בעיה באינטרנט :( - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה באינטרנט :(

^DaGoN^

Recommended Posts

אז ככה, יש לי כמעט שנה את האינטנרנט הזה-ADSL, אני מחובר דרך 012 קווי זהב, וכמובן דרך בזק, שהתחברתי אל 012, שזו החברה הראשונה שהתחברתי אלייה אי פעם,לפני זה לא היה לי , התחברתי אליהם בחבילה של 256Kpbs.

הורדתי על קצב מצויין, גלישה מהירה, אני משחק במשחקי רשת, והפינגים שלי היו מצויינים, אבל אחרי כמה זמן, התחילו בעיות:

ששיחקתי במשחקי רשת שלי, בבוקר ובצהריים היו לי פינגים טובים, אבל בערב, הפינגים שלי היו גרועים וזה היה מלווה ב-PacketLoss, ככה זה היה כל ערב, התקשרתי ל-012 קווי זהב-הספק שירות שלי, ואמרתי להם את הבעיה, הם ניסו לעזור לי-אבל לא הצליחו, הם אמרו לי שהפיתרון היחיד הוא לעשות חבילת גדולה יותר, לעשות 756Kpbs, אז הקשבתי להם, עשיתי 756Kpbs, הבעיות לא נפתרו, ויש לי בערב-כל ערב, פינגים גבוהים ו-PacketLoss, אני מדבר עם 012 המון פעמים כדי שינסו לעזור לי, הם מנסים לא מצליחים-והם שולחים אותי לדבר עם , ואומרים שיש אצלהם בעיות-עומס, שאני מדבר עם הם אומרים שתמיד הספקיות שולחות את הלקוחות לבזק, ובזק אמרו לי שהבעיות אצל 012, ובזק בדקו לי את הקו ועוד דברים.

עכשיו אני לא יודע מה לעשות, אני עצבני מאוד בגלל הפינגים, ואני גם מוריד על קצב איטי עכשיו, בנוסף לפינגים הגבוהים, אני לא יודע מה לעשות.

החלפתי גם מודם מ-ALE 130 ל-ECI 270, זה גם לא עזר-בכלל.

רציתי שתייעצו לי מה לעשות, איפה הבעיות? אצל או 012? אני כבר מיואש, אם הבעיות אצל 012, אני בהתחייבות שנה אליהם ואני לא יודע אם אני יצטרך לשלם להם כדי להתנתק, ואמא שלי לא מסכימה לשלם להם כדי להתנתק, תציעו לי מה לעשות בבקשה, אני כבר מיואש.

תזכרו שהבעיה רק בערב

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון: פינגים לא קשורים כהוא-זה לחבילה ולמהירות ההורדה המקסימלית שלך. אני חושב שאותו אדם שדיברת איתו קצת "עבד" עליך בשביל לסחוט ממך עוד כסף.

דבר שני: פינגים לאן? השרתים שאתה משחק בהם הם בארץ? בחו"ל? באיזה יבשת?

בעיקרון, זה ידוע שיש בעייה בארץ של פינגים לחו"ל, מכיוון שארצנו הקטנטונת רחוקה פיסית מארצות אחרות, והציוד של המרכזיות פה בארץ לא מספיק טוב בשביל פינגים מעולים. זה סביר בשעות שאין עומס, ומתי שיש בשעות הערב, אתה רואה את התוצאות.. שידרוג למכשירים שיספקו פינגים טובים יותר יעלה למרכזיות בארץ ממש ממש ממש ממש הרבה כסף, וזה בכלל לא ייצא להם משתלם לאור העובדה שלרוב הגולשים בארץ לא איכפת בכלל מפינגים.

היה פה לא מזמן דיון על זה. אתה יכול למצוא אותו בעזרת ה-search.gif.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה,באמת הוא עבד עלייך בקשר לחבילה..

ואני מאמין שזו בעיית תשתית כלשהיא של בזק ...

אני יפנה אותך לאתר שעושה בדיקה לאינטרנט ומציע לך מה לשפר,אומנם הוא טוען שהוא אינו משפר PACKET LOSS וגם לא פינגים,אבל מניסיון עם שחקני CS עם פינגים גבוהים,זה עבד להם והוריד להם את הפינגים,בנוסף אני מקווה שעשית סריקה עם SPYBOT לדברים שעשויים לאכול לך את הפס.

www.dslreports.com/tweaks

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון: פינגים לא קשורים כהוא-זה לחבילה ולמהירות ההורדה המקסימלית שלך. אני חושב שאותו אדם שדיברת איתו קצת "עבד" עליך בשביל לסחוט ממך עוד כסף.

דבר שני: פינגים לאן? השרתים שאתה משחק בהם הם בארץ? בחו"ל? באיזה יבשת?

בעיקרון, זה ידוע שיש בעייה בארץ של פינגים לחו"ל, מכיוון שארצנו הקטנטונת רחוקה פיסית מארצות אחרות, והציוד של המרכזיות פה בארץ לא מספיק טוב בשביל פינגים מעולים. זה סביר בשעות שאין עומס, ומתי שיש בשעות הערב, אתה רואה את התוצאות.. שידרוג למכשירים שיספקו פינגים טובים יותר יעלה למרכזיות בארץ ממש ממש ממש ממש הרבה כסף, וזה בכלל לא ייצא להם משתלם לאור העובדה שלרוב הגולשים בארץ לא איכפת בכלל מפינגים.

היה פה לא מזמן דיון על זה. אתה יכול למצוא אותו בעזרת ה-search.gif.

פינגים לשרתים בארץ של נטוויז'ן, לכל מי שמשחק יש פינג מצויין כל היום, כולם ישראליים.

ואיזה חיפוש לעשות?

מה לרשום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...