הוספת מאווררים למארז CM SCOUT 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספת מאווררים למארז CM SCOUT 2

ranrubin1

Recommended Posts

שלום

בדרך אלי 3 מאוררים למארז CMSCOUT 2

2 מאווררים רגילים ואחד בעל אנטי אבק

השאלה שלי זה איפה למקם אותם , ובאיזה תצורה (הכנסת אוויר מבחוץ / הוצאת אוויר מבפנים )

הנה כאן תמונה עם כל האיזורים של המאוררים

mvinzhmgjjkn.jpg

חשוב להדגיש ש2 המקומות לאוורור למעלה בעלי סינון אבק ואילו למטה ובצד המארז הם לא

חשבתי לשים מאווררים במקומות 2 ו4 (בתמונה לעיל)

מאוורר מס' 2 הוצאת אוויר מהמארז כי שאני שם יד למעלה אני מרגיש חום בעת מאמץ (משחקים וכו')

מאוורר מס' 5 הכנסת אוויר כדי להכניס אוויר רענן (:smiley1:) למארז, למרות שהכרטיס מסך בעל 2 מאווררים "דוחף" אוויר לכיוון הספק כוח

והשלישי לא יודע

מה דעתכם ? כי לי אין לי מושג

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש שייך לפורום הזה - יש פורום קירור, שם כנראה יוכלו לעזור לך יותר.

בקשר לנושא:

1. בעיקרון, אוויר חם עולה למעלה, כך שאם אתה מכניס אוויר למארז, רצוי לעשות את זה מפתח תחתון.

2. אני לא יודע מה זה מאוורר "אנטי-אבק" (אני מניח שהוא איכשהו מונע מעבר אבק), אבל אני חושב שעדיף שהוא יהיה מחובר כמאוורר שמכניס אוויר קר למארז (הרי אתה לא רוצה שאבק ייכנס לך לתוך המארז) ולא בתור מאוורר שמוציא אוויר החוצה (אתה לא רוצה שהאבק ייכלא בתוך המארז).

3. אתה מעוניין שתהיה זרימת אוויר טובה ככל שאפשר בתוך המארז, כלומר אוויר קר נכנס מצד אחד ואוויר חם יוצא מצד שני. בנוסף אתה מעוניין לפזר את החום מהרכיבים הכי חמים במערכת, שהם כרטיס המסך והמעבד. לכם לכן לדעתי צריך להיות לך מאוורר קידמי "אנטי אבק" שמכניס אוויר קר למארז, מאוורר אחורי שמוציא אוויר חם מהמארז, מאוורר צידי שמכניס אוויר קר ו"זורק" אותו על כרטיס המסך והמעבד, ומאוורר עליון שמוציא אוויר חם מהמארז ("כמו ארובה").

אני מקווה שזה עזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך ביותר מהמאווררים שבאים עם המארז עצמו היה על זה ביקורת מזמן באתר אלא אם אתה מעוניין להחליף למאוורר שקט או חזק יותר , קיבלתה מעלי תגובה מעולה. עריכה: רק דבר אחד גם העליון זה "טומאצ" בעיקרון 3 מאווררים זה מה שצריך לסרקולציה נכונה של המארז מאוורר קידמי שמכניס אוויר וקירור של הדיסקים הקשיחים צדדי שעוזר לפזר חום מאיזור המעבד/כרטיס המסך ואחורי שמוציא אוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SMALUL תודה עזרת לי מאוד !

שכחתי לעדכן שיש עוד מקום למאוורר בקדמת המארז

קיבלתי עם המארז רק 2 מאווררים , קדמי ואחורי

הקדמי מכניס אוויר והאחורי פולט אוויר

נראה לי אני אלך על מה שאמרת SMALUL

אני אתקין מאוורר בצד המארז שמכניס אוויר קר (מספר 4/5 בתמונה לעיל, מאוורר בעל פילטר נגד אבק) , מאוורר רגיל בקדמת המארז (בקדמת המארז יש שכבה שמונעת כניסת אבק כך שזה יוצא מעולה) ומאוורר נוסף למעלה מעל המעבד שיפלוט אוויר חם (מספר 2/3 בתמונה לעיל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...