SSD בנפח של לפחות 120GB מתחת לרף המס - אפשרי למצוא? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SSD בנפח של לפחות 120GB מתחת לרף המס - אפשרי למצוא?

CountDeMoney

Recommended Posts

אני מחכה עם קניית ה- הראשון שלי (בנפח של 120GB, הבנתי שזה מה שכדאי לי לחפש כמשתמש Windows 7) ל- מתחת לרף המס. בשנה האחרונה לא הצלחתי למצוא שום דבר כזה שהוא לא Refurbished. מתי להערכתכם אוכל להשיג כונן כזה בפחות מ-75$? (כלומר 95$~340 שקלים אחרי Buy2USA)

אולי אני עושה שטות, והיום אפשר להשיג דברים זולים באותה מידה בארץ? (לא מצאתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכנן לקנות ב-75$, עם 20$ משלוח של Buy2USA.

כלומר - 335 שקלים.

בזאפ, הכי נמוך שמצאתי היה 458 שקלים.

אז, אנחנו מדברים על 25% הנחה. (וזה אחרי המשלוח המופקע של Buy2USA. משלוח לא צריך לעלות 20$)

אני אקח את הסיכון. (חוץ מזה שאני גם מעדיף לשלם כמה שפחות מיסים עקיפים ברמה העקרונית, כדי לעודד את המדינה להוריד אותם)

אולי יש מקום עם מחירים דומים יותר לאלה?

למה כל כך יקר כאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קונה בBUY2USA "קונים עבורך', יש 40 ש"ח הנחה לסכום שציינת (מעל 300 שקלים).

בכל אופן, כונן הייתי קונה דווקא בארץ אלא אם ההפרש באמת רציני או שמדובר על איזה כונן אקסטרים כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך לחשב את עלות המשלוח של buy2usa לצרכי מס.

אתה צריך לחשב כמה סה"כ עלות המוצר כולל משלוח (שלעיתים קרובות חינם בתוך ארה"ב) עד שזה מגיע למחסני buy2usa. לפי חשבונית זו הם מחשבים מס, ואם לא עובר את ה 75$ אז יופי.

אתה יכול להרים טלפון לשירות שלהם ולוודא את מה שכתבתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכנן לקנות ב-75$, עם 20$ משלוח של Buy2USA.

כלומר - 335 שקלים.

בזאפ, הכי נמוך שמצאתי היה 458 שקלים.

אז, אנחנו מדברים על 25% הנחה. (וזה אחרי המשלוח המופקע של Buy2USA. משלוח לא צריך לעלות 20$)

אני אקח את הסיכון. (חוץ מזה שאני גם מעדיף לשלם כמה שפחות מיסים עקיפים ברמה העקרונית, כדי לעודד את המדינה להוריד אותם)

אולי יש מקום עם מחירים דומים יותר לאלה?

למה כל כך יקר כאן?

אם אתה עושה את כל הפרוייקט הזה בקטע (טיפשי) של רובין הוד או הטמבל השני ההוא שנלחם בתחנות רוח - אז שיהיה לך בכיף...

מכל סיבה אחרת - תקנה בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו תגובה קצת דושית, לא?

למה לחסוך 30% מהמחיר זה טיפשי?

שנאת סיכון זה לגיטימי, וגם אהבת סיכון. אני משער שהכסף שלך מרוויח 0.7% בפק"מ, ואתה מאושר מזה.

זה לא אומר שוורן באפט מטומטם כשהוא מחליט לשים את הכסף שלו במשהו פחות סולידי.

(והשקעת הזמן שלי, עם הכתיבה בפורומים כאן והכל, לא עברה את ה-10 דקות)

אגב, זה הכונן הקשיח השלישי שאני קונה באופן הזה, ובינתיים לא התחרטתי. אז גם אם הכונן הזה ישבוק חיים אחרי שבועיים, ההשקעה שלי השתלמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לחסוך 30% מהמחיר זה טיפשי?

כי בתמורה לחיסכון הזה אתה:

א. מתפשר על דגמים גרועים, פחות טובים (ביצועים) ופחות אמינים.

ב. מאריך את זמן ההמתנה למוצר.

ג. מסתכן בכך שהוא יגיע תקול ואתה תוכל רק לדבר לקיר. משלוח הלוך חזור יעלה לך 44$ והנה לא רק שלא חסכת שקל אלא אפילו יצאת מופסד.

ד. מוותר על אחריות עתידית, שבהחלט חשובה בכוננים קשיחים (גם , מניסיון).

אבל אם אתה רוצה להמשיך לחיות בסרט שאתה וורן באפט.... תהנה :)

אגב, סתם כהערת אגב לגבי שאלת ה"למה" שלך - ביבוא אישי יש פטור ממיסים עד 75$, אבל כשאתה קונה מחנות בארץ זה לא יבוא אישי, ואתה כן משלם מע"מ כמו על כל מוצר אחר.

ההבדל של 25% במחיר נובע מזה שהמחיר בחנות כולל 18% מע"מ כחוק. עוד 7% זה ככל הנראה הרווח של החנות, בכל זאת הם לא ארגון צדקה. בתמורה אתה מקבל את כל היתרונות שהם ההיפך מהסעיפים הנ"ל שכתבתי בפיסקה הקודמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בתמורה לחיסכון הזה אתה:

א. מתפשר על דגמים גרועים, פחות טובים (ביצועים) ופחות אמינים.

ב. מאריך את זמן ההמתנה למוצר.

ג. מסתכן בכך שהוא יגיע תקול ואתה תוכל רק לדבר לקיר. משלוח הלוך חזור יעלה לך 44$ והנה לא רק שלא חסכת שקל אלא אפילו יצאת מופסד.

ד. מוותר על אחריות עתידית, שבהחלט חשובה בכוננים קשיחים (גם , מניסיון).

אבל אם אתה רוצה להמשיך לחיות בסרט שאתה וורן באפט.... תהנה :)

אגב, סתם כהערת אגב לגבי שאלת ה"למה" שלך - ביבוא אישי יש פטור ממיסים עד 75$, אבל כשאתה קונה מחנות בארץ זה לא יבוא אישי, ואתה כן משלם מע"מ כמו על כל מוצר אחר.

ההבדל של 25% במחיר נובע מזה שהמחיר בחנות כולל 18% מע"מ כחוק. עוד 7% זה ככל הנראה הרווח של החנות, בכל זאת הם לא ארגון צדקה. בתמורה אתה מקבל את כל היתרונות שהם ההיפך מהסעיפים הנ"ל שכתבתי בפיסקה הקודמת.

תוסיף גם מס הכנסה על הרווח של החנות, ותשלומים מסביב (לעובדים לכל אורך השרשרת, משלוח וכו') - אף אחד מהדברים האלה לא תורם לי, אז הם לא כל כך רלוונטיים. הדבר היחיד שמעניין אותי בתור צרכן הוא סוגיית האחריות, ואיכות המוצר.

וכן, אני מרוויח רק 25%, (אגב, בעסקה שמצאתי, אשלם רק 76$ עם המשלוח - 270 שקלים במקום 458 - כלומר, המחיר בארץ גבוה ב-70%) אבל זה מול המוצר הכי זול בארץ, לא מול המוצר הכי איכותי בארץ. אם הייתי רוצה לבחור במוצר איכותי, ההפרשים היו הרבה יותר גבוהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...