לעביר מערכת הפעלה מhdd ל ssd בשלמותה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לעביר מערכת הפעלה מhdd ל ssd בשלמותה

Yookidoo

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לא מבין מה כל כך נורא בלהתקין מחדש

מתחילים נקי ויפה

זו בהחלט תשובה של מי שיש לו מחשב למשחקים.

במחשב אצלי, התקנה מחדש עם כל התוכנות וסידור סביבת עבודה, מדובר ביומיים עבודה !!

למה להתקין מחדש אם אפשר להעביר עם ACRONIS או PARAGON ?

להלן קישור http://www.disk-partition.com/help/migrate-system-wizard.html

עם הסבר איך עושים, ומשם יש קישור להורדת תוכנה חינמית של AOMEI Partition Assistant - נסה ותהנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר פה למשחקים? גם סביבת פיתוח מורכבת ניתן לייצא ולייבא בצורה מהירה וסבירה.

לא יותר מהירה ואמינה מהעברה ל עם אחת התוכנות שצויינו.

- - - תגובה אוחדה: - - -

בשבילי זה היה תמיד התעסקות עם כאב ראש של פרמוט ואח"כ התקנת התוכנות הייעודיות.

כל מיני שטיקים וטריקים של יצוא/יבוא/העתקה לא היו אמינים והתוכנות שאימם עבדתי ייצרו הודעות שגיאה מוזרות.

העברה דיסק מעה"פ (IMAGE) לדיסק בפרט מסוג היא מהירה הכי ואמינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחולקים והמחזקים, מישהו ניסה להעביר דיסק BOOT מכני ל עם למשל Pargon Migrate OS to ?

אשמח לשמוע פתרונות יותר מהירים מהעברת דיסק מעה"פ לדיסק אחר...

- - - תגובה אוחדה: - - -

לחולקים והמחזקים, מישהו ניסה להעביר דיסק BOOT מכני ל עם למשל Pargon Migrate OS to ?

אשמח לשמוע פתרונות יותר מהירים מהעברת דיסק מעה"פ לדיסק אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העברה דיסק מעה"פ (IMAGE) לדיסק בפרט מסוג היא מהירה הכי ואמינה.

אני חולק על האמור לעיל

אולי (בדגש על אולי) זה מהיר - אבל לא הכי אמין

יש מספר בעיות אפשריות אני לא אמנה את כולן רק אציין למשל שצריך לבצע alignment \לבטל דפרגמנטציה\לנקות כל מני דברים מיותרים ועוד כל מיני שטויות שנמנעות עם התקנה כמו שצריך

ושוב לגבי גיימר או לאו זה ממש לא רלוונטי - אני רחוק מלהחשב גיימר - וכאשר קניתי ישבתי והתקנתי את המחשב כמו בובה - לקח לי אולי 3 שעות בהגזמה כדי לחזור בדיוק לאותה רמה של PRODUCTION שהיתי עם המערכת הקודמת ואפילו יותר טוב (מכיוון שהתקנתי כל התוכנות\דרייברים חדשים).

ואם יש לך סביבת עבודה שלוקח לך יומיים כדי להשתחזר אליה - אז כנראה שאתה לא יודע איך לגבות קונפיגורציה של תוכנות.

את רב התוכנות מאוד קל להעביר בין סביבות - רובן שומרות את ההגדרות ברג'יסטרי ואו בקבצים תחת מחיצת ההתקנה או מחיצת המשתמש

ונגזרת מכך גם אפשר לייצר סקריפט שמעתיק למיקום אחר (שיהיה לך גם גיבוי - כי יומיים זה הרבה זמן)

וגם מי שלא קל למצוא את קבצי ההגדרה - אני משוכנע שיש מנגנון ייבוא\ייצוא

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...רק אציין למשל שצריך לבצע alignment \לבטל דפרגמנטציה\לנקות כל מני דברים מיותרים...

...אז כנראה שאתה לא יודע איך לגבות קונפיגורציה של תוכנות...וגם מי שלא קל למצוא את קבצי ההגדרה - אני משוכנע שיש מנגנון ייבוא\ייצוא

גבריאל

תודה על המענה שלך (סימנתי 'תודה')

א. אני מניח שלא השתמשת בכלי להעברת מהע"פ ל - התוכנה מבצעת יישור/Alignment אוטומטי תוך כדי ההעברה.

למי שיש לו תוכנת דפרגמנטציה אז

1. ניתן להסיר את הSSD מהרשימה

2. כל תוכנת דפרגמנטציה מעודכנת לפחות בשנתיים האחרונות יודעת לעשות "דפרמנטציה" לכונן .

ב. אני לא מבצע גיבוי לקונפיגורציות של תוכנות, לא מתעסק ב REGISTRY רחמנא לצלן וזה אינו מעניין אותי.

אני משתמש ברמה מתקדמת בתוכנות איתן אני עובד ותו לא, למה לי לחפש קונפיגורציות ולשמור REGITRY.

אם התקנתי את התוכנה במקום אחר ייבוא ה REGISTRY מהסביבה הקודמת "ידפוק" לי את ההתקנה.

ואתה רוצה לומר שהתקנת מעה"פ מחדש, התקנת או העתקת תוכנות וייבוא REGISTRY יותר מהיר ואמין מהעברה ל .

מהניסיון שלי כלי MIGRATE TO הוא אמין ב 100% ומעביר לך את כל מה שהיה לך בדיסק המקורי ל SSD תוך שמירה על יישור.

אגב, ההתקנות שלוקחות לי יומיים נובעות שבמחשב שלי אני הרבה QA על עשרות תוכנות שהתקנתי (ואני לא מגזים).

בשבילי ה Migrate to SSD הוא הדבר האמין ביותר והמהיר ביותר להעביר מעה"פ מדיסק לדיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גלוי נאות.

מאז ה NT4 וכל הדרך עד לחלונות 7 לא פירמטתי מחדש .

וכשיצא 8.1 אשדרג אותו על ה 7 בלי לפרמט.

והמערכת עברה בנוסף גם וכמה שנוים רציניים בחומרה.

כל הדבורים על "זבלים שחונקים " וכדומה לא עובדים אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...