זיכרון 32 GB (8X4 1600)של קרוסייר הטוב ב140 דולר..)

הכתובת כמו שהביאו זה http://www.gadgetar.com/black-friday/

עלה יפה מאוד אתמול בלילה אבל מהבוקר הוא מושבת (לפחות אצלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מדבר שטויות. המחיר של הATH-M50 הוא 140 דולר באמאזון. אם תבדוק בזאפ תראה שזה יוצא מעל 800 ש"ח אם אתה רוצה להזמין מחו"ל דרך חברת משלוחים.

400 ש"ח זה מחיר מציאה בשבילן בארץ. גם אם לדעתך זה צריך להיות יותר זול, המציאות היא שהאוזניות האלה מאוד יקרות כאן. העיקר לבכות שהמחירים בארץ יקרים מדי, אפילו כשכבר עושים מבצעים?

האוזניות האלו עלו כ 102$ באמזון עד לפני מספר חודשים. כרגע הבנתי שיש איזשהו תהליך של חידוש מלאים ולכן מחירם זינק ב 40%.

במחירים כאלה כמובן שכדאי כבר לשקול את דגם ה pro700 של Audio-Technica ולא את ה M50,

אבל למי שמתעקש לקנות בארץ משום מה, 399 ש"ח זה אכן מחיר טוב מאוד כרגע ל M50.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...