BF4 רץ לאט מאוד בקמפיין - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BF4 רץ לאט מאוד בקמפיין

IDOnoach

Recommended Posts

שלום. הורדתי גרסה פרוצה בשביל לנסות את הקמפיין לפני שאני רוכש.

שאני מתחיל לשחק במשימה הראשונה הFPS צולל ל 3-2

יש לציין שיש לי מערכת חזקה יחסית (I5 GTX 760 וכו..) ושהרצתי את BF3 על FHD ואולטרא

אשמח לעזרתכם
:)

תודה

0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר ללינק ששלחת ... מדובר על תקלה אצלו , הוא כתב 2-3FPS
מה הקשר התגובה הזאת בכלל?! נכנסת לקישור שמפנה אגב לעוד קישורים?(אני בטוח שלא גם אם תגיד שכן), בכל מקרה לא חסר בעיות בBF4 וזה שהוא כתב 2-3FPS זה דיי כללי זה לא שאצלו יש בעיה של נפילת FPS ל2-3 למישהו אחר זה 1-2 ומישהו אחר זה 4-5 סה"כ אותה הבעיה הוא פשוט בחר לנסח ככה -_-' .
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

11GnR אולי במקום לבוא אליי בטענות "מה הקשר ללינק.." ו"אולי טעיתי בקישור"(למרות שלא טעיתי) תעשה משהו מועיל ותנסה לעזור לפותח הדיון?!

^ולמה אתה פעם כותב "לינק" ופעם "קישור" ובדיוק אחרי הקישור פתאום זה "קראשים" תיהיה החלטי for christ's sake ...

לא קשור למשחק? אם זה קורה במשחק אז זה כן קשור אליו.

לא טעיתי בקישור בכלליות המשחק לא ממש שחיק במחשב והבעיות מדברות בעד עצמן.

אני יודע שרובם מדברים על קריסות של המשחק אבל אתה יכול למצוא כאלו שמדברים על ירידת FPS כמו בReddit מישהו כתב

but the most annoying part is me getting 60FPS and getting random lag spikes down to 10 then 60 again.

אפשר לחפש בצורה קצת יותר ממוקדת על העניין עם הירידות FPS למשל

Battlefield 4 stutter/fps sudden drop/lag spkes - tomshardware

I can play on all ultra graphics at around 50-60 fps but there are sudden stutters that lower the fps for a second to 1-10 and it is impossible to play with.

שיחה הזוייה עם נציגת EA לגבי FPS נמוך בBF4 עם 7970...

אולי זה יעזור

1.Press Ctrl+Alt+Delete

2.Opens the task manager

3.open the processes tab

4.Then find out the process called BF4.exe and process Origin

5.You should do that after launching the game

6.Right click on each one

7.Set Priority

8.Choose High

#set Affinity settings:

Run the task manager (Ctrl-alt-delete)

Go to the "Process tab" in task manager

Right click on .exe

You will get the option of "set affinity", click on it

You wil get CPU 0, CPU 1, CPU 2 and CPU 3 options.

You need to select CPU 1.

Click on "Apply" and then "OK"

ואולי גם זה...

וOR2OOO שאוהב להעלות את מונה ההודעות שלו עם הודעות קצרות שלא עוזרות אף פעם לאף אחד, אין קשר בכלל למקורי אם זה קורה גם לאנשים עם המשחק המקורי אז מה הטעם בכלל לקנות כשיש כל כך הרבה בעיות נראה כאילו המשחק עוד בבטא.

התגובה הזאת שלך מזכירה לי את שאר תגובות ההעלאת מונה ההודעות בנושאים שהיו קשורים לחלונות 8/8.1 שתמיד שמישהו פרסם שיש לו בעיה מסוימת אתה נכנס לדיון כדי לומר לו שאצלך הכל היה עובד טוב:facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ולמה אתה פעם כותב "לינק" ופעם "קישור" ובדיוק אחרי הקישור פתאום זה "קראשים" תיהיה החלטי for christ's sake ...

