נגנב לי האייפון ויש לי רעיון איך למצוא אותו, מה דעתכם זה יכול לעבוד? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נגנב לי האייפון ויש לי רעיון איך למצוא אותו, מה דעתכם זה יכול לעבוד?

eido300

Recommended Posts

IMEI הוא הסידורי של המכשיר או יותר נכון של הלוח אם, רשום על מגירת הסים ועל לוח האם.

הוא לא ניתן למציאה, ברגע שהבחור מפרמט את המכשיר ומחליף סים שום דבר לא יאתר אותו.

אתה יכול לדווח עליו כגנוב, הוא יוכנס לרשימה שחורה ויהפוך ל-ברזל ויתפקד רק כאייפוד.

תלוי גם איך בוצעה החסימה, ישנה חסימה לכל הרשתות, ישנה כזו רק לרשת בה הוא נקנה ויעבוד ברשת אחרת וישנה חסימה לשעות מסויימות באותה רשת.

לפי מה שאני יודע IMEI לא ניתן להחלפה אלא אם תחליף את לוח האם של המכשיר.

כבר נתקלתי בגנב טיפש שנכנס לפייסבוק ורשם מיקום עם יוזר לא שלו, לקוחה שהייתה לי החזירה ככה 4S באורח נס(יצא לי חרוז).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא נכנס לרשימה שחורה כנראה שכל חברה יכולה לראות את הIMEI של הפלאפון (אחרת איך הם יחסמו אותו?, בכלל, הבנתי שברגע שהכנסתי סים לפלאפון החברה יכולה לדעת את כל הפרטים של הפלאפון הזה, אז לגבי "הכל" אני לא בטוח אבל את הIMEI אני די בטוח שהם יודעים), שיעשו רשימה שחורה של פלאפונים גנובים וברגע שIMEI יתחבר אליה יאתרו את הפלאפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IMEI הוא הסידורי של המכשיר או יותר נכון של הלוח אם, רשום על מגירת הסים ועל לוח האם.

הוא לא ניתן למציאה, ברגע שהבחור מפרמט את המכשיר ומחליף סים שום דבר לא יאתר אותו.

אתה יכול לדווח עליו כגנוב, הוא יוכנס לרשימה שחורה ויהפוך ל-ברזל ויתפקד רק כאייפוד.

תלוי גם איך בוצעה החסימה, ישנה חסימה לכל הרשתות, ישנה כזו רק לרשת בה הוא נקנה ויעבוד ברשת אחרת וישנה חסימה לשעות מסויימות באותה רשת.

לפי מה שאני יודע IMEI לא ניתן להחלפה אלא אם תחליף את לוח האם של המכשיר.

כבר נתקלתי בגנב טיפש שנכנס לפייסבוק ורשם מיקום עם יוזר לא שלו, לקוחה שהייתה לי החזירה ככה 4S באורח נס(יצא לי חרוז).

אפשר להחליף IMEI, מניסיון (לא מכשיר גנוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...