אז אתם כבר דואגים לי? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז אתם כבר דואגים לי?

TheWizard

Recommended Posts

אז למי שקצת דואג הנה קיצור תולדות הזמן:

לפנות בוקר יום ראשון השבוע (ככה 4:30) חזרתי לביתי ממסיבת מוצלחת במיוחד ;) רק כדי לגלות ש(פתאום)הלך לי הלוא"מ :'(

עוד כמה דברים נפגעו (אך חסרי חשיבות) כמו: מסך קופץ (ה 15" הספר שלי), מארז שרוט (הזדמנות לאורי לעזור לי לצבוע ;D) וכו'

כמובן שמה שחשוב זה שאין לי לוא"מ והעניין יקח להערכתי למעלה משבוע, לכל הפחות!!, ויש גם עוד סיבוכים בעניין שייוודעו פה במידה וייקרו(!! בנוגע לחנות מסויימת).

בנתיים יש לי גישה מוגבלת ביותר למחשב של כמה דקות ביום (במזל) וגם לא, ולא תמיד.

ביי בנתיים, C'ya'll soon (בתיקווה). :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

HAH!

ידעתי שהם ינצלו את מסיבת הרשת כדי לחבל במחשבים של המשתתפים, טוב שלא השתתפתי ;D

התענוג כולו שלנו! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניצן,

רק בישביל לגרום לך להרגיש יותר טוב אינ אספר לך... כי המסך היפיוף שלי, הפלטרון FT959 השחור...... נשרף! מת... טוסיק צעיר.

ב. הוספתי להודעה.. מזכרת קטנה לכולנו. (זוהי הקבלה של דומינוס ושל הפיצות המושיעות.. שהגיעו אחרי שעות קשות של רעב כבד..)

נ.ב אולי תארןג מחשב של חבר או משהו ותעלה את התמונות .. קשה לי נורא להתאפק..... :-/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nono:

בפריט האחרון מצויינת המילה שקית

שוקו בשקית אה?

נראה אותך קונה את זה בדומינוס במשלוח :asthanos:

אני לא יודע איך הגעת לשקית?! או מה הקשר לדומינוס משלוחים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניצן,

רק בישביל לגרום לך להרגיש יותר טוב אינ אספר לך... כי המסך היפיוף שלי, הפלטרון FT959 השחור...... נשרף! מת... טוסיק צעיר.

ב. הוספתי להודעה.. מזכרת קטנה לכולנו. (זוהי הקבלה של דומינוס ושל הפיצות המושיעות.. שהגיעו אחרי שעות קשות של רעב כבד..)

נ.ב אולי תארןג מחשב של חבר או משהו ותעלה את התמונות .. קשה לי נורא להתאפק..... :-/

ואני הגדלתי בפוטושופ את התמונה על BICUBIC, ורשום שם שקית... אני אעלה לכם, רק שנייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...