מחפש שדרוג לPx100 עד 130$ עבור IEM - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש שדרוג לPx100 עד 130$ עבור IEM

Tov_Tov

Recommended Posts

מעוניין לרכוש IEM,

הנסיון שלי עם מסתכם באוזניות של אייפון ו Senn's PX100 שיש לי כבר כמה שנים טובות

* אוהב לשמוע - בערך 70% אלקטרונית - טראנסים, דאבסטפ 30% מיינסטרים- בכל הסיגנונות pop, reggai rap וגם קצת ישראלית

* המקורות שלי יהיו - אייפון, מחשב נייד, VSX 521 פיוניר

* לגבי הסאונד - חשוב לי שתהיה הפרדה מרוגשת בין הצלילים ובאס מאוזן + שמתאים למוזיקה שאני שומע

* אטימות גם נושא חשוב, ישמשו בעיקר ללימודים והתנתקות מהסביבה

* וכמובן נוחות כי ישמשו לזמן שימוש ארוך (3 שעות ומעלה )

חשבתי על הדגמים הבאים:

vSonic gr07 Bass Edition (מניח שהBE עדיף בשבילי)

hifiman re-400

gr06

Yamaha EPH-100SL

Shure se215

האם הgr06 יהוו בכלל שדרוג מPX100? או שעלי להתקדם הלאה ל7 כדי להרגיש שדרוג?

האם קיימים עוד אופציות שמתאימות לדרישות שלי ?

הgr07 ממש בגבול התקציב לכן חשבתי גם על זולות יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, ה GR07 ממש טובות, ה SE215 לא רעות בכלל, ה RE400 מעולות ביחס למחיר.

אבל -- כולן יחסית נייטרליות והבאס שלהן מאוד מדויק, ופחות מורגש או 'בומי'.

קח את ה זה בחשבון כי אמרת שאתה מחפש באס מאוזן, אני מקווה שאתה מבין מה לצפות.

אני חושב שה VSONIC VC1000 יותר מהנות מ GR07 אבל אם אתה מחפש באס עשיר ומורגש אז לא בטוח שאף אחת מהן תספק אותך, גם לא גרסת BASS EDITION כי התוספת לבאס עדינה יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אין לי שום אמת מידה מכיוון שהאוזניות היחידות שהתנסתי איתם הם הPX100 וההאוזניות של האייפון שלעניות דעתי הPX100 בעלות באס מאוד לא פאנצ'י והבאס מאוד מאוד חם ועשיר לעומת "אוזניות האייפון" שהבאס פשוט יבש לחלוטין או כמו שאתה קורא לו - נייטרלי

אני מחפש משהו באמצע אם נטייה לPX100.. מקריאה רבה של ביקורות על הGR07 הבנתי שהגרסה הרגילה היא מאוד מאוד נייטרלית והרבה אפילו התלוננו על הבאס שלה כמה שהוא לא מורגש, ודווקא אנשים שכן חיפשו באס מצאו אותו בBE גם אנשים שחיפשו לאלקטרונית אשר בעיקר מתעסקת בבאס.

לא הצלחתי למצוא השוואה ישירה בין VC1000 לgr07 אבל בהחלט קראתי הרבה על הBass Edition בשימוש עם אלקטורנית ואנשים ממליצים בחום

אם היה לי כסף הייתי רוכש את הIE80 בלי לחשוב פעמיים הם נשמעות כאילו הם יוצרו בשבילי..

מה לעשות מה לעשות ? :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא יודע מה אתה מחפש, למה להוציא כל כך הרבה כסף רק בשביל לבדוק?

במקרים האלו אני תמיד ממליץ לקנות אוזניות פשוטות יחסית כדי שתוכל להבין מה הצליל שאתה מחפש.

נסה את ה GR02 BASS EDITION

http://www.lendmeurears.com/product_info.php?products_id=41

תשתמש בקופון LMUECUST

ותגיד לנו אחרי שאתה מקבל אותן מה אתה חושב ולאן אתה רוצה להתקדם.

ואולי בסוף תגלה שהן דווקא כל מה שחיפשת ולא תצטרך לקנות יקרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין למה אתה מתכוון, אני דווקא בהתחלה חשבתי על הGR06 מאותה סיבה, עד שבפורום מקביל מישהו אמר לי שהיה לו גם את הPX100 גם את GR06 וגם את ה7 והוא אמר לי שאם אני באמת רוצה להרגיש שדרוג רק ה-7 יהווה שדרוג מהPX100 את gr06 הוא אהב פחות מכולם.. ועכשיו לרדת לרמה של gr02 זה נראה כבר בכלל סטייה מה הרצון שלי לשדרוג, תקן אותי אם אני טועה?

אני אומנם לא סגור על סוג הסאונד שאני אוהב .. אבל מה שאני כן יודע בוודאות הוא שאני אוהב את הסאונד של הPX100 אבל אני רוצה קצת מעבר, רוצה הפרדה גבוהה יותר של צלילים ובאס טיפה יותר מדויק וקצר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוזניות טובות לא בהכרח יישמע לך טוב.

גם יקרות בטירוף וציוד בשווי עשרות אלפי שקלים יכול להשמע לך נורא ואיום ולא מהנה כלל.

אגב, ה GR07 טובות מ GR06 מכל הבחינות הטכניות, אך ה GR06 קצת שונות בייעוד ונשמעות אחרת , לכן ההשוואה לא ממש במקום (ועוד בלי לדבר על ההבדל במחיר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני ממש מבולבל :\

אז מה היעוד של הgr06? דווקא אמרו שהם סבבה עם אלקטורנית ?

איך אני יודע אם אני עולה ברמה או יורד ברמה אם אני קונה אותם ? :\

אני מבין שכל התחום הזה הוא מאוד אפור והכל עניין של טעם אבל אני מנסה להבין כמה שאפשר ממילים ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...