בעיה בעבודה עם שני מסכים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בעבודה עם שני מסכים

Splashy

Recommended Posts

יש לי שני מסכים, בלילה אני מכבה אותם. בבוקר כשאני מדליקה את המסך הראשי (Dell), הוא נכבה ולא מציג תמונה.

אחרי זה אני מדליקה את המסך השני ומבצעת Detect בהגדרות המסכים ואז המסך הראשי של נדלק.

ניסיתי לעשות Restart למחשב וזה עדיין ממשיך. איך ניתן לפתור את זה כך שיעבוד כמו קודם ולא יהיה צריך לבצע כל פעם Detect אחרי שמכבים את המסך?

אשמח לעזרה, תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, עדכנתי דרייבר לאחרונה.

ליתר דיוק, קניתי את ה-EVO SSD מהקבוצתית והתקנתי עליו WIN 8, עדכנתי ל-8.1 והתקנתי Experience עם דרייבר מעודכן אבל אני לא בטוחה שזה קשור.

עכשיו ניתקתי את הכבל של המסך השני וכיביתי את הדל והוא נדלק בלי בעיה. אחרי זה החזרתי את הכבל של המסך השני, כיביתי את הדל והוא שוב נדלק בלי בעיה.

ההבדל היחיד הוא שחיכיתי מעט זמן בין כיבוי להדלקה וכשהבעיה קורית עוברות לא מעט שעות בין הכיבוי להדלקה, אולי יש לזה משמעות.

אחכה למחר ואראה, אם הבעיה תחזור על עצמה, אנסה להחליף כבלים. תודה על העצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדברים היחידים הדומים שמצאתי ברשת זה או יציאה דפוקה בכרטיס או כבל דפוק

אם זה לא זה ולא זה הייתי שם את הכסף על איזה פאק חומרתי במסך (לדעתי הסיכוי לתקלה תוכנתית נמוך מאוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס מסך חדש, החליפו לי אותו לפני מספר שבועות לאחר שהקודם הלך לעולמו אז אני חושבת/מקווה שזה לא בעיה בכרטיס מסך.

יכול להיות שזה קשור לכבלים, אם אני אראה שהבעיה חוזרת על עצמה, אנסה להחליף כבלים.

אני מקווה שזו לא תקלה חומרתית במסך, ואם כן אז נקווה שיש עדיין אחריות (נראה לי שיש אבל אצטרך לוודא את זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום קמתי בבוקר וזה היה בסדר, יכול להיות שזה שניתקתי וחיברתי את הכבל מהמסך השני סידר את זה? אין לי מושג.

בכל מקרה אמשיך לעקוב ולראות אם אכן הבעיה נפתרה או שהיא ממשיכה. אעדכן פה בהמשך אם הבעיה תחזור.

תודה רבה לכולם על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שני מסכים, בלילה אני מכבה אותם. בבוקר כשאני מדליקה את המסך הראשי (Dell), הוא נכבה ולא מציג תמונה.

אחרי זה אני מדליקה את המסך השני ומבצעת Detect בהגדרות המסכים ואז המסך הראשי של נדלק.

ניסיתי לעשות Restart למחשב וזה עדיין ממשיך. איך ניתן לפתור את זה כך שיעבוד כמו קודם ולא יהיה צריך לבצע כל פעם Detect אחרי שמכבים את המסך?

אשמח לעזרה, תודה מראש.

ניסית לבטל מצב שינה במחשב ? עדיף שהמחשב יכבה רק את המסכים בלי מצב שינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...