nod32 smart security 7 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

nod32 smart security 7

The-Magician

Recommended Posts

היה לי את האנטי וירוס 6 ואת הסמארט סקיורטי 6 ניסיתי לעדכן את התוכנה דרך התוכנה וזה לא היה מעדכן לי..

מחקתי את התוכנה (את שתיהם ) ובאתי להתקין מחדש, האנטי וירוס מתקין לי אבל הסמארט סקיורטי עושה לי שגיאה ולא נותן לי להתקין אותו זה השגיאה:

service eset service (ekm) could not be stopped. verify that you have sufficient privileges stop system services

מה אפשר לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל כתוב לך בהודעה שקיבלת:

service eset service (ekm) could not be stopped. verify that you have sufficient privileges stop system services

תמצא service בשם eset service ותראה מה קורה כאשר אתה פוקד עליו לעצור.

אתה יכול למצוא אותו ב services.msc שזה קונוסול לניהול של שרותים שרצים עם מערכת ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה "אדמין"? זה שאתה חבר בקבוצת local administrators זה לא אומר שיש לך גישה להכל. סביר להניח שאנטיוירוס ישתמש במנגנון הגנה עצמי כדי שהתהליך שלו לא יוכל להיעצר. אתה יכול לבדוק את זה בעזרת process explorer למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון שלי עם ESET, אתה לא יכול להסיר אותה ככה... לא בקלות לפחות..

הכי בטוח (וגם לפי התמיכה שבאתר של ESET) זה להיכנס לSAFE MODE בווינדוס (בזמן ההפעלה של המחשב לחיצה על F8 ומשם בחירה בSAFE MODE) ואז שם להסיר את ESET

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אני הורדתי את היישום שמוחק את ה-eset וזה נמחק לי, התקנתי את הסמארט סקיורטי - זה התקין, לאחר מכן התקנתי את האנטי וירוס וזה לא התקין, אח"כ הוא מבקש להפעיל מחדש..הפעלתי, אני רואה שהסמארט סקיורטי לא עולה לי אוטומטית אז הלכתי לתקייה איפה שהוא מתקין אותה וזה עושה לי שגיאה, משו בקרנל כרגע אין לי את השגיאה במלואה, כשהמחשב מבקש ממני לעדכן את האנטי וירוס אז זה פיתאום פותח לי מסך כחול והנה השגיאה

tmfzmmnmzthg.jpg

בעבר היה לי גם את האנטי וירוס וגם את הסמארט סקיורטי אבל בגירסא של 6 אני לא מבין למה אני לא מצליח להתקין אותם ביחד

*תמונת מצב - כרגע זה התקין לי את האנטי וירוס אני מפחד להתקין את הסמארט שהוא לא יתקין כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...