התחיל PRE LOADING של GHOSTS בסטים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחיל PRE LOADING של GHOSTS בסטים

RDvd

Recommended Posts

אני לא יודע בידיוק באיזה שעה המשחק יוצא, אבל המשחק יוצא בשעה שונה לכל אזור זאת אומרת שאם במקרה הוא יוצא בארצות הברית לפני החמישי לחודש אז אם תשתמש ב אז תוכל לשחק לפני כולם ביום אבל הפינג שלך לא יהיה משהו בגלל שזה , זאת סתם דוגמה בדרך כלל מה שקורה זה פשוט שיוצא באזורים שונים בעולם בשעות שונות ואז עם אתה יכול להשתמש ולשחק לפני הזמן שזה יוצא לנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע בידיוק באיזה שעה המשחק יוצא, אבל המשחק יוצא בשעה שונה לכל אזור זאת אומרת שאם במקרה הוא יוצא בארצות הברית לפני החמישי לחודש אז אם תשתמש ב VPN אז תוכל לשחק לפני כולם ביום אבל הפינג שלך לא יהיה משהו בגלל שזה VPN, זאת סתם דוגמה בדרך כלל מה שקורה זה פשוט שיוצא באזורים שונים בעולם בשעות שונות ואז עם VPN אתה יכול להשתמש ולשחק לפני הזמן שזה יוצא לנו.

Steam Subscriber Agreement

You agree that you will not use IP proxying or other methods to disguise the place of your residence, whether to circumvent geographical restrictions on game content, to purchase at pricing not applicable to your geography, or for any other purpose. If you do this, we may terminate your access to your Account.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע בידיוק באיזה שעה המשחק יוצא, אבל המשחק יוצא בשעה שונה לכל אזור זאת אומרת שאם במקרה הוא יוצא בארצות הברית לפני החמישי לחודש אז אם תשתמש ב אז תוכל לשחק לפני כולם ביום אבל הפינג שלך לא יהיה משהו בגלל שזה , זאת סתם דוגמה בדרך כלל מה שקורה זה פשוט שיוצא באזורים שונים בעולם בשעות שונות ואז עם אתה יכול להשתמש ולשחק לפני הזמן שזה יוצא לנו.

אם זה כמו בBF4 אז אתה פשוט מפעיל חד פעמי כדי לעשות Unlock וזה נשאר פתוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...