חייב לשים לזה סוף - בחירת ספק ותשתית - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייב לשים לזה סוף - בחירת ספק ותשתית

ranrubin1

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מסכים עם art. כשהייתי ב-012 עוד בתקופה של ההתחייבויות זה היה פשוט סיוט נוראי.

הם לא עשו סתם "traffic shaping", הם עשו חסימה בוטה והרמטית של כמעט כל פורט מלבד הפורטים הבסיסיים ביותר (80, 21, 110..) - כל ניסיון לבצע remote acess למחשבים שונים או למצלמות רשת נתקלו פשוט בחסימה חד משמעית - שנציגי השירות פשוט הכחישו בצורה מגוחכת להחריד.

אפילו כשנתנו לי בחינם מנוי "עסקי" עם IP קבוע וכל הממבו-ג'מבו שלהם - הפורטים עדיין היו חסומים עם קיר בטון. בשניה שהחלפתי את החייגן לספק אחר - הכל היה פתוח וזרם כמו נהר גועש ושוצף.

זה הגיע למצב שהייתי צריך לפעול באלימות כוחנית, בביטול האישור בכרטיס האשראי ובהתמודדות עם עורכי הדין שלהם על מנת להשתחרר מההתחייבות שהיתה לי איתם, פשוט כי בפועל הם לא סיפקו לי שירות תקין. בסופו של דבר אני ניצחתי כמובן, כי הצדק היה איתי והיו לי את כל ההוכחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה על תשתית הוט ללא חייגן תתרחק מבזב"ל כמו מאש.

וקח בחשבון שאצל בזב"ל אתה לא תמיד יודע מה תקבל.

לפעמים הפיתרון אצלם לביצועים טובים הוא לעבור למסלול גיימר.

אבל בהנחה שאתה כן תעבור דרך הציוד/תשתיות הטובות שלהם, האינטרנט שלהם אמור להיות טוב.

אתה גם יכול לנסות ספקי טובים מומלצים אחרים.

העיקר תתרחק מהגרועים, ומהר.

אין שום בעיה לנסות חודש אחד ספק אחד וחודש אחר ספק אחר.

לעבור ספק היום מאוד פשוט.

ובחיבור חייגן אתה גם יכול להחזיק במקביל למשך תקופה קצרה(או כמה שתרצה) שתי חשבונות של ספקים שונים, ולעבור ביניהם כדי לבדוק אם יש הבדל(במיוחד כשנדמה לך שיש איטיות מסוימת בזמנים מסוימים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל נראה לי מיותר לשלם 60 ש''ח ל2 חשבונות שאני משתמש באחד ..

אפשר הסבר למה להתרחק מבזב''ל כאשר יש (לא שיש לי אבל רוצה הסבר)

בכל מקרה מאיזה ספקים צריך להתרחק ? נטוויזן ו012 ?

ולמה לשבור את הראש ? כל פעם מישהו ממליץ לי משהו אחר .. מן הסתם שיש לי כאבי ראש מזה כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה טובה לעצמך ותתקשר לבזק בינלאומי

תגיד להם שחבר שלך משלם 29 שח בחודש על 100 מגה ואתה רוצה גם

ושהוטנט מציעים לך ב20שקל

תתעקש ותקבל

עשיתי את זה עכשיו, תודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחובר להוטנט כבר שנה. אין טענות, עובד מצויין, פינגים מצויינים לחו"ל הורדה מהירה בטורנט. לא מבין למה אנשים מתעקשים להשאר בזבל ולשלם מחירים מגוחכים (אני לא רוצה תוכי שיתקע לי מאחורה כאבל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...