איך עובדות מכינות ? - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך עובדות מכינות ?

danielzy

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מתעניין לגבי מכינה לקראת לימודים אקדמיים למדעי המחשב \ הנדסת תוכנה, ולא ממש מבין איך העניין עובד באונ' השונות

עד היום חשבתי שישנה מכינה רק לפיסיקה, כלומר למועמדים חסרי בגרות בפיסיקה (כמוני) שרוצים ציון שימלא 5 יח' פיסיקה אבל מקריאה קצרה באתר של אונ' בן גוריון, זה נראה כאילו זה עניין גדול הרבה יותר.

ציפיתי למכינה בת חודשיים+- שתחליף לי את הציון בפיסיקה, וכל מה שמצאתי זו מכינה גם של 5 יח' מתמט וגם של 5 יח' פיסיקה בת כחצי שנה (שמן הסתם גם עולה הרבה כסף). ציון טוב ב 5 יח' מתמט' יש לי, ואין לי צורך במכינה...

באתר של בר אילן לעומת זאת, יש מכינה כמו זאת שאני מחפש, אך היא מסתיימת כחודש לפני תחילת הלימודים, ולכן לא נראה לי הגיוני שהיא עוזרת בסיכויי קבלה, כמו כן - לא מצויין באתר ההשפעה של המכינה על הסיכויי קבלה, רק מצויין ש 80 זה ציון עובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא מה אתה צריך ?

אני לא יודע איך המכינות עובדות , אבל אם אתה מעוניין רק בפיסיקה , אולי קיימת מכינה בפיסיקה בלבד .

הכי טוב שתיצור קשר עם המכינה ישירות . קח בחשבון שייתכן כי מכינה של את"א לא תכובד בהכרח בב"ש . (דוגמא לא מייצגת)

אני יכול לומר לך שביואל גבע , בגרות פיזיקה 5 יח"ל , תוך ארבעה חודשים תקבל ציון ממוצע של 90 . (יש לי אפילו המלצה על מורה נהדר)

עם זאת הבגרות פיזיקה היא בקיץ בלבד , לפי מה שזכור לי , אז קח בחשבון שזה יעכב אותך .

תראה איך ילך לך בפסיכומטרי ותשפוט לפי זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעה שמיכנה נגמרת חודש לפני הלימודים? זה לא פסיכומטרי. אם הציונים שלך מספקים, תוכל להתקבל בשנה עוקבת לתואר אקדמאי... בכל מקרה, לדעתי, מכינה זה בזבוז זמן ומתאימה בעיקר לכאלה שאין להם בכלל בגרות ורוצים לפחות ידע בסיסי כלשהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...