מעבר לדירה עם מזגן קיים - להישאר איתו או לקנות חדש? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבר לדירה עם מזגן קיים - להישאר איתו או לקנות חדש?

Boris_yo

כמה אתם משלמים על מזגן בחודש שעובד 8 שעות ביום?  

3 הצבעות

1. 1. כמה אתם משלמים על מזגן בחודש שעובד 8 שעות ביום?

• 200+ ש''ח
    • 300+ ש''ח
      0
    • 400+ ש''ח
      0
    • 500+ ש''ח
      0
    • יותר מזה!
      0

Recommended Posts

יש לך בתפוז פורום שעוסק בזה, ברח לי השם אבל תחפש שם... יש שם משהו על שכירות או בסגנון.

נראה לי עדיף לעבור לדירה עם מזגן. לקנות חדש יעלה לך כסף וגם אחכ כשתעבור משם מה תעשה עם זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך בתפוז פורום שעוסק בזה, ברח לי השם אבל תחפש שם... יש שם משהו על שכירות או בסגנון

אני כמה שחיפשתי לא מצאתי. יש לך שם של פורום או קישור עליו?

נראה לי עדיף לעבור לדירה עם מזגן. לקנות חדש יעלה לך כסף וגם אחכ כשתעבור משם מה תעשה עם זה

אני יכול לפרק ולקחת אותו איתי. אולי לשלם לאיש מקצוע על פירוק אבל לקחת מזגן ומדחס וכנראה עוד פעם לשלם מחיר התקנה בדירה אחרת בעתיד אם אעבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

יש לי שאלה בנוגע לסוג מסויים של מזגן. הנה הביטו בתמונה למטה:

airconditioner.jpg

איזה מזגן זה בדיוק? כן הוא נתלה אבל הוא מסוג של מזגנים חדשניים חסכניים שתולים אותם קרוב לתקרה. אז התעניינתי בדירה לך קומה 4 שהיא אחרונה ויש בה שני מסגנים. אחת שאתם רואים בתמונה ועוד אחת בחדר שינה ויתכן זה אותו סוג של מזגן כמו שמופיע בתמונה אבל אני לא יודע.

מה הבעיה?

מזגנים אלה "קמצנים בחשמל", דהינו צורכים המון חשמל כמו אנשים אמרו לי. מכוון שאני לא יודע על כך בעצמי, אני אשאל אותכם פה חברה. מה אתם יודעים על מזגנים מסוג זה?

חוץ מזה, אם דירה בקומה אחרונה, זאת אומרת בקיץ דירה אופכת לסאונה ואז צריכים להפעיל מזגנים. אם במקרה זה מזגנים צורכים בהמון חשמל, אני לא רוצה שיהיה לי הוצאות חשמל גדולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...