המקרן הפסיק לזהות את המחשב (כן מזהה את הXBOX) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המקרן הפסיק לזהות את המחשב (כן מזהה את הXBOX)

nissim tr

Recommended Posts

שלום לחברי הפורום, מה שלומכם?

אז ככה נתקלתי בבעיה הנ"ל ביומיים האחרונים ואשמח לקבל מכם רעיונות...

קצת רקע,

בראשית היה מקרן: benq w1070

שהיה מחובר קבוע ל-htpc ביציאת הHDMI (של המחשב) ללא בעיות (לפחות למשך חודש)

לאחר זמן מה הוספתי לסלון XBOX, ואז הייתי צריך לעבור בין שני המקורות על ידי ניתוק והעברת כבל הHDMI ביניהם

(אני לא משתמש בשתי הכניסות של המקרן כי הכבל שרץ למקרן הוא באורך 10 מטר ולא אהבתי את הרעיון של להעביר 2 כאלה)

כמובן שזה פתרון זמני ש א) גורם לבלאי של הקונקטורים (האמנם??) וב) ממש לא נוח.

אז הזמנתי מdeal ב8 דולר קופסת מיתוג .

באופן כללי זה צעצוע ממש חביב, מקבל מתח דרך הHDMI ואם מדליקים את אחד המקורות הוא עובר אליו אוטומתית כך שכמעט ואין צורך לגעת בו. יש לי אותו משהו כמו שבוע.

לאחר התקנת מתג הHDMI המחשב מחובר דרך הDVI שלו ולא דרך יציאת הHDMI (שהיא כרגע פנוייה)

עד פה סבבה אבל שלשום נתקלתי בבעיה שבכותרת. לא הצלחתי לגרום למקרן לזהות את המחשב אחרי שכיביתי את הXBOX. כשהדלקתי את הXBOX שוב המקרן כן זיהה אותו, אבל לא הצלחתי לראות תמונה מהמחשב גם אחרי restart וגם כשחיברתי את כבל הHDMI מהמקרן ישירות אליו.

עוד troubleshooting שעשיתי היה לחבר את מוצא המתג לטלוויזיה, זה דווקה עבד.

אתמול בבוקר כן הצלחתי לחזור ולראות את המחשב, פשוט הוצאתי את המקרן משקע החשמל לכמה דקות ואז החזרתי והדלקתי את המחשב, אבל בערב אחרי שהשתמשתי בXBOX שוב המחשב לא זוהה, ניסיתי גם restart למחשב וגם restart למקרן ולא הלך.

מצד אחד זה לא המקרן כי הXBOX עובד מצד שני זה לא המחשב כי הטלוויזיה כן מזהה אותו(?!)

אני אשמח אם למישהו יש איזה כיוון.

האם נראה לכם שהבעיה היא במתג??

הדברים הבאים שאני הולך לבדוק:

- לדעתי בעבר קודם כיביתי מכשיר אחד ולאחר מכן הדלקתי את השני, ובפעמיים האחרונות הדלקתי את המחשב לפני שכיביתי את הקונסולה, אולי סדר ההדלקה חשוב?

- לנסות להשתמש ביציאת הhdmi של המחשב ולא בDVI

- המתג ישב על הXBOX שדי חימם אותו, אמקם אותו במקום יותר קריר.

- לנסות להחליף בכניסות של המתג בין שני המכשירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...