שאלות לגבי דיסק קשיח בנייד - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות לגבי דיסק קשיח בנייד

avivkah

Recommended Posts

שלום

בשעה טובה קניתי מחשב חדש,

עכשיו אני בשלבי התקנות והגדרות.

הדבר הראשון שעשיתי זה להגדיר בדיסק מחיצה מיוחדת למערכת ההפעלה.

מכיוון שהוא הגיע עם 7, ניסיתי לבצע את החלוקה של הדיסק עם הכלים של מערכת ההפעלה.

הבעיה היא שהכיווץ המקסימלי שהיא היתה מוכנה לבצע עבור המחיצה בה יושבת מערכת ההפעלה היא למחיצה של 250GB, לי אישית זה נראה גדול מידיי, לכן הורדתי תוכנה וכיווצתי אותו ל - 80 GB.

כרגע אני לא רואה בעיה עם פעולת המחשב, השאלה היא, האם הפעולות שלי לא יפגעו הפעולת המערכת בעתיד?

מה הגודל המינימלי המומלץ כדי לעבוד עם המערכת? מדובר על 7 עם 64 ביט

(גודל הדיסק המקורי הוא 50 GB)

יש לי דיסק שהיה במחשב הישן שגודלו 500GB, הייתי שמח להפוך אותו לדיסק נוסף במחשב או דיסק גיבוי חיצוני,

האם אני יכול להכניס אותו לתוך המחשב כדי שיהיה דיסק שני?

אם כן, האם כשאעשה אותו לבד, האם זה יפגע האחריות של המחשב?

המחשב החדש של , G580

אני מבין שניתן לקנות קופסה כזו שתהפוך אותו לדיסק חיצוני. בחנויות מחשבים קופסה כזו נראית לי יקרה מידיי (דיברו איתי על עלות של כ - 100 ש"ח ), מהניסיון שלי, כנראה אפשר לקנות קופסה כזו באי-ביי במחיר הרבה יותר זול, הבעיה היא שאני לא יודע להגדיר בדיוק את הפרמטרים שלה, אשמח לעזרה בנושא זה.

תודה

אביב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הדיסק המדובר הוא גם דיסק של מחשב נייד? אם כן אתה צריך לוודא שהוא בגודל תואם למחשב שלך. בנוסף לזה צריך לוודא אם יש עוד slot לכונן נוסף, ואם המחשב שלך תומך בכונן נוסף. it...

2.אם אתה לא רוצה לעשות גיבוי במיוחד למחיצה חיצונית או שאתה רוצה לעשות Dual-Boot (להריץ יותר ממערכת הפעלה אחת בו זמנית) אין לך סיבה "לחסוך" בשטח של המחיצה. אתה פשוט מייצר שטח מת, אמנם, אתה יכול לפרמט אותו ולהתקין עליו תכנות או לשמור עליו קבצים (כמו שאתה עושה במחיצה הראשית שלך [זו שהתקנת עליה את המערכת])

מקווה שזה עוזר!

ניר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...