דיון על מחיר של חבילת אינטרנט + ספק שלי - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על מחיר של חבילת אינטרנט + ספק שלי

The-Magician

Recommended Posts

שלום..

אני חושב שאני משלם מחיר מופקע ואף מופקע מאוד לבזק.

אני מחובר לבזק בתשתית של 15 מגה + ספק במהירות של 5 מגה == 110 ש"ח לחודש על שתי חבילות בסה"כ יוצא 220 ש"ח בשתי מקומות...(נראה לי שזה 80 ש"ח לבזק ו-30 ש"ח לבזק בינלאומי)

בפעם האחרונה שהתקשרתי להתלונן על המחיר המופקע הזה לא עניין אותם כלום דיברתי עם נציגה, והיא אמרה לי בפירוש אם אתה רוצה==>תתנתק אני מזמינה לך מחר ניתוק, ומאז אני לא מצליח להוריד את המחיר...

*כן אני מודע לבעיה שיש לי 15 מגה בתשתית ואצל הספק המחיר הוא על 5 מגה וזה לא מסונכרן...לא הייתה לי ברירה אחרת, שידרגו את המהירות שלהם והם אומרים שזה לא בתשלום אבל אם מתקשרים לספק הספק רוצה עוד כסף ולא הייתי מוכן לשלם אז נאלצתי להישאר עם ה-5 מגה...

*אני נכנס לאתר כמה זה ורואה שחבילה של 5 מגה של תשתית + ספק ללקוחות חדשים זה יוצא 75 ש"ח

*אני נכנס גם לאתר של הרגיל ואני רואה מוכרים שמה חבילות של תשתית ב-70 ש"ח (כן אני יודע שפה לא מדובר על ספק)

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזק התחילו לתפוס תחת לפני בערך שנה ומאז הם העלו את מחיר התשתית שלהם והם לא זזים ממנו. גם אני ניסיתי להוריד אותו ולא הצלחתי - מבחינתם זה תישאר או תתנתק.

דבר ראשון מבחינת הספק בינלאומי אתה משלם 30 ש"ח על 5, 10 או 15 מגה, כלומר זה אותו מחיר לכל המהירויות - בדקתי זאת לפני חודש\חודשיים בערך. ככה שאתה יכול להעלות ל 15 מגה ולהישאר עם 30 ש"ח.

אם אתה רוצה לרדת למהירות של 5 מגה ולשלם כמו לקוח חדש (באנדל ב 75 ש"ח) אתה יכול פשוט להתנתק ולהתחבר מחדש עם כרטיס אשראי אחר. הם אומרים שיש תקופת צינון של כמה חודשים עד שאתה יכול להתחבר מחדש לאחר ניתוק אבל הם לא באמת אוכפים את זה. אני ניסיתי את זה ויום אחרי שהתנתקתי התקשרתי כלקוח חדש עם כרטיס אשראי אחר והתחברתי לבאנדל שלהם כמו לקוח חדש בלי שום בעיות :)

אז שילכו לעזאזל עם המחירים המופקעים שלהם על התשתית. פעם כולם היו משלמים 55-60 ש"ח על תשתית של 5 מגה, היום זה לא יורד מ 80 ש"ח.

בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בבעיה כי אין לי ממש הצעה על הנייר, אם אני יזמין ניתוק אני לא יכול להתחבר לחברה אחרת כי לא ממש יותר זולים מבזק הם מתאמים מחירים ומבחינת תשתית ובזק די דומים מבין?, זה בעיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלך שאתה מנסה לחסוך ולקחת איטי.

ספקי התשתית/אינטרנט לא מעוניינים למכור מסלולים איטיים וזולים.

אתה יכול לקבל מהוט תשתית 100/2mbit ב100 שקל.

ומהוטנט ב20 שקל לאותה מהירות(לכל המהירויות אותו מחיר).

גם בזק בינלאומי יציעו 29 שקל לכל המהירויות עם קצת התעקשות מצידך(אם אין ברירה אז דרך שימור לקוחות).

וגם ספקיות אחרות מציעות (או יסכימו לרדת) לסביבות מחירים אלו לכל המהירויות.

אין יותר משתלם מזה כרגע, ואפשר להוזיל את העלות במעט מאוד ע"י התעקשות על תשתית איטית יותר.

פשוט אין טעם בפחות מ30mbit כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרתי.. תתנתק ותתקשר למחרת או מתי שאתה רוצה ותבקש להתחבר מחדש עם כרטיס אשראי אחר. הם לא מתאמים כתובות ולא בודקים את זה - חבר שלי כבר עשה את זה ואני עשיתי את זה בעקבותיו.

אם אתה לא מעוניין\מפחד לקחת את ה"סיכון" אז אין לך ברירה אחרת והאופציה הכי זולה היא לשלם 79.90 ש"ח על תשתית של 5 מגה בבזק ועוד 30 ש"ח (אצל בזב"ל) על ספק או 15-20 ש"ח (אצל ספקיות אחרות).

המחירים של עבור התשתית הם 79.90 לתשתית של 5 מגה, 89.90 ל 10 מגה ו 99.90 ל 15 מגה.

זה נכון שמבחינת עלות\תועלת עדיף להוסיף עוד כסף ולקבל מהירות הורדה גדולה יותר אבל כל אחד והשיקולים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזק התחילו לתפוס תחת לפני בערך שנה ומאז הם העלו את מחיר התשתית שלהם והם לא זזים ממנו. גם אני ניסיתי להוריד אותו ולא הצלחתי - מבחינתם זה תישאר או תתנתק.

דבר ראשון מבחינת הספק בינלאומי אתה משלם 30 ש"ח על 5, 10 או 15 מגה, כלומר זה אותו מחיר לכל המהירויות - בדקתי זאת לפני חודש\חודשיים בערך. ככה שאתה יכול להעלות ל 15 מגה ולהישאר עם 30 ש"ח.

אם אתה רוצה לרדת למהירות של 5 מגה ולשלם כמו לקוח חדש (באנדל ב 75 ש"ח) אתה יכול פשוט להתנתק ולהתחבר מחדש עם כרטיס אשראי אחר. הם אומרים שיש תקופת צינון של כמה חודשים עד שאתה יכול להתחבר מחדש לאחר ניתוק אבל הם לא באמת אוכפים את זה. אני ניסיתי את זה ויום אחרי שהתנתקתי התקשרתי כלקוח חדש עם כרטיס אשראי אחר והתחברתי לבאנדל שלהם כמו לקוח חדש בלי שום בעיות :)

אז שילכו לעזאזל עם המחירים המופקעים שלהם על התשתית. פעם כולם היו משלמים 55-60 ש"ח על תשתית של 5 מגה, היום זה לא יורד מ 80 ש"ח.

בהצלחה !

אתה עשית את זה?

כשאתה מתנתק ומתחבר שוב, אתה לא צריך לשלם שוב (100 ש"ח) עבור "התקנה"??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לאיים, פשוט תדע מה הם יכולים לתת שאחרים כבר מקבלים, ותגיד שגם אתה רוצה.

לרגע לא הייתי צריך לאיים כדי לקבל את זה.

הביטחון הגמור שלי בעניין עבר את נסיון ההתנגדות המתורגל של הנציגה כמו סכין חם בחמאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לאיים, פשוט תדע מה הם יכולים לתת שאחרים כבר מקבלים, ותגיד שגם אתה רוצה.

טוב שיש , אחרת לא ידענו על דברים אפשריים. אז אני אבקש ואם ישאלו מאיפה אני יודע את זה או אם יגידו שאין דבר כזה, אפנה אותם לדיון זה בשביל לנמק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...