ההסכם של אובמה ואירן אשר נדחה בינתיים - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההסכם של אובמה ואירן אשר נדחה בינתיים

Roger That

Recommended Posts

זה לא משנה, כי אם הטענות ההן נכונות, אנו נעמוד בפני כיליון בטוח. חוץ מזה, את הרוסים והסינים מעניינים רק אינטרסים כלכליים, הם לא ירוצו להגן על כבודם של האיראנים.

אם השכנים הקרובים ואלה מבית יתקפו אותנו, נוכל לנצל את המצב לטרנספר.

מה שכן, תהיה לנו רק הזדמנות אחת והיא תהיה קצרה, אי אפשר למשוך את הסיפור הזה לאורך זמן. צריכים להתחיל ולסיים לפני שאירופה והאמריקאים יספיקו לקום נגדנו.

אם העולם היה רק אינטרסים כלכלים היו בעולם מעט מאוד מלחמות

אתה משתמש בטיעון איש הקש (כי אם הטענות ההן נכונות, אנו נעמוד בפני כיליון בטוח) ועל זה מבסס את שאר התגובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 163
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רגע, אתה מתכוון כמו במקרה רצח השגריר האמריקאי (ארוע שלא קרה כדוגמתו עשרות שנים אם לא יותר) וחלק מאנשי צוותו בלוב לא מזמן, כאשר הממשל טייח את נסיבות הארוע והכריז שמדובר ב"זעם ספונטאני בעקבות סרט המבזה את מוחמד"?

מה גם שתגובת העולם אחרי שישראל תותקף בנשק גרעיני מעניינת לי את הביצה השמאלית. אתה מבין, אנימור, מה הבעיה שלי עם צורת החשיבה השמאלנית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי מה הוא כתב .

אבל זה לא טרול , זה הזוי אחד מיני רבים שיושבים כאן בפורום .

הזוי שתומך במפלגת "עוצמה" . זאת שלעולם לא נבחרה לכנסת בכוחות עצמה . זאת שחלק מראשיה הורשעו בפלילים .

"מפלגה" קיצונית יותר ממר"צ , שכן אפילו מר"צ אינה קוראת להמית את "הבוגדים הימניים" (תושבים יהודים וישראליים- להזכירכם).

באחת הפעמים שאלתי את סיבמור , מה הרשימה של עוצמה לישראל . הוא לא השיב לי למיטב ידיעתי .

אז הנה , אני אעשה את העבודה :

http://www.bechirot.gov.il/elections19/heb/list/List.aspx?ListId=100

55 אנשים ברשימה שלא עברה אפילו את אחוז החסימה .

400,000 מתנחלים ואפילו לא חמישית מהם הצביעו "עוצמה" . הנתונים צריכים לדבר בעד עצמם .

ההתפלגות לכנסת ה 19

- - - תגובה אוחדה: - - -

ד"א , קישור לשלושת כוכבי הרשימה :

אריה אלדד (הפחות הזוי , אם כי קרא להרוג "בוגדים" , ורמז לאולמרט)

בן ארי מיכאל (חבר בארגון טרור (ע"פ ארה"ב) ולכן לא רשאי לטוס לארה"ב)

מרזל ברוך (הואשם בפלילים)

תודה לאל שהעלו את אחוז החסימה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאתם לא מבינים כאן ..

העובדות נגדכם . מר"צ בשפל כוחה הייתה מה ש"עוצמה" אף פעם לא תהיה . אני מאמין בזה ואני אוכל את הכובע אם "עוצמה" תתקרב לזה .

מר"צ בשיא כוחה הייתה 12 מנדטים . ביום ש"עוצמה" תגיע ל12 מנדטים אני אוכל שני כובעים . קשה לי לראות את זה קורה .

קשה לי לראות מאות אלפים מצביעים למפלגה , לתנועה אשר דוגלת בתליית יהודים/ישראלים בשל הבעת עמדתם .

לתנועה אשר דוגלת בטרנספר לאוכלוסייה שבשליטת מדינת ישראל , ואולי גם לערבים ישראליים .

היום בכנסת המפלגה הימנית ביותר , היא הבית היהודי . זה התוכנית שלהם .

באיו"ש יש למעלה ממיליון מוסלמים , בתוכנית אתה מספח את שטח C , עם עשרות אלפי המוסלמים שבו . למעשה אתה הופך את כולם לישראלים ומסיר משם את כל המחסומים .

כאן תמצא את המפה . תגדיל ותבחן את השטח . אם אתה מספח את כל שטח C , אתה יוצר מובלעות פלסטיניות עצומות ומבוזרות בכל השטח .

לטענת בנט , יהיה שם אוטונומיה פלסטינאית מלאה . מהי אוטונומיה מלאה ? הלוא זוהי מילה מכובסת למדינה ? ואם הם ירצו להקים שדה תעופה שם ? מה אז ?

תבחן את המפה , תסתכל על הנתונים . תבין את מה שאתה רואה מולך ואז תאמר מה אתה חושב.

