תקוע ב-OC - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקוע ב-OC

gshhar

Recommended Posts

המפרט שלי הוא

AN7

בארטון 2500 לא נעול

קורסייר 2X256M 3200

ANTEC TP 430

בבאס 200 המחשב עובד מצויין אבל כשאני מעלה ל-202 יש מסך כחול וריסטרטים כל הזמן.

העלתי את המתח עד ל-1.75 אבל זה לא עוזר.

נ.ב

יש לי בעיה עם התוכנה פריים 95.

אני פותח אותה ולוחץ על STOP ואז ב-OPTIONS לוחץ על TORTURE TEST אבל זה מפסיק אחרי דקה בערך.

מה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח המחשב שלך פשוט לא יציב... תכתסכל כתוב שם משהו ואז המילה halted ואז הוא נותן לך

את החישוב שמחשב ביצע לא נכון.. את התוצאה שהחמשב נתן ביחס לתוצאה שהיתה אמורה להתקבל משהו כזה...

תנסה לעלות עוד קצת מתח למעבד.. תייצב אותו קודם על באס 200 ואז תנסה עוד.. תעלה מתח לציפסט ל-1.7 אם עדיין

המחשב לא יציב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי זה ככה.. אין לי מוסג למה אבל שאני מעלה ל210 הכל בסדר (מפרט אינטל) אבל שאני מעלה ל211 המחשב מראה מסך כחול של . אין לי מוסג למה :-\ אז אם למישהו יש תשובה... תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכמה לעלות את התיזמונים?

ובקשר לראם להעלות שלב אחת ולראות אם זה עוזר ואם לא אז לנסות עוד שלב?

עידכון

העלתי בשלב אחד לזכרונות את המתח ואת המתח מ-1.71 ל-1.75 בערך למעבד והפריים 95 מפסיק לאחר 10 דק' בערך.

האם להעלות את המתח לראם בעוד ? ובכלל עד איזה מתח להעלות לזכרונות ומאיזה מתח להימנע מלהעלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעלה מתח לצ'יפסט.. בביוס זה VDD בדיפאולט הוא על 1.6 תעלה ל-1.7... תשנה את התיזמונים שלך

ל 6-3-2-2.5 תראה אם זה עוזר במשהו.. תעלה את המתח לזיכרונות ל-2.7 אם עוד לא העלת ..

אם עדיין המחשב לא יציב נסה לעלות עוד דרגה למעבד ל-1.8.. אין לך כל כך מה לפחד במתח שאתה נותן לו עד

1.8 בערך לא יגרם לו נזק רב ;)

תדכן זוב כשניסית הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי העלתי את המתח לזכרונות ל-1.7 למעבד 1.75 והפריים מחזיק בנתיים חצי שעה וזה מה שקיבלתי.

אגב הבארטון 2500 שלי לא נעול אז מה אתם מציעים הלאה להעלות את המכפלה או להוריד אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונת שהעלת לציפסט מתח ל-1.7... אבל אני רואה שהעלת גם לזיכרונות אז סבבה שמעת בעצתי ;)

תראה אני ממליץ לך דבר ראשון תעלה את המכפלה כמה שאתה יכול ותנסה להגיע עם הבאס הכי גבוה שלך כדי שתראה

מה המעבד שלך שווה :P אחר כך עדיף לך להוריד את המכפלה לבער 9.5-10 ולהעלות את הבאס שלך הכי שאתה יכול

ככה המעבד שלך יהיה חזק במיוחד! וזה גם התוצאה האולטימטיבית ל-.. :P

תנסה הכול תראה קודם כל את האפשרויות שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם כששיניתי את התיזמונים של הזכרונות מ-2.3.3.7 ל-2.5.2.3.6 הפריים הפסיק לאחר כמה זמן.

עכשיו הכל מוגדר אצלי ככה:

CPU VOLTAGE 1.750

DDR SDRAM 2.7 - העלתיבשלב אחד מ-2.6 או מ-2.65 לא זוכר בדיוק.

NB VOLTAGE (מה זה בדיוק?) - העלתי מ-1.6 ל-1.7.

זכרונות - 2.3.3.7

העלתי את הבאס ל-206 והורדתי את המכפלה ל-10.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...