אוהב מחשבים ופשוט מיואש לחלוטין, מה כבר אפשר לעשות? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוהב מחשבים ופשוט מיואש לחלוטין, מה כבר אפשר לעשות?

elellad

Recommended Posts

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
זה גם תלוי במוסד הלימודים. חבר שלי שלומד הנדסת תעשייה וניהול במכללה אמנם לומד מתמטיקה אבל מאוד קשה להשוות את הרמה

הנדרשת מהסטודנטים לזו שבמדעי המחשב בעברית.

הוא לא מבין כלום ואני מסביר לו, הוא מקבל 90 בממוצע. כדאי לציין שבתיכון עשה 3 יח"ל במתמטיקה עם ציון לא מדהים.

סבבה. ההשוואה ברמה, בין תוכניות הלימודים השונות, רלוונטית רק בתוך אותו מוסד הלימודים - מן הסתם. גם אם תלך לחוג למדעי המחשב באקדמית ת"א-יפו, תמצא, מן הסתם, שהרמה נמוכה יותר מאשר הרמה בעברית.

אני לא יודע מאיזו סיבה הוא עשה 3 יח בתיכון. אבל רוב האנשים שעשו 3 יח' בתיכון הם ממש טיפשים - ובכל זאת צריך להיות קצת יותר מזה בשביל לסיים במכללה (גם אם זה קל יותר מאונ'). כמובן שכמו שאמרת, זה גם תלוי באיזו מכללה. בכל מקרה, נראה לי שאני פורש מחלק הזה של הדיון, זה סתמי ולא תורם לנושא.

פיזיקה לומדים בכל תואר הנדסי. יש בזה הגיון, זו לא רק "החלטה משנת תרפפ"ו. תוכניות לימודים מעדכנים, אם היו רוצים, היו מוציאים את זה מחוץ לתוכנית.

לא הבנתי מה זה משנה באיזה שנה לומדים את זה. יש מקומות בהם תוכנית הלימודים בנויה כך שמתחילים ללמוד פיזיקה בשנה ב', לצורך העניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מאיזו סיבה הוא עשה 3 יח בתיכון. אבל רוב האנשים שעשו 3 יח' בתיכון הם ממש טיפשים

לא מסכים בכלל. אם הייתי צריך לנחש, לבוגרי 3 יח"ל מתמטיקה יש רוב בקרב סטודנטים תואר ראשון בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי עם מה אתה לא מסכים.

שמי שעשה 3 יחידות הוא טמבל?

אדגיש שוב שאמרתי שרוב (לא "כל") האנשים שעשו 3 יחידות הם טיפשים. האם אתה טוען שהנ' הזה הוא חסר חשיבות לחלוטין בעצם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, אוקיי. אבל לך מותר להחליט מהן הסטטיסטיקות לגבי מה למד או עשה מי שלומד תואר ראשון, לך מותר להחליט מאילו סיבות בדיוק ישנם "הקלות" בקורסי המת' להנדסה באונ', לך מותר להחליט שטמבל ש"לא מבין כלום" מקבל בנקל 90 במוסד לימודיו - ועוד.

תענוג להתדיין איתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידו , זה באמת מגוחך

אני עשיתי 3 יח"ל וקיבלתי 70~ . שנה אחרי התיכון עשיתי 5 יח"ל וקיבלתי 93 .

המקצוע עצמו הוא לא הבעיה , אלא אלה שמלמדים אותו . (ב-3 יח"ל היה לי מורה שלא התחברתי אליו וב-5 יח"ל היה מורה פגז.)

ואני בכלל לא מדבר על המכונים הפרטיים שהממוצע שם הוא 90 , שחקרו איך ללמד , וגובים 5000~ לקורס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון .

אני הייתי במצב כמוך פחות או יותר, רק שאני נרשמתי אפילו ללימודי מדעי המחשב ופשוט עזבתי אחרי חצי שנה.

לא יודע מה הכיוון שלך אבל אני מאוד התחברתי לקטע של התכנות ובניית אתרים ובכלל לא למתמטיקה .

די חיפשתי את עצמי, ואז מצאתי תואר מעניין מאד בבר אילן שנקרא "טכנולוגיות ווב" (http://www.is.biu.ac.il/he/node/890).

התואר מלמד אותך על עולם האינטרנט, בניית אתרים, כריית ווב, BI ותכנות ברמה בסיסית עד בינונית בשפת C# בדוט-נט. הדרישות קבלה לא גבוהות

ובקיצור ממליץ בחום. ייתן לך תואר ראשון, קצת כיוון בחיים ואפשרויות, וסה"כ תואר נחמד ולא קשה.

אני היום בזכותו עובד בתעשייה האווירית כבר 3 שנים כמפתח .NET .

אתה מוזמן ליצור איתי קשר בהודעות אם יש לך עדיין שאלות והתואר מעניין אותך ...

חיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...