pg core failure - עזרה - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

pg core failure - עזרה

lemons

Recommended Posts

שלום לכולם

יש לי שרת 2003 שממנו אני התקנתי את דפדפן כרום דרך group policy. חלק מהמחשבים (xp sp3) קיבלו את העדכון והדפדפן הותקן במחשב ובחלק לא. במחשבים שלא הותקן בהם הדפדפן אין הודעת שגיאה.

בכל המחשבים התהליך זהה (גם באלו שהדפדפן לא הותקן בהם), אני כותב gpupdate /force, מחכה כמה שניות ומקבל הודעה שיש עדכונים וצריך לאתחל את המחשב מחדש כדי שהם ייושמו. במחשבים שלא התעדכנו מה-gpo בדקתי בקונסולה rsop.msc ושם יש הודעת שגיאה תחת סעיף ה- computer configuration. הפירוט להודעת השגיאה הזו היא שיש pg failure שמתבטא בכך שהעדכון נכשל כי המחשב לא מצליח לקשר את עצמו ל-ou.

נברתי בגוגל במשך כמה שעות ולא הצלחתי למצוא פתרון. ניתקתי את המחשב מהדומיין וחיברתי חזרה - לא עזר. ניתקתי את המחשב מהדומיין והתחברתי תחת מחשב חדש - גם לא עזר.

יש כאן מישהו שיכול לעזור או לזרוק רעיונות שלדעתו קשורים לבעיה הנ"ל?

אני יכול לשער שאולי יש משהו בהגדרות של המחשב עצמו אבל לא ממש מצאתי משהו בבליל המידע שיש שם. יש איזה כלי שיכול להשוות בין פוליסות בטיחות של מחשבים מקומיים? כלומר אני רוצה להשוות בין מחשב עם הדפדפן למחשב בלי הדפדפן.

תודה לעונים

סופ"ש רגוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פינג זה ICMP. :) אני מדבר על תשובות DNS/WINS שאתה יכול לבדוק עם nbtstat/nslookup.

תראה שגם name resolving של SIDים מתבצעה בצורה תקינה. אפשר לבדוק את זה עם משחקים של הרשאות משתמשים לסתם תיקייה שאתה יוצר בשולחן עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן

nslookup ו- nbtstat נראים לי תקינים. (עבדתי לפי הקישור:

http://www.windowsnetworking.com/articles-tutorials/windows-xp/Quickly-Test-DNS-Resolution.html )

לא ממש הבנתי מה לעשות לגבי ה-

name resolving של SID.

ליצור תיקיה שהמשתמש הרגיל לא יוכל להשתמש בה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

agent__smith

יש הודעת שגיאה על הקונפיגורציה של המחשב כאשר אני בודק ב-rsop.msc רשום שיש בעיית pg failure ולכן אי אפשר לבצע את ה-Ggpo. איזה פרטים החסרתי ?

multicore

יש רק משתמש אחד בדומיין דרכו מתחברים בכל המחשבים . מה הכוונה מוצג נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן

jungle man

שם מחשב מוצג נכון

agent_smith

יש 3 errors:

1) מזהה אירוע 5719. מקור:netlogon. תיאור: no dmain controller is available for domain XXXXX due to the following - לא קיימים כעת שרת כניסה זמינים כדי להעניק שירות לבקשת הכניסה. make sure that the computer is connected to th network and try again

2) מזהה אירוע 10016. מקור DCOM. תיאור: הגדרות ההרשאה מסוג ספציפי ליישום אינן מעניקות הרשאה מקומי ל-הפעלה של יישום com server עם CLSID. ניתן לשנות הרשאת זו באמצעות כלי הניהול "שירותי רכיבים".

3) מזהה אירוע 29. מקור: W32TIME. תיאור: the time provider NtpClient is configured to acquire time from one or more time sources, however none of the sources are currently accessible. NtpClient has no source of accurate time.

לגבי סעיף 1, אין לי מושג מה זה אומר. המחשב כן מחובר לדומיין וכן מגיב לשרת.

לגבי סעיף 2, לאחר חיפוש בגוגל ראיתי שצריך לשנות משהו ב registry אבל לא מצאתי במחשב את מה שהיה כתוב לשנות באתר...

לגבי סעיף 3, אני יודע שאם הזמן לא מסונכרן אז יוצרו בעיות. יכול להיות שזה הגורם לבעיה? נראה שהזמן תקין במחשב

תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, מדובר על 1 מן הסתם, האחרים לא קשורים אבל ברוב המקומות יש אותם, גנריים.

תתחיל פה : http://support.microsoft.com/kb/938449 תגבה רגיסטרי (EXPORT על ערכים) לפני.

עושה רושם באמת שהרשת שלך/DHCP אולי איטיים בתגובה. ואז יש כדור שלג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...