עכשיו , לגבי דעתי :

בגדול נדפקה , כשעשינו את השלום עם מצרים היינו צריכים לדחוף להם גם את עזה . אני מניח שהיו יהודים טובי לב , שחלמו על ארץ השלמה , וחשבו שטוב יצא מעזה . עד עכשיו רק טילים,רקטות ומרגמות יצאו ממנה . אבל עזה היא הקטנה שבבעיותינו . מצידי שיקימו שם מדינה . האמת , לא ממש איכפת לי .

עזה לא יכולה לטעון יותר שהיא סובלת מ"כיבוש" . יודע מה , שאפילו תקום בגאווה גדולה באו"ם ותאמר שמבחינתה עזה היא מדינה בהתהוות . משום כך , תפסיק לתת להם חשמל ומים בחינם ותתחיל לחייב אותה על זה .

משום שעזה תהיה מדינה , ריבונות עצמאית , כל תקיפה משטח עזה על שטח ישראל תוכר כהכרזת מלחמה בין מדינות .

על כל ההשלכות שנובעות מזה . לישראל תהיה הזכות המלאה להגיב למדינה שתקפה אותה .

לגבי איו"ש ,

איו"ש היא אחת הבעיות הגדולות של ישראל . יש לך שם למעלה ממיליון מוסלמים ששונאים אותך . השאלה היא מה תעשה .

יש לך מספר אפשרויות :

1.סיפוח מלא .

2.סיפוח חלקי ואוטונומיה פלסטינאית מלאה בשטחי A,B . זאת התוכנית של בנט .

3.טרנספר .

4.הקמת אוטונומיה פלסטינאית מלאה בשטחים , בניגוד לתוכנית בנט , כאן יהיה להם גם אוטונומיה על חלק משטח C .

מה היא אוטונומיה מלאה ? .(לבנט הפתרון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק טרנספר+חילופי שטחים יפתור את הבעיה. כל דבר אחר, או שיזרז את הקץ או שידחה אותו בכמה שנים.

גם דרך השמאל וגם דרך הימין הקיצוני יביאו עלינו את סופנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק טרנספר+חילופי שטחים יפתור את הבעיה. כל דבר אחר, או שיזרז את הקץ או שידחה אותו בכמה שנים.

גם דרך השמאל וגם דרך הימין הקיצוני יביאו עלינו את סופנו.

אפשר גם לתת מבט בכדור הבדולח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר גם לתת מבט בכדור הבדולח?

וודאי :)

בשביל זה צריך ראייה נכוחה של המציאות, בלי רגש, בלי אגו, בלי דעות קדומות ובלי סטראוטיפים. רק עובדות והמסקנות הנגזרות מהן. משהו שהן השמאל והן הימין הקיצוני נכשלים בו כבר שנים ארוכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל זה צריך ראייה נכוחה של המציאות, בלי רגש, בלי אגו, בלי דעות קדומות ובלי סטראוטיפים. רק עובדות והמסקנות הנגזרות מהן. משהו שהן השמאל והן הימין הקיצוני נכשלים בו כבר שנים ארוכות.

ואו

אני מבין שאתה הוא האחד :)

מחר אפשר לבטל את אמ''ן גופי מודעין ומחקר אפשר גם לוותר על שיגור לוויני ריגול כי תראו יש מישהו שי לו "ראיה נכונה של המציאות"

אתה בטוח שאתה לא שייך חבורת כהנה ההזויים או לשמאל הקיצוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום יפתור את הבעיה?

איך יפתור את הבעיה?

אתה מבין מהי בכלל הבעיה?

הזזת כמה קווים על המפה לא תשנה שום כלום.

הבעיה לא פתירה.

הבעיה ניתנת לניהול.

עכשיו השאלה איך מנהלים?

מבחינה בטחונית שומרים על האינטרסים הבטחוניים שלנו.

זאת אומרת צבאית אסטרטגית מבחינת כל התרחישים האפשריים והתאמת תנאי השטח לכל פעולה שתידרש, במטרה למנוע את הצורך בפעולות גדולות או חוזרות.

מבחינה מדינית שומרים על האינטרסים המדיניים שלנו.

זאת אומרת ממשיכים להציב לפלסטינים אפשרויות לשיפור מצבם הכלכלי ושיתוף הפעולה, מתוך הבנה מפוקחת ואחראית שהם מעוניינים לקבל תנאים אשר יאפשרו להם להחריף את האיומים והסכנות.

בלי מדינה פלסטינית.

בלי רצף טריטוריאלי שיגרום לאיבוד האחיזה הבטחונית האסטרטגית והיכולת המבצעית.

בלי אשליות על ירושלים והגולן וזכות השיבה ופתיחת שדה תעופה ומעברי סחורות ישירים.

בשורה תחתונה: בדיוק המצב שיש כיום.

הפלסטינים לא רוצים שלום, זה מה יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובאילו עובדות ומסקנות הימין "הקיצוני" שוגה לדעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, השמאל שוגה בעובדות ואילו הימין הקיצוני שוגה במסקנות.

כמובן שלא חייבים להסכים עמי.

הדעה שלי היא החריגה בנוף הישראלי, לא חושב שיש הרבה שדוגלים בשילוב של מו"מ מדיני עם חילופי אוכלוסיה (טרנספר).

לצערי, אין לי זמן לענות בהרחבה כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...