עזרה במודינג שאני מתכנן - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה במודינג שאני מתכנן

nivezrati

Recommended Posts

שבוע טוב לכולם

אני מתכנן להוסיף פרספקס מסביב לצג LCD שבמארז שלי הוא היה בגודל של שני מפרצי 5.25

אני גם אחתוך את הדלת של המארז ואוסיף פרספקס עם חריטה של ציור מסוים שעוד לא בחרתי

יש לי מספר שאלות אליכם

1. איך אנ ייכול להיות עיקבי בעומק החריטה בפרספקס?

2. האם פרספקס בעובי של 4 מ"מ יתאים?

3.האם יש כלי אחר חוץ מדרמל שיכול להתאים לי?

4.האם יהיה נחמד להוסיף עוד צבע לחריטה אבל שיהיו באותו לוח פרספסק ולא שניים?

5. לגבי הפנאל הקידמי שלי אני אשמח לקבל רעיונות לעצב אותו .. זכרו זה גודל של שני מפרצים של כוננים ובאמצע ייהיה צג LCD 20X4 תווים שהוא מוכן כבר.. אני יותר שואל לגבי עיצוב מסביב אולי לדים? אפשר האיר את הפרספס באמצעות לד?

6. איכן יהיה הכי מתאים למקם את החריטה בדלת?

סליחה על ההצפה בשאלות פשוט זה המודינג השני שלי ואין לי נסיון בו אך יש לי את כל הכלים חוץ מדרמל שאולי אני אשיג בהמשך

בתודה ניב

:-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בקלות - תשתמש בראש חריטה כמו 111,113 או 105,106,107 והקפד על חריטה ראשונה מאוד שטחית - רק ע"מ לסמן את הקווים

החיצוניים ואח"כ כשתעבור ע"מ ליצור עומק הכנס את ראש החריטה לעומק קבוע - למשל ב111,113 כ1מ"מ (ניתן לסמן על הראש עצמו או

להעריך בעין) וב105-107 קצת פחות מחצי ראש...

2. בהחלט כבר 3ממ זה מספיק ביותר...

3. לעבודה ידנית ישנו מכשיר שנקרא חורט - שניתן לקנות בחנויות כגון הום סנטר וכד' - אך הוא קשה יותר לשליטה, וישנו גם מחרט של אנשי

מקצוע כגון צורפים שמאוד דומה לדרמל (יש גם אחד של חברת דרמל), אבל השליטה בו מבוססת על פדל (לחיצה עם הרגל כמו דוושת גז),

ואין גוף מכשיר לאחיזה אלא רק ידית הארכה גמישה (מה שנקרא בישראל - ציר גמיש) שבסופו ראש החריטה.

מצטער אבל אין לי כ"כ זמן לפתח את 4 ו5...

בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון כפי שאמר לך alianyan המכשיר הכי טוב לעבודה הוא דרמל אני תמיד עובד עם המאריך הגמיש ואני טולה את הדרמל (המנוע ) מעלי שיהיה יותר נוח לעבוד . לגבי רעיונות עיצוב דבר איתי באי סי קיו 214716449

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שזה לא ממש קשור לנושא, ואני מוריד את הנושא מהתארד הזה אבל יש שאלה שמאוד מטרידה אותי.

אני פשוט רואה הרבה אנשים שרושמים : פרספקס, פרספס, פרספקט, ספרפט ועוד שטויות שממציאים על המקום..

איך God damit קוראים לדבר הזה? :P

רק ענו לי וחיזרו לנושא.. :P

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרספקס (מבוטא perspex אבל זה לא השם באנגלית, באנגלית זה acrylic).

אני הייתי משלב את זה עם פאנל שליטה למאווררים, עם נגדים משתנים. נגיד כפתור בכל פינה. אתה יכול גם לצבוע את הפרספקס חלקית או משהו כזה, ליצור מסגרת שגורמת לו להשתלב במארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

חשבתי אולי ליצור לצג LCD שלי מכיוון שעדיין לא עשיתי זאת כמה לדים יפים שיאירו את הפרספקס + מפסק ON/OFF לצג + שני נגדים בכפתורים מעוצבים על הפרספקס של הקונטרסט של הצג ועוצמת התאורה

איך זה נשמע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אני צריך שמישהו יעזור לי עם סכמה לחיבורים!

אם אנ ימחבר רגיל את הקונטרסט רגל אחת של הנגד לפין 3 והשניה ל5 וולט

ואת התאורה לפין2 ו15 או 16 לנגד

את אלו בערך אני יודע

אך את המפסק ON/OFF איך אנ ייכול לחבר? איזה מפסק בדיוק צריך? קיבולת מסוימת?

איך אני עושה שלד אחד יהיה דלוק כאשר המפסק והצג על ON וכבוי כאשר על OFF?

אני חייב עזרה

בתודה ניב :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...