המלצה לDOK USB 3.0 בגודל 32-64GB. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לDOK USB 3.0 בגודל 32-64GB.

krispelj

Recommended Posts

אם כבר קונים USB3 אני ממליץ על ה - SanDisk יש לו ביצועים בין הגבוהים ביותר, אני גם ממליץ לקחת לא פחות מ - 64GB.

יש באיביי כמה מוכרים טובים, כרגע אני לא יכול להביא לינקים, אני אוסיף מאוחר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לדעתי לקנות לפחות 64GB.

אני קניתי לפני שנה וזה באמת גודל מינימאלי, בעיקר למי שרוצה להעביר (אפילו בלוריי מלא) במהירות.

רק תשים לב ותבדוק איזו מהירות החיבור USB3 מסוגל לתת... יש כאלה שנותנים 50-70 מגה לשניה וכאלה עד 90 מגה.

אם שלך לא כזה מהיר אולי לא צריך לקנות דיסק און קי כל כך מהיר (אם ההפרש בכסף משמעותי).

שלא תקנה אחד במהירות קריאה מטורפת ובגלל הUSB3 שלך במחשב הוא יעביר בשליש ממה שמוצהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא נתקלתי בבקר USB3 שלא מסוגל לתת לפחות 100MB/s. יש כאלה שנותנים הרבה יותר. המגבלה לרוב היא הכונן הקשיח.

לגבי הכוננים - גם אני ממליץ על הExtreme 64GB (בהנחה שגודל פיזי הוא לא המגבלה). בין היתר כי הכתיבה בו מהירה פי 2 בערך מדגם ה32GB (מהירות הקריאה שווה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש באיביי כמה מוכרים טובים, כרגע אני לא יכול להביא לינקים, אני אוסיף מאוחר יותר.

http://www.ebay.com/itm/SanDisk-64GB-64-G-Cruzer-Extreme-CZ80-USB-3-0-Flash-Memory-Pen-Drive-SDCZ80-064G-/221181580036?pt=US_USB_Flash_Drives&hash=item337f731304

אבל הייתי מחכה לסוף חודש הבא, יכול להיות שיהיו משתלמים בשישי השחור (או "חנוכה" בארץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...