:s0927::s0927::s0927::s0927::s0927::s0927:

בנוגע לשיחה עם הנציגה הגאונה שלך -

להעלות PRORITY יפגע לך בביצועים בדרך כלל, כדי לשפר ביצועים דווקא מורידים בTASK MANAGER

ולהשתמש בליבה 1 במקום 4 (מאיפה היא יודעת שיש לי 4 דווקא?)... לא צריך באמת תגובה על זה

בכל אופן פותח השרשור, אני בטוח שאם נופל לך מ60 ממוצע או משהו כזה ל2-3, זה בעיה אצלך.

מה שאתה יכול לנסות: למחוק דריברים עם DRIVER ולהתקין את האחרון מחדש (עם הדרייבר פיוז'ן אומר שהוא לא מחק הכל, הוא בדרך כלל לא מחק את מה שהכי חשוב למחוק כי זה קבצי דרייבר שהם בשימוש, אז תוודא שהוא מוחק הכל), להריץ סריקת , ואם זה לא עוזר להריץ תוכנה שרושמת לך LOG של התדרים של הכרטיס מסך ושל המעבד (יש מצב שתצטרך 2 תוכנות), ולהסתכל אם היה לך אולי DOWNCLOCK כבד איפה שהנפילות בדיוק.

וגם כמובן הדבר הראשון זה מתי שזה קורה, להסתכל בTASK MANAGER ולראות אם יש עוד משהו שצורך הרבה CPU ...

וסתם רעיון שלא נתקלתי שמעלים אותו בכלל - אולי יש לך משהו שמפוצץ את הRAM, אולי MEMORY LEAK שיוצר הקראק למשל, אז מתי שזה קורה תסתכל שיש לך לפחות איזה 20% פנוי, אחרת יש מצב שאתה משתמש בזכרון וירטואלי שזה יגרום לבעיה.

ניסית להוציא את המחשב מהחשמל ולהחזיר ? :party0023:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לשיחה עם הנציגה הגאונה שלך
איך בדיוק שלי "גאון"?:facepalm: זה בכלל לא אני אלא משתמש כלשהו מהפורום השכן שדיבר עם נציגה שלהם.
ולהשתמש בליבה 1 במקום 4 (מאיפה היא יודעת שיש לי 4 דווקא?)... לא צריך באמת תגובה על זה
אתה מתכוון לרשום שיש לו, ואולי כי הוא פתח תיק אצל EA וכתב שם את שאר הפרטים(זה כתוב כבר בתחילת השיחה עם הנציגה) אז כנראה שם הוא השאיר מפרט מלא בנוסף גם שלח לה קובץ dxdiag, ככה שאם היית קורא היית מבין.

אגב 11GnR מה שכתבת בסוף לגבי הRAM זה בדיוק מה שהיה כתוב בסוף הדיון בפורום של tomshardware

אפשר לחפש בצורה קצת יותר ממוקדת על העניין עם הירידות FPS למשל

Battlefield 4 stutter/fps sudden drop/lag spkes - tomshardware

in that case you'll be running out of and having to use page file, thats the next most likely cause.

IDOnoach כמה זיכרון יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבוב לא יודע מה איתך אבל יש לי דברים טובים יותר לעשות עם הזמן שלי מלקרוא דיונים של חצי שעה בשביל לפסול שטות שצוטטה מהדיון, גם אם הייתי קורא אני בטוח שהייתי חושב שזה לא רעיון טוב להריץ את המשחק על אחת. ובכל אופן קשה בטירוף להבין מה אתה כותב, אתה צריך להתנסח טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לקרוא את כל הדיון כשאתה יכול לקרוא בדיוק את ההתחלה של השיחה עם הנציגה.

זאת ממש לא בעיה להבין מה שאני כותב יש ציטוט ומתחת לזה התגובה על אותו ציטוט, ואם לא הבנת זאת לא בעיית ההתנסחות שלי אלא בעיה של קושי בהבנה שלך.

ומצטער לבשר אבל אתה זה שצריך להתחיל להתנסח יותר טוב מר "לינק" "קישור" וקראשים" .